Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.01.2005, 17:30   #1
Bemekk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.01.2005
Posty: 2
Bemekk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Słaba jakość nagrywania DVD na Liteonie 451s

MAm taki problem, a mianowicie ostatnio mam problem z nagraniem plyt DVD i to nie jakis chłam za 2 zł tylko TDK-i i Verbatimy. Juz 3 plyty mi sie z rzedu "popsuły", a wczesniej nie mialem zadnego problemu. Zwykle CD nagrywa bez problemu. Używan najnowszego nero 6.6.0.6, a bios nagrywarki jest taki jaki byl od poczatku, czyli nic nie grzebalem, a nagle cos sie stalo. System to WinXP z SP2. Bledy w Kprobe troche za duże, nie czyta wogole na lepszym DVD(Denon), a na gorszych bez problemu smiga(w tym na nagrywarce). Na pewno nie jest to wininien sprzetu(Denon) bo kazda inna płyta dawniej nagrywana chodza bez problemu.

Nie wiem w czym problem, czy z laserem cos sie stalo, czy to moze wina windowsa. Pomozcie.

A i jeszcze jedno Kprobe ma taki maly problem ze zawsze w tym samym miejsu wywala bład C2 na poziomie okolo 100. Gdzies tak zawsze na polowie, ale to juz mniejszy klopot bo sie mozna przyzywczaic do nie patrzenia na ten bład.
Bemekk jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.01.2005, 14:05   #2
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Na mój gust to powinieneś zaktualizować bios w nagrywarce.
nosniki wychodzą nowe, markowe też i być moze stary bios nie rozpoznaje prawidłowo nosników i paprze zapis.
Druga sprawa to możliwe, ze trafiłeś na trefną partię.
Pozdr.
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline  
Stary 22.01.2005, 15:04   #3
Bemekk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.01.2005
Posty: 2
Bemekk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tez tak mi sie wydawalo, ale plyty sprawdzone, bo wczesniej juz nan nich nagrywalem i nie bylo problemu, jedynie co to zaktualizuje biosa i cos tam wypale i zobacze co z tego bedzie.

Pozdrawiam
Bemekk jest offline  
Stary 26.01.2005, 12:14   #4
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Bemekk
Tez tak mi sie wydawalo, ale plyty sprawdzone, bo wczesniej juz nan nich nagrywalem i nie bylo problemu, jedynie co to zaktualizuje biosa i cos tam wypale i zobacze co z tego bedzie.

Pozdrawiam
co rozumiesz pod pojeciem "sprawdzone"
kazda kolejna partia danego nosnika moze roznic sie od poprzedniej, dzisiaj kupisz walek i super sie wypala, jutro kupisz nastepny i kicha.

taka to loteria
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 26.01.2005, 15:02   #5
MALIK27
Gibon :)
 
Avatar użytkownika MALIK27
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 50
MALIK27 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Bemekk
MAm taki problem, a mianowicie ostatnio mam problem z nagraniem plyt DVD i to nie jakis chłam za 2 zł tylko TDK-i i Verbatimy. Juz 3 plyty mi sie z rzedu "popsuły", a wczesniej nie mialem zadnego problemu. Zwykle CD nagrywa bez problemu. Używan najnowszego nero 6.6.0.6, a bios nagrywarki jest taki jaki byl od poczatku, czyli nic nie grzebalem, a nagle cos sie stalo. System to WinXP z SP2. Bledy w Kprobe troche za duże, nie czyta wogole na lepszym DVD(Denon), a na gorszych bez problemu smiga(w tym na nagrywarce). Na pewno nie jest to wininien sprzetu(Denon) bo kazda inna płyta dawniej nagrywana chodza bez problemu.

Nie wiem w czym problem, czy z laserem cos sie stalo, czy to moze wina windowsa. Pomozcie.

A i jeszcze jedno Kprobe ma taki maly problem ze zawsze w tym samym miejsu wywala bład C2 na poziomie okolo 100. Gdzies tak zawsze na polowie, ale to juz mniejszy klopot bo sie mozna przyzywczaic do nie patrzenia na ten bład.
Zmien bios z 451S na 832S Wersja Firmware VSOB
POZDROWIENIA
__________________
Atlon 3000 1024DDR FX5200 Ultimate HD 120GB LITE-ON DVDRW 832S TEAC CD-W552E TEAC DV-516E HITACHI DVD 8x24x TV PIXEL VIEW "PLAY TV PRO" SB 1024 KAMERKA CREATIVE CONVERTX PX-M402U Moja Strona http://www.freewebs.com/przerobkadvd/
MALIK27 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.