Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.12.2011, 15:24   #1
DGB
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika DGB
 
Data rejestracji: 11.11.2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 33
DGB w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Czy wszystkie nagrywarki są takie same

Siema. Mam nagrywarkę PHILLIPS DVDR1660P1 ,i chcę sobie kupić LiteON ihbs112, i mam pytanie: jak zamontować tą nagrywarkę? No , i czy się da?
No więc, pytam czy się da, bo o tym zmienianiu(jeżeli się da), to sobie gdzieś w necie znajdę.

Proszę o szybką odpowiedź.
DGB jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.12.2011, 15:31   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Normalnie, odkręcić śrubki, odpiąć kable - wyjąc jedna i wstawić druga (?)
Obie są w interfejsie SATA, wiec nie rozumiem o co chodzi.
Pomijając fakt, ze obie są kiepskawe, to reszta jest taka sama.
Szerokość, wysokość, interfejs.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.12.2011, 15:37   #3
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
litek lepszejszy
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.12.2011, 18:26   #4
DGB
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika DGB
 
Data rejestracji: 11.11.2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 33
DGB w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzięki
DGB jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.12.2011, 22:01   #5
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Normalnie, odkręcić śrubki, odpiąć kable - wyjąc jedna i wstawić druga (?)
Obie są w interfejsie SATA, wiec nie rozumiem o co chodzi.
Pomijając fakt, ze obie są kiepskawe, to reszta jest taka sama.
Szerokość, wysokość, interfejs.
Sorry, nie mogę się powstrzymać, @yahol pieprzysz jak potłuczony. Ten Philips jest na PATA, poza tym to tak naprawdę BenQ 1650, więc stwierdzenie, że jest kiepskawy, to niedorzeczność.
Zrób mi i innym grzeczność i nie wypowiadaj się w tematach, o których nie masz zielonego pojęcia.


EOT.
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.12.2011, 22:45   #6
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez melag Podgląd Wiadomości
Sorry, nie mogę się powstrzymać, @yahol pieprzysz jak potłuczony. Ten Philips jest na PATA, poza tym to tak naprawdę BenQ 1650, więc stwierdzenie, że jest kiepskawy, to niedorzeczność.
Zrób mi i innym grzeczność i nie wypowiadaj się w tematach, o których nie masz zielonego pojęcia.


EOT.
Cytat:
Tym razem w testach znalazł się najnowszy Philips. Model ten bazuje na bardzo udanym BenQ DW1650. Jednak podobnie jak najnowszy BenQ też ma nieokreślony problem z odczytem pewnych płyt DVD. Płyty te są w idealnym stanie, brak rys, skan jakości też nie wskazuje na możliwe uszkodzenia w tym miejscu. A jednak Philips/BenQ (1650, 1655) nie może tego odczytać.
To ze jest IDE - fakt przeoczyłem - mój błąd.
I zrobię ci przyjemność - oleje cie jako chama i gbura - bo na to zasługujesz.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czy istnieja takie odtwarzacze DVD...? 312 Napędy optyczne DVD 4 30.06.2005 08:17
Czym czytacie płyki, czy macie oddzielne DVD oprocz nagrywarki? plluszak Napędy optyczne DVD 10 22.08.2004 06:12
Czy to błąd nagrywarki andreliusz Napędy optyczne DVD 4 18.07.2004 13:06
Czy warto uzywac nagrywarki DVD do odtwarzania filmow? bbombel Napędy optyczne DVD 17 17.06.2004 21:26
CZY Z NAGRYWARKI MITSUMI 4,2,8 MOZNA ZROBIC 8x ?? szajba5 Napędy optyczne CD 0 09.04.2002 20:56


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.