Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.05.2002, 00:06   #1
LordWaden
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.05.2002
Posty: 2
LordWaden w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy stacjonarne odtwarzacze DVD czytają CD-R/CD-RW ?

Wypaliłem sobie 10 minut filmu z cyfrowej kamery na CD-R (i na CD- RW) jako DVD (VIDEO_TS, AUDIO_TS, voby itd.) i poszedłem do MediaMarktu zobaczyć który z 25 stacjonarnych odtwarzaczy da się nabrać. Żaden nie dał, choć każdy Pecet i Mac nie ma problemu. Czy ktoś ma inne doświadczenia - czy komuś udało się puścić CD-R albo CD-RW na stacjonarnym odtwarzczu ? Jeżeli tak to na jakim ?
LordWaden jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.05.2002, 23:48   #2
dragal
Forumator
 
Avatar użytkownika dragal
 
Data rejestracji: 28.02.2002
Posty: 875
dragal niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jedynie jako vcd lub svcd
__________________
Pozdrawiam dragal
dragal jest offline  
Stary 06.05.2002, 16:17   #3
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tak czytaja.( jezeli chodzi ci ogolnie o te plyty)
Czasami jak cos sprawdzam przewaznie muze to nagrywam na cdrw i puszczam na dvd nie ma problemu z odbiorem.
Weron jest offline  
Stary 11.05.2002, 10:29   #4
jaskiniowiec22
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.04.2002
Posty: 6
jaskiniowiec22 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wypal to przez nero jako vcd i nie ma sprawy najlepij przez ner 5582 tam nie ma co spieprzyć.powinno ci sie udać
jaskiniowiec22 jest offline  
Stary 12.05.2002, 01:31   #5
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
LordWaden (05-05-2002 00:06):
Wypaliłem sobie 10 minut filmu z cyfrowej kamery na CD-R (i na CD- RW) jako DVD (VIDEO_TS, AUDIO_TS, voby itd.) i poszedłem do MediaMarktu zobaczyć który z 25 stacjonarnych odtwarzaczy da się nabrać. Żaden nie dał, choć każdy Pecet i Mac nie ma problemu. Czy ktoś ma inne doświadczenia - czy komuś udało się puścić CD-R albo CD-RW na stacjonarnym odtwarzczu ? Jeżeli tak to na jakim ?
nie bardzo kumam co zrobiles.
powinienes nagrac to na plycie dvd w formacie dvd-video i wtedy sprawdzic a nie na cdr, nie ma tak latwo.
kazdy pc i mac odtworzy to jak zwylke pliki *.vob, ale odtwarzacz dvd czyta format dvd-video i w takowym ma to byc i na plycie dvd.
berserk jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.