Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.08.2005, 13:54   #1621
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez karel48
Nie miałem Neca więc go nie oceniam - z forum można jednak wywnioskować że ostatnim wartym uwagi modelem był ND-3500.
Może niedlugo Nec znowu stanie się przebojem ... kiedy będzie Litkiem


Ależ nie ujmuj sobie - i tak jesteś orginalną i rozpoznawalną osobą na tym forum ...
fajnie, ale myśle o zamianie na lg - czym więcej zmian tym lepiej
ed hunter jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.08.2005, 14:08   #1622
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
fajnie, ale myśle o zamianie na lg - czym więcej zmian tym lepiej
dobry wybór
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline  
Stary 18.08.2005, 15:14   #1623
karel48
Dobre muchy nie są złe...
 
Avatar użytkownika karel48
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Krakow
Posty: 528
karel48 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
fajnie, ale myśle o zamianie na lg - czym więcej zmian tym lepiej
Dobry wybór - biorąc pod uwagę, że to tylko krótki przystanek w drodze do ostatecznego celu jakim jest BenQ
W myśl zasady - czym więcej zmian tym lepiej - dodam że zmian na lepsze
__________________
Benq DW-1640 (BSRB), Liteon LH-18A1H (HL09), Liteon SOHR-5238S (S09),

Liteon - i po co przepłacać ...
karel48 jest offline  
Stary 18.08.2005, 16:03   #1624
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
widze że niezbyt zrozumiałeś sens mojej wypowiedzi (z Twojego podpisu można wyczytać, iż jesteś zwolennikiem piwa, domyślam się iż za dużo go popijasz i szarych komórek Ci ubywa, wiec fakt niezrozumienia jest wytłumaczalny w Twoim przypadku) toteż napiszę CI prościej:
zostały wyprodukowane (wyszły z pieca), przynosimy taki kupiony sprzęt ( w tym przypadku nagrywarka dvd LITEON, wkładamy płyte mediastore x52 i... Liteon moze ją nagrać max x16 (to chyba rozumiesz bo to proste przecież )
to raczej ty nie zbyt zrozumiales sens tego tematu a co do picja piwa to fakt lubie ale jakos nie widzialem zeby mi ubylo szarych komorek bo tobie nawet po spozycju wody mineralnej ich ubywa a co dopiero po wypicu czegos mocniejszego aha juz rozumiem czyli kupuje mediastrore nagrywam tylko 16x jasne kolego wiesz napij sie mineralnej bo zaraz umre ze smiechu
Cytat:
Napisany przez juicepp
powinieneś zaliczyć szkołe poprawnego i logicznego myślenia bo z tego zdania niewiele mozna wywnioskować (przestań pić to PIWO!! )
jasne juz jade zrobie kolejny dyplom ktory mi pracy nieda ale tobie sie przyda troche logistyki w pigułce i bedziesz jak nowy
Cytat:
Napisany przez juicepp
za to Ty powinieneś kupić książke do gramatyki i się podszkolić
no tak jasne w jakim sklepie sobie moge juz ja kupic no chyba nie w prolinie a moze wezme korepetycje u twojej bylej nauczycielki polskiego
Cytat:
Napisany przez juicepp
niby czym się zapędzam?
Liteon w niczym nie jest lepszy od LG.
a ty czytac umiesz moze powiesz mi gdzie ja napisalem ze liteon jest lepszy od LG to ty sie podniecasz twierdzisz ze LG nawet od NEC jest lepsze
Cytat:
Napisany przez juicepp

I znowu źle wywnioskowałeś (czyżby znowu to PIWO )
LG nie jest mistrzem, pisałem o tym wczeniej. Zanim kupiłem swoje LG spędziłem na czytaniu for i testów na temat nagrywarek dvd napewno więcej czasu niż Ty przesiedziałeś na języku polskim. Ukształtował mi na tej podstawie następujący ranking:
PLEXTOR
PIONEER
BENQ
LG
...
Ja nie rozumie czy ty masz jakis uraz do piwa czy pochodzisz z rodziny chadzajacej w niedziele na spotkania AA .
Tak powaznie tyle czasu spedziles na forach i na jezyku polskim jezu normalnie
jestes wspanialy
Cytat:
Napisany przez juicepp
i dlatego zakupiłem LG bo nie chciało mi się szukać Pioneera i Benqa, a Proline był pod nosem (czytaj "w pobliżu"), wcześniej mialem Liteona i Neca i oba padły, ale zanim padł Liteon, troche go potestowałem i nie chciał nagrywać z max prędkościami tanich cd, a z porysowanymi sobie kiepsko radził. Za to LG czyta te cd bardzo dobrze (te z którymi Liteon sobie nie radził).
jasne taki czlowiek jak ty zawsze idzie na latwizne i teraz nie dziwie sie ze Polska jest takim krajem jakim jest jezeli ma wiecej takich obywateli jak ty
Cytat:
Napisany przez juicepp
co z tego ze masz takie osiągi na Liteonie skoro to nie taki Liteon jaki mozna kupić w sklepach tylko zmodowany...
no jasne zazdrosny jestes bo twojego LG niedarady zmodowac a co dopiero sprawdzic PI/PIF

Ostatnio zmieniany przez legion : 18.08.2005 o godz. 16:14
legion jest offline  
Stary 18.08.2005, 16:04   #1625
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
nie każdy potrafi sobie zrobić z nagrywarką co sam zrobiłeś (lub ktoś CI pomógł)
jasne pomogla mi mysl tworcza ktorej tobie brak
Cytat:
Napisany przez juicepp
każdy benchmark robi się na podstawie nowych niezmodowanych urządzen (chyba ze porównujemy Liteona niezmodowanego do zmodowanego by zobaczyc roznice), a Ty porównujesz urządzenie zmodowane do niezmodowanego (modowanie = przerabianie)
co ty nie powiesz naprawde czyli moj modowany litek juz nie jest 812 tylko 823
dzieki sprzedam go o 20 zlotych wiecej
Cytat:
Napisany przez juicepp
a PIWO Ci po oku nie jeździ?
ty naprawde masz awersie do piwa i do mojego podpisu moze czas sie udac do psychologa
Cytat:
Napisany przez juicepp
JAk juz wcześniej wspominałem jak tylko dorwe Liteona postaram sie porobić dokładne testy i przyrównać je do LG i wstawić na forum zeby przytrzeć nosa cwaniakom którzy naciachali postów wstawianiem kilkudziesięciu postów naraz, jeden pod drugim(jakby nie umieli edytować postów ) i myślą ze są spoko (pisane prostym językiem zeby niektórzy zrozumieli, bo jak widać niektórzy przesadzają z Piwem ) Pozdrawiam wszytskich forumowiczów! EACE:
hheheheh nie trudz sie bo byli na forach i tym forum lepsi od ciebie jakos nic nie udowodnili tym cwaniaka

P.s
normalnie dzisaj mnie zabiles poczuciem twojej wiedzy

Ostatnio zmieniany przez legion : 18.08.2005 o godz. 16:17
legion jest offline  
Stary 18.08.2005, 16:14   #1626
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kupiłem NECa i mogę stwierdzić, że już że jest lepszy od Liteona w szybkości czytania błędów
nawer 16 razy na wypalankach

innych zalet na razie nie widzę.
ed hunter jest offline  
Stary 18.08.2005, 16:18   #1627
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
kupiłem NECa i mogę stwierdzić, że już że jest lepszy od Liteona w szybkości czytania błędów
nawer 16 razy na wypalankach

innych zalet na razie nie widzę.
no i to sie nazywa wlasciwy zakup
legion jest offline  
Stary 18.08.2005, 16:51   #1628
neoscorpion
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.06.2005
Posty: 1
neoscorpion w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up

A ja wlasnie dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem LG 4316B z firmware A103. Dalem za niego 205zl wersja BULK. Wypalilem jak dotad 10 plytek i spokojnie widza je odtw. dvd moich qmpli.A nagrywalem na jakis noname'ach tak wiec polecam ta nagrywareczke i jeszcze ten serwis. szybko i fachowo.
pozdrawiam neoscorpion
neoscorpion jest offline  
Stary 18.08.2005, 17:13   #1629
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez neoscorpion
A ja wlasnie dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem LG 4316B z firmware A103. Dalem za niego 205zl wersja BULK. Wypalilem jak dotad 10 plytek i spokojnie widza je odtw. dvd moich qmpli.A nagrywalem na jakis noname'ach tak wiec polecam ta nagrywareczke i jeszcze ten serwis. szybko i fachowo.
pozdrawiam neoscorpion
to gratulacje pierwszy post tak
legion jest offline  
Stary 18.08.2005, 17:55   #1630
Dorian
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Dorian
 
Data rejestracji: 10.05.2004
Posty: 691
Dorian zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez neoscorpion
A ja wlasnie dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem LG 4316B z firmware A103. Dalem za niego 205zl wersja BULK. Wypalilem jak dotad 10 plytek i spokojnie widza je odtw. dvd moich qmpli.A nagrywalem na jakis noname'ach tak wiec polecam ta nagrywareczke i jeszcze ten serwis. szybko i fachowo.
pozdrawiam neoscorpion

Widzieć to widzą, a czy film nagrany na no name dotelepie się do końca ( oglądany ) to już inna sprawa Nie zdziwię się gdy po obejrzeniu 3/4 filmu będzie nagły STOP . Sprawdźcie
Dorian jest offline  
Stary 18.08.2005, 18:29   #1631
karel48
Dobre muchy nie są złe...
 
Avatar użytkownika karel48
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Krakow
Posty: 528
karel48 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez neoscorpion
A ja wlasnie dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem LG 4316B z firmware A103. Dalem za niego 205zl wersja BULK. Wypalilem jak dotad 10 plytek i spokojnie widza je odtw. dvd moich qmpli.A nagrywalem na jakis noname'ach tak wiec polecam ta nagrywareczke i jeszcze ten serwis. szybko i fachowo.
pozdrawiam neoscorpion
O tak ... serwis jest ważny ... w przypadku tej nagrywarki może nawet bardzo ...

Cytat:
Napisany przez ed hunter
kupiłem NECa i mogę stwierdzić, że już że jest lepszy od Liteona w szybkości czytania błędów
nawer 16 razy na wypalankach

innych zalet na razie nie widzę.
I nie zdziw się jak nie zobaczysz
__________________
Benq DW-1640 (BSRB), Liteon LH-18A1H (HL09), Liteon SOHR-5238S (S09),

Liteon - i po co przepłacać ...

Ostatnio zmieniany przez karel48 : 18.08.2005 o godz. 18:34
karel48 jest offline  
Stary 18.08.2005, 18:57   #1632
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
to raczej ty nie zbyt zrozumiales sens tego tematu a co do picja piwa to fakt lubie ale jakos nie widzialem zeby mi ubylo szarych komorek
bo już zapóźno by to zobaczyć, naszczęscie inni to widzą i starają Ci to pokazać...
Cytat:
aha juz rozumiem czyli kupuje mediastrore nagrywam tylko 16x jasne kolego wiesz napij sie mineralnej bo zaraz umre ze smiechu
NIE UMIERAJ! bo umarli przelezą do Nas bo z TObą nie będą mogli tam wytrzymać z takim podejściem do sprawy...
Cytat:
jasne juz jade zrobie kolejny dyplom ktory mi pracy nieda ale tobie sie przyda troche logistyki w pigułce i bedziesz jak nowy
KOLEJNY? widze że podczas robienia poprzedniego nie często bywałeś na logistyce, bo co ma wspólnego logiczne myślenie z logistyką?
sprawdz w encyklopedi co oznacza LOGISTYKA
Cytat:
no tak jasne w jakim sklepie sobie moge juz ja kupic no chyba nie w prolinie a moze wezme korepetycje u twojej bylej nauczycielki polskiego
co Ty się tak tego Prolina uczepiłes? za Tanio tam jest?
nie musisz chodzić na korepetycje do nauczycieli, zwykły maturzysta CI wystarczy.
Cytat:
a ty czytac umiesz moze powiesz mi gdzie ja napisalem ze liteon jest lepszy od LG to ty sie podniecasz twierdzisz ze LG nawet od NEC jest lepsze
cały czas tak twierdzisz i starasz sie to udowodnić, chociaż z lipnym skutkiem.
Cytat:
Ja nie rozumie czy ty masz jakis uraz do piwa czy pochodzisz z rodziny chadzajacej w niedziele na spotkania AA
apsolutnie, wręcz przeciwnie, właśnie popijam Wareczke prosto z lodówki
ale nie jestem aż takim fanatykiem jak Ty, i pamiętaj stare mądre przysłowie mówi:
"ALKOHOL jest dla mądrych ludzi a nie dla głupich!!" (na niektórych źle wpływa, dziwnie się zachowują i głupoty piszą na forach)
zwykle w niedziele czytam niedorzeczne posty @legiona i staram się go naprostować w jego błędnym rozumowaniu.
Cytat:
Tak powaznie tyle czasu spedziles na forach i na jezyku polskim jezu normalnie
jestes wspanialy
oj spędziłęm spędziłęm...
nikt i nic nie jest idealne no chyba że @legion wraz ze swoim Liteonem@Plextorem?
Cytat:
jasne taki czlowiek jak ty zawsze idzie na latwizne i teraz nie dziwie sie ze Polska jest takim krajem jakim jest jezeli ma wiecej takich obywateli jak ty
ja też się nie dziwie, skoro większość ludzi pije tyle piwa co Ty.
Cytat:
no jasne zazdrosny jestes bo twojego LG niedarady zmodowac a co dopiero sprawdzic PI/PIF
jasne że jestem zazdrosny...ale o moją żone a nie o nagrywarke...
LG nie trzeba modować, jest zmodowane fabrycznie
Cytat:
P.s
normalnie dzisaj mnie zabiles poczuciem twojej wiedzy
zabiłem? czyli juz nie bedziemy czytać tych niedorzecznych rzeczy napisanych przez @legiona ? hurra!
Ty mnie za to nie zabijasz ale rozśmieszasz swoją NIEWIEDZĄ.
niektórych cytatów nieskomentuje bo są tak niedorzeczne że brak słów...
może jak zrobisz kolejny dyplom (a może wpierw powtórz mature?) to się doczekamy konkretnych porównań a nie bezsensownych.
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------

Ostatnio zmieniany przez juicepp : 18.08.2005 o godz. 19:07
juicepp jest offline  
Stary 18.08.2005, 20:01   #1633
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Dorian
Widzieć to widzą, a czy film nagrany na no name dotelepie się do końca ( oglądany ) to już inna sprawa Nie zdziwię się gdy po obejrzeniu 3/4 filmu będzie nagły STOP . Sprawdźcie
racja, filmy dvd lepiej nagrywać na lepsze płytki, conajmniej platinum.
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline  
Stary 18.08.2005, 23:13   #1634
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
bo już zapóźno by to zobaczyć, naszczęscie inni to widzą i starają Ci to pokazać...
no wlasnie zapozno juz nawet tobie to psychiatra nie pomoze ale wiesz nigdy niemow nigdy moze znajdzie sie jakis ktory cie wyleczy
Cytat:
Napisany przez juicepp
NIE UMIERAJ! bo umarli przelezą do Nas bo z TObą nie będą mogli tam wytrzymać z takim podejściem do sprawy...
acha mam rozumiec "bo umarli przelezą do Nas" za duzo horrorow w dziecinstwie sie ogladalo teraz ma sie lekkie wypaczenie rzeczywistosci hmm
Cytat:
Napisany przez juicepp
KOLEJNY? widze że podczas robienia poprzedniego nie często bywałeś na logistyce, bo co ma wspólnego logiczne myślenie z logistyką?
sprawdz w encyklopedi co oznacza LOGISTYKA
heheheh ale tymasz rozum naprawde skrzywiony prosze nie pisz juz nic wiecej jak sie nieznasz na zartach to juz nic ci nie pomoze

Cytat:
Napisany przez juicepp
co Ty się tak tego Prolina uczepiłes? za Tanio tam jest?
nie musisz chodzić na korepetycje do nauczycieli, zwykły maturzysta CI wystarczy.
ta jasne uczepilem sie prolinu tak jak ty piwa i tlumacz sobie teraz to tak:
-ze proline jest gorszy od liteona
Cytat:
Napisany przez juicepp
cały czas tak twierdzisz i starasz sie to udowodnić, chociaż z lipnym skutkiem.
tak jasne powiedz gdzie tak twierdze chyba bardziej podchodze do tego z zimnym okiem a nie podniecam sie tym co kupilem jeszcze do tego ze jest to LG
moze w ramki sobie go wstaw
Cytat:
Napisany przez juicepp
apsolutnie, wręcz przeciwnie, właśnie popijam Wareczke prosto z lodówki
tak naprawde to chyba jakas nowa warka bezalkocholowa i juz tak po glowie cie stuka

Ostatnio zmieniany przez legion : 18.08.2005 o godz. 23:21
legion jest offline  
Stary 18.08.2005, 23:14   #1635
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
ale nie jestem aż takim fanatykiem jak Ty
czyli mowisz nie jestes fanatykiem LG tylko ja jestem fanatykiem Liteona tak
Cytat:
Napisany przez juicepp
, i pamiętaj stare mądre przysłowie mówi:
"ALKOHOL jest dla mądrych ludzi a nie dla głupich!!" (na niektórych źle wpływa, dziwnie się zachowują i głupoty piszą na forach)
widze ze kolega sie denerwuje i uczepil sie mojego picia bo nie mial czego wiec go z innej strony gratulacje za piekne przyslowie moze jeszcze jakies na temat
picia piwa bo od niego chyba tobie za bardzo sie glowa kiwa
Cytat:
Napisany przez juicepp
zwykle w niedziele czytam niedorzeczne posty @legiona i staram się go naprostować w jego błędnym rozumowaniu.
a ja lubie w niedziele poczytac takie wypociny jakie pisza tacy ludzie jak ty
mnie nie musisz chlopcze prostowac ale jak masz cos do prostowania to zapraszam do lekarza pierwszego kontaktu
Cytat:
Napisany przez juicepp
oj spędziłęm spędziłęm...
no jasne jaki ty jestes skromny
Cytat:
Napisany przez juicepp
nikt i nic nie jest idealne no chyba że @legion wraz ze swoim Liteonem@Plextorem?
jasne jak masz LG to juz nic go nie przebije ?
Cytat:
Napisany przez juicepp
ja też się nie dziwie, skoro większość ludzi pije tyle piwa co Ty.
o prosze jasnowidz sie znalaz i niedlugo ze mnie alkocholika zrobi
Cytat:
Napisany przez juicepp
jasne że jestem zazdrosny...ale o moją żone a nie o nagrywarke...
LG nie trzeba modować, jest zmodowane fabrycznie
to wspolczuje twojej zonie nie zdziwie sie jak cie zdradza na boku bo cieszko jej chyba w tej zazdrosci ale polka wszystko zniesie
Cytat:
Napisany przez juicepp
zabiłem? czyli juz nie bedziemy czytać tych niedorzecznych rzeczy napisanych
Ty mnie za to nie zabijasz ale rozśmieszasz swoją NIEWIEDZĄ.
jasne kolego twoja wiedza jest tak wielka ze sie nie umywa do poziomu tego forum co tu jeszcze robisz ??
Cytat:
Napisany przez juicepp
niektórych cytatów nieskomentuje bo są tak niedorzeczne że brak słów...
może jak zrobisz kolejny dyplom (a może wpierw powtórz mature?) to się doczekamy konkretnych porównań a nie bezsensownych.
pan maturzysta sie znalazl taki wielki mozg no prosze marnuje sie na takim forum
p.s
to pokaz mi porownanja twoje narazie duzo gadasz a malo robisz
Cytat:
Napisany przez juicepp
racja, filmy dvd lepiej nagrywać na lepsze płytki, conajmniej platinum.
no to nie sa juz plyty noname a ja myslalem ze wszystko co sie nagra na LG nawet film bedzie dzialac to w koncu nagrywa dobrze na noname czy od czasu do czasu

Ostatnio zmieniany przez legion : 18.08.2005 o godz. 23:27
legion jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.