Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.08.2005, 07:31   #1
Effector
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.11.2004
Posty: 1
Effector w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pytanie Gsa-4163B

Witajcie!
Kupiłem nagrywarke wymienioną w temacie i jestem z niej zadowolony.Nagrywa płyty bez żadnych problemów we wszystkich formatach przez nią obsługiwanych.Gorzej sytuacją przedstawia się z zgrywaniem materiału do komputera. Chicałem sprawdzić czy poradzi sobie z mocno porysowaną płytą. Niestety nie udało się. W zasadzie to przecież nie musi takich bardzo porysowanych płyt zgrywać, ale owa płyta,którą chciałem zgrać bez porblemu odtwarzana jest przez jakies gówniane stacjonarne dvd.
Czy korekcja błędów jest aż tak słaba w tym sprzęcie?
Z góry dzięki za odpowiedź
Effector jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.08.2005, 18:41   #2
MZiol
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika MZiol
 
Data rejestracji: 18.11.2004
Posty: 219
MZiol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja mam takie pytanko:

mój kolega ma wypalarke LG, dokładnie niewiem jaki model ale pewnie 4163B
problem jest taki że, jak mówi może wypalić płyt cd-audio tyle ile chce jedna po drugiej
natomiast jak pali DVD to wypali mu tylko jedną i następnych już niechce, po restarcie kompa znowu może wypalić 1 DVD

co jest grane?
__________________
BenQ DW1640
MZiol jest offline  
Stary 16.08.2005, 18:53   #3
Gobi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.03.2002
Posty: 5
Gobi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez MZiol
a ja mam takie pytanko:

mój kolega ma wypalarke LG, dokładnie niewiem jaki model ale pewnie 4163B
problem jest taki że, jak mówi może wypalić płyt cd-audio tyle ile chce jedna po drugiej
natomiast jak pali DVD to wypali mu tylko jedną i następnych już niechce, po restarcie kompa znowu może wypalić 1 DVD

co jest grane?
Hi!
Miałem tak z Litkiem 1653 poszedł do reklamacji i już nigdy do mnie nie wrócił natomiast dostałem 1673 ale od razu w sklepie gdzie odbierałem tego Litka w podmieniłem za doplatą na LG 4163b i nie mam problemu.Radzę spróbować odinstalować wszystko co związane jest z nagrywaniem i wyczyścić rejestr z pozostałości a następnie poinstalować wszystko od nowa.Jeżli to nie pomoże to zrobić tak jak ja tzn serwis.
Pozdrawiam
Gobi
Gobi jest offline  
Stary 16.08.2005, 18:59   #4
MZiol
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika MZiol
 
Data rejestracji: 18.11.2004
Posty: 219
MZiol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Gobi

dzięki za radę ale ciężko będzie z niej skorzystać,
jak pisałem, to kolega ma ten problem a ponadto on "słabo" zna sie na kompach więc raczej sam sobie nie pomoże a mieszka daleko ode mnie więc lipa.

pozdr.
__________________
BenQ DW1640
MZiol jest offline  
Stary 16.08.2005, 19:05   #5
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Gobi
Hi!
Miałem tak z Litkiem 1653 poszedł do reklamacji i już nigdy do mnie nie wrócił natomiast dostałem 1673 ale od razu w sklepie gdzie odbierałem tego Litka w podmieniłem za doplatą na LG 4163b i nie mam problemu.Radzę spróbować odinstalować wszystko co związane jest z nagrywaniem i wyczyścić rejestr z pozostałości a następnie poinstalować wszystko od nowa.Jeżli to nie pomoże to zrobić tak jak ja tzn serwis.
Pozdrawiam
Gobi
ja proponuje zapakować jakiegoś linuxa i sprawdzić czy tam wszystko nagrywa ok, jeśli CI sie nie chce instalować linucha mozesz skorzystać z wersji EDU CD ktore chodzą bez instalacji, prosto z cd. Jeśli problem się powtórzy na linuxie to niestety serwis.
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline  
Stary 16.08.2005, 19:33   #6
Gobi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.03.2002
Posty: 5
Gobi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hi!
Rejestr można w prosty sposób wyczyścić programem "jv16 PowerTools"(teraz jest już płatny ,ale wcześniejsze wersje były darmowe i jeszcze można takową znaleźć na jakimś uploadzie).Znajduje się tam opcja "czyszczenie rejestru"a dodatkowo można wywołać edytor rejestru i wpisać w opcji"szukaj" nazwę(y) programów związanych z nagrywaniem i usunąć wszystki odnalezione wpisy.Operacja jest w miarę bezpieczna ,należy tylko się upewnić czy kasujemy wpis do rejestru związany z programem obsługującym naszą nagrywarkę.Bardzo często stosuję tą metodę po instalacji jekiegoś "wynalazku " związanego z nagrywaniemi i w zasadzie zawsze pomaga.Polecam
Pozdrawiam
Gobi
Gobi jest offline  
Stary 18.08.2005, 17:24   #7
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Effector
Czy korekcja błędów jest aż tak słaba w tym sprzęcie?
Z góry dzięki za odpowiedź
z przykroscia moge ci powiedziec ze tak
Cytat:
Napisany przez juicepp
ja proponuje zapakować jakiegoś linuxa i sprawdzić czy tam wszystko nagrywa ok, jeśli CI sie nie chce instalować linucha mozesz skorzystać z wersji EDU CD ktore chodzą bez instalacji, prosto z cd. Jeśli problem się powtórzy na linuxie to niestety serwis.
no wiesz co linuxa do sprawdzenia dzialania LG normalnie padam ze smiechu
legion jest offline  
Stary 18.08.2005, 18:12   #8
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
no wiesz co linuxa do sprawdzenia dzialania LG normalnie padam ze smiechu
a z przepicia piwa nie padasz ??
nie radziłem mu by odpalił linuxa w celu sprawdzenia LG tylko windowsa (znowu źle mnie zrozumiałeś albo chciałeś źle zrozumieć)
co do lipnej korekcji błedów w LG to radze kolegi @legion nie słuchać bo jest nawiedzony(może przepity?) i jego opinie co do LG nie sa obiektywne, kupił kiszkowatego liteona, delikatnie go zmodował(wg instrukcji zamieszczonych w necie) i stara się wszystkim udowodnić w swoich postach ze juz ma Plexa(w dodatku porównuje do do orginalnego LG)....łaaaaaahahaha padam ze śmiechu
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------

Ostatnio zmieniany przez juicepp : 18.08.2005 o godz. 18:15
juicepp jest offline  
Stary 18.08.2005, 23:35   #9
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
a z przepicia piwa nie padasz ??
nie radziłem mu by odpalił linuxa w celu sprawdzenia LG tylko windowsa (znowu źle mnie zrozumiałeś albo chciałeś źle zrozumieć)
co do lipnej korekcji błedów w LG to radze kolegi @legion nie słuchać bo jest nawiedzony(może przepity?) i jego opinie co do LG nie sa obiektywne, kupił kiszkowatego liteona, delikatnie go zmodował(wg instrukcji zamieszczonych w necie) i stara się wszystkim udowodnić w swoich postach ze juz ma Plexa(w dodatku porównuje do do orginalnego LG)....łaaaaaahahaha padam ze śmiechu
ty wogole sam niewiesz co piszesz ale LOL z ciebie a to niby co o znacza sprawdz windowsa za pomoca linukasa tak :
Napisany przez juicepp
ja proponuje zapakować jakiegoś linuxa i sprawdzić czy tam wszystko nagrywa ok, jeśli CI sie nie chce instalować linucha mozesz skorzystać z wersji EDU CD ktore chodzą bez instalacji, prosto z cd. Jeśli problem się powtórzy na linuxie to niestety serwis.
Cytat:
Napisany przez juicepp
co do lipnej korekcji błedów w LG to radze kolegi @legion nie słuchać bo jest nawiedzony(może przepity?) i jego opinie co do LG nie sa obiektywne, kupił kiszkowatego liteona, delikatnie go zmodował(wg instrukcji zamieszczonych w necie) i stara się wszystkim udowodnić w swoich postach ze juz ma Plexa(w dodatku porównuje do do orginalnego LG)....łaaaaaahahaha padam ze śmiechu
tobie to by sie przydala korekcja mozgu a moze zaduzo cpasz kleju bo cos ci sie juz miesza
widze ze umiesz czytac naprawde forum a czy ty wogole umiesz czytac to jest pytanie

Ostatnio zmieniany przez legion : 18.08.2005 o godz. 23:39
legion jest offline  
Stary 19.08.2005, 08:47   #10
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
ty wogole sam niewiesz co piszesz ale LOL z ciebie a to niby co o znacza sprawdz windowsa za pomoca linukasa tak :
Napisany przez juicepp
ja proponuje zapakować jakiegoś linuxa i sprawdzić czy tam wszystko nagrywa ok, jeśli CI sie nie chce instalować linucha mozesz skorzystać z wersji EDU CD ktore chodzą bez instalacji, prosto z cd. Jeśli problem się powtórzy na linuxie to niestety serwis.

tobie to by sie przydala korekcja mozgu a moze zaduzo cpasz kleju bo cos ci sie juz miesza
widze ze umiesz czytac naprawde forum a czy ty wogole umiesz czytac to jest pytanie
totalniy brak zrozumienia tego co napisałęm, kolejny bezpodstawny atak na moją osobę i zero argumentów, to że jesteś fanatykiem liteona to juz wszyscy wiedzą, daruj sobie osobiste ataki, gdyż na mnie nie robią one żadnego wrażenia , świadczą tylko o Twojej niedojrzałości umysłowej, no ale czegosz tu chcieć jak się jest w gimnazjum(przynajmniej psychicznie o ile i nie fiycznie)
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:12   #11
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
totalniy brak zrozumienia tego co napisałęm, kolejny bezpodstawny atak na moją osobę i zero argumentów, to że jesteś fanatykiem liteona to juz wszyscy wiedzą, daruj sobie osobiste ataki, gdyż na mnie nie robią one żadnego wrażenia , świadczą tylko o Twojej niedojrzałości umysłowej, no ale czegosz tu chcieć jak się jest w gimnazjum(przynajmniej psychicznie o ile i nie fiycznie)
piszesz pi**doly i tyle najpierw zastanow sie co piszesz a potem filozofuj
EOT
legion jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:37   #12
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
piszesz pi**doly i tyle najpierw zastanow sie co piszesz a potem filozofuj
EOT
zacząłbym raczej od prawidłowego rozumowania tego co ja piszę, a nie odwracania kota ogonem.
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:42   #13
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>

Wycieczki osobiste na priv
EOT

Pozdrawiam,
Mac
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.