Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.08.2005, 02:04   #1636
karel48
Dobre muchy nie są złe...
 
Avatar użytkownika karel48
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Krakow
Posty: 528
karel48 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czytam to wzajemne obrzucanie się błotem i zaczyna mi sie
Ale jedna rzecz nie daje mi spokoju ...
Cytat:
Napisany przez juicepp
Moim zdaniem chierarchia jest nastepująca:
1. Plextor
2. Pioneer
3. Benq
4. LG
...
...
Jeżeli taka jest Twoja hierarchia jak mniemam jakości palników DVD to wytłumacz mi proszę dlaczego stałeś się posiadaczem LG ( dopiero 4 pozycja) - czy zawsze robisz zakupy wbrew swoim przekonaniom czy też ta lista to taka przykrywka pod którą się chowa fanatyk LG - wybacz ale jeśli nie mam racji to znaczy że coś u Ciebie nie tak z tym logicznym myśleniem a raczej z wykonawstwem.
Oczywiście pomijam pierwszą pozycję na liście ponieważ zaraz napiszesz o kosztach - będziesz miał rację ponieważ Plextor nie jest według mnie wart swojej ceny - tu w pełni zgadzam się z Vizzardem.
Nasunęła mi się jeszcze jedna myśl odnośnie tej awaryjności Liteona o którą się spieracie - koledzy już wcześniej wspominali o dużej liczbie userów Litka, która napewno przekłada sie proporcjonalnie do usterek urządzeń ale nikt nie zauważył skąd biorą się te usterki.
Mianowicie (jestem o tym przekonany) bardzo duży odsetek tych usterek wynika ze świadomie zamierzonego psucia napędów przez samych użytkowników, którzy następnie liczą na korzyści płynące jak to ktoś nazwał z programu partnerskiego oferowanego przez Litka. Polega on oczywiście na wymianie napędu na nowy - najczęściej pociąga to za sobą zmianę na nowszy model. W ten sposób raz stając się posiadaczem Liteona masz na długi czas świeże jego modele nie wydając ani grosza - znam co najmniej kilku takich długodystansowców.
Odnośnie LG - w momencie kiedy model GSA-4163B zbierał laury na tym forum zaraz widocznie zwiększyło się grono jego użytkowników a wraz z nim jak grzyby po deszczu wyrosły nowe tematy typu - mam problem z palnikiem LG ... - a niestety ilość userów LG to tylko mały procent w stosunku do posiadaczy Liteona.
Nie chwalę tu bynajmniej Liteona ani też nie zamierzam oczerniać LG - obydwa palniki jak i szereg innych mają swoje wady i zalety - ale wkurza mnie jak ktoś tendencyjnie podchodzi do wystawiania ocen.
Powyższe poddaję pod rozwagę
Pozdrawiam
__________________
Benq DW-1640 (BSRB), Liteon LH-18A1H (HL09), Liteon SOHR-5238S (S09),

Liteon - i po co przepłacać ...
karel48 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.08.2005, 08:39   #1637
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez karel48
Czytam to wzajemne obrzucanie się błotem i zaczyna mi sie
Ale jedna rzecz nie daje mi spokoju ...

Jeżeli taka jest Twoja hierarchia jak mniemam jakości palników DVD to wytłumacz mi proszę dlaczego stałeś się posiadaczem LG ( dopiero 4 pozycja) - czy zawsze robisz zakupy wbrew swoim przekonaniom czy też ta lista to taka przykrywka pod którą się chowa fanatyk LG - wybacz ale jeśli nie mam racji to znaczy że coś u Ciebie nie tak z tym logicznym myśleniem a raczej z wykonawstwem.
Oczywiście pomijam pierwszą pozycję na liście ponieważ zaraz napiszesz o kosztach - będziesz miał rację ponieważ Plextor nie jest według mnie wart swojej ceny - tu w pełni zgadzam się z Vizzardem.
Nasunęła mi się jeszcze jedna myśl odnośnie tej awaryjności Liteona o którą się spieracie - koledzy już wcześniej wspominali o dużej liczbie userów Litka, która napewno przekłada sie proporcjonalnie do usterek urządzeń ale nikt nie zauważył skąd biorą się te usterki.
Mianowicie (jestem o tym przekonany) bardzo duży odsetek tych usterek wynika ze świadomie zamierzonego psucia napędów przez samych użytkowników, którzy następnie liczą na korzyści płynące jak to ktoś nazwał z programu partnerskiego oferowanego przez Litka. Polega on oczywiście na wymianie napędu na nowy - najczęściej pociąga to za sobą zmianę na nowszy model. W ten sposób raz stając się posiadaczem Liteona masz na długi czas świeże jego modele nie wydając ani grosza - znam co najmniej kilku takich długodystansowców.
Odnośnie LG - w momencie kiedy model GSA-4163B zbierał laury na tym forum zaraz widocznie zwiększyło się grono jego użytkowników a wraz z nim jak grzyby po deszczu wyrosły nowe tematy typu - mam problem z palnikiem LG ... - a niestety ilość userów LG to tylko mały procent w stosunku do posiadaczy Liteona.
Nie chwalę tu bynajmniej Liteona ani też nie zamierzam oczerniać LG - obydwa palniki jak i szereg innych mają swoje wady i zalety - ale wkurza mnie jak ktoś tendencyjnie podchodzi do wystawiania ocen.
Powyższe poddaję pod rozwagę
Pozdrawiam
Witam CIę.
Widzę że nie czytałeś od początku tej całej naszej dyskusji z @legionem.
Mianowicie napisałem iż pierwszym moim zakupem był właśnie LITEON, niestety nie byłem z niego zadowolony, gdyż tylko lepsiejsze nośniki wypalał z konkretnymi szybkościami x24 w górę, pozatym po 2 tyg umarł całkiem, dostałem NECa, ten padł po tygodniu, pozatym nie obsługiwał booktype i bardzo głośno chodził. Zanim kupiłem kolejną nagrywarke poświęciłem kilka godzin na czytaniu for i szukaniu włąściwego urządzenia. Większość polecała mi PLEXA, ale jako że jest za drogi odpadł w przebiegach. Więc radzono mi abym zakupił Benqa lub Pioneera ewentualnie LG. Nie ukrywam iż zasugerowałęm się także znajomymi ktorzy pracują w dwóch większych serwisach (proline, action) i napisali mi iż LG najmniej wraca spowrotem. jako iż nie miałem zbyt wiele kasy a Proline mam blisko i tanio (nie chce tu robić reklamy w żadnym wypadku) kupiłem LG, gdyż w prolinie nie mają benqów i pioneerów. Puki co jestem zadowolony z posiadanego urządzenia ale apsolutnie nie jestem fanatykiem. Planuje bowiem dokupić drugą wypalarke i bedzie to albo pioneer albo benq, ale to za jakiś czas. Natomiast dyskusja z @Legionem potoczyła się tak jak się potoczyła, zeszła na tory bezargumencia ale tylko dlatego iż on wybrał taką forme. Napisałem jeden post iż mam LG i sprawuje się całkiem dobrze a on oskarżył mnie o sianie propagandy, dodatkowo stwierdził iż on ma LITEONA@PLEXTORA i ze to lepsze...no ja rozumiem, ale jak można oskarżać kogoś o sianie propagandy samemu to robiąć! Nie było by tej przegadywanki z @legionem gdyby nie zaatakował mojej osoby. Jako iż należe do ludzi upartych i nielubie jak ktoś mnie bezpodstawnie oskarża, staram się odeprzeć te ataki, w formie w jakiej on zaczął. Koleś pomyślał ze jak napisał 3600 postów to mu wolno besztać początkujących forumowiczów. Chamstwo i obłuda. No cóż taki kraj...
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:02   #1638
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@legion
Po prostu jesteś żałosny.
nie chce mi się juz wklejać linijka po linijce twoich bazgrołów i osobno ich komentować. wszystkie Twoje posty pisane do mnie to osobisty atak na moją osobę, niewiedzieć czemu, bo chyba nie dlatego że napisałem iż mam LG
zaraz mnie oskarżyłeś o sianie propagandy, zapomniałeś ze sam ją siejesz.
można tylko ubolewać nad brakiem Twoich argumentów w tym temacie, za to wziąłes się za atak na moją osobę. Pozatym powinni już dawno zamknąć ten temat gdyż regulamin mówi wyraźnie:

Cytat:
§ -12-

Korzystając z Forum dyskusyjnego należy przestrzegać zasady netykiety. Na Forum nie będą tolerowane wypowiedzi, których forma lub treść może sugerować niedostosowanie wiekowo-emocjonalne w jakimkolwiek stadium. Korzystanie z dobrodziejstw internetu ma być przyjemnością, a nie smutną koniecznością czytania pokazów zdolności lingwistycznych co niektórych użytkowników.
...co przecież wyraźnie widać w Twoim przypadku.
zero argumentów, wyłącznie ataki na moją osobę.
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:25   #1639
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
@legion
Po prostu jesteś żałosny.
nie chce mi się juz wklejać linijka po linijce twoich bazgrołów i osobno ich komentować. wszystkie Twoje posty pisane do mnie to osobisty atak na moją osobę, niewiedzieć czemu, bo chyba nie dlatego że napisałem iż mam LG
zaraz mnie oskarżyłeś o sianie propagandy, zapomniałeś ze sam ją siejesz.
można tylko ubolewać nad brakiem Twoich argumentów w tym temacie, za to wziąłes się za atak na moją osobę. Pozatym powinni już dawno zamknąć ten temat gdyż regulamin mówi wyraźnie:
no raczej powiedzial bym odwrotnie po prostu chcesz zaistniec z malpia wiedza i tyle masz zero argumetow na udowodnienie wyszosci LG nad innymi napedamy wiec po co zabierasz glos jak nie przedstawiles zadnych dowodow twierdzocych ze twoj naped jest taki dobry prosze jak udowodnisz mi to niema sprawy ale jak narazie myslisz sie za modrale wiesz ilu takich jak ty cwaniaczkow widzialem setki wiec sobie daruj swoje teksty oraz setecie z regulaminu bo to na mnie nie dzial a po drugie troche poczytaj forum bo narazie widze ze kompletnie nic nie czytasz tylko ziadles wszystkie rozumy
Cytat:
Napisany przez juicepp
...co przecież wyraźnie widać w Twoim przypadku.
zero argumentów, wyłącznie ataki na moją osobę.
jasne zwlaszcza sprawdzania dzialania LG przy pomocy Linuxa jak to napisales w innym temacje albo przez wersie edu(linuxa) bez instalcji na windzie
legion jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:28   #1640
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez karel48
Czytam to wzajemne obrzucanie się błotem

...

A ja juz nawet nie


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:34   #1641
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
no raczej powiedzial bym odwrotnie po prostu chcesz zaistniec z malpia wiedza i tyle masz zero argumetow na udowodnienie wyszosci LG nad innymi napedamy wiec po co zabierasz glos jak nie przedstawiles zadnych dowodow twierdzocych ze twoj naped jest taki dobry prosze jak udowodnisz mi to niema sprawy ale jak narazie myslisz sie za modrale wiesz ilu takich jak ty cwaniaczkow widzialem setki wiec sobie daruj swoje teksty oraz setecie z regulaminu bo to na mnie nie dzial a po drugie troche poczytaj forum bo narazie widze ze kompletnie nic nie czytasz tylko ziadles wszystkie rozumy

jasne zwlaszcza sprawdzania dzialania LG przy pomocy Linuxa jak to napisales w innym temacje albo przez wersie edu(linuxa) bez instalcji na windzie
znowu przekręcasz moje słowa. nie ma sprawdzać nagrywarke w linuxie tylko problem który mu się pojawił, naucz się wreszcie czytac to co ja piszę, odwracasz kota ogonem, siejąc propagande i niesłusznie mnie oskarżając tak samo jak to zrobiłęs w pierwszym poscie jaki do mnie napisałeś.
pozatym znowu złamałeś punkt 12 regulaminu.
Już pisałem iż zrobie testy jeśli tylko dostane w swoje ręce liteona.
Puki co nikt w pobliźu nie ma tej wypalarki.
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:43   #1642
blejs
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: torun
Posty: 120
blejs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Panowi Panowie, dajcie sobiena zgode, albo na PM/mail/gg/cokolwiek. zawalacie forum.
Kazdy ma jakies tam swoje upodobania i niech tak pozostanie.
Pozdrawiam
__________________
-= BleYs =-
blejs jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:45   #1643
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
Chamstwo i obłuda. No cóż taki kraj...
przepraszam ale ja cie po chamsku nie zaczepilem to raczej ty mnie jasne jak sloma z butow wychodzi to tak to jest w twoim przypadku kolego a tu przyklady:
Cytat:
Napisany przez juicepp
Twojego podpisu można wyczytać, iż jesteś zwolennikiem piwa, domyślam się iż za dużo go popijasz i szarych komórek Ci ubywa
Cytat:
Napisany przez juicepp
powinieneś zaliczyć szkołe poprawnego i logicznego myślenia bo z tego zdania niewiele mozna wywnioskować (przestań pić to PIWO!! )
w koncu nie miales argumetow wiec jak zawsze uzytkownik o niskim poziomie myslenia musial zatakowac w sposob chamski i bez kultury choc ja tego nie zrobilem w twoim kierunku dopiero jak ty rozpoczeles
legion jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:50   #1644
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
znowu przekręcasz moje słowa. nie ma sprawdzać nagrywarke w linuxie tylko problem który mu się pojawił, naucz się wreszcie czytac to co ja piszę, odwracasz kota ogonem, siejąc propagande i niesłusznie mnie oskarżając tak samo jak to zrobiłęs w pierwszym poscie jaki do mnie napisałeś.
pozatym znowu złamałeś punkt 12 regulaminu.
Już pisałem iż zrobie testy jeśli tylko dostane w swoje ręce liteona.
Puki co nikt w pobliźu nie ma tej wypalarki.
ta to ty myslisz ze sie z nich wykrecisz piszesz bzdury i ciemnote wciskasz ludzia
ok jezeli to znaczy ze ma windowsa sprawdzic to ja jestem swieta teresa z kalkuty jeszcze raz zacytuje ten post :
Cytat:
Napisany przez juicepp
ja proponuje zapakować jakiegoś linuxa i sprawdzić czy tam wszystko nagrywa ok, jeśli CI sie nie chce instalować linucha mozesz skorzystać z wersji EDU CD ktore chodzą bez instalacji, prosto z cd. Jeśli problem się powtórzy na linuxie to niestety serwis.
to znaczy ze nie chciales sprawdzac nagrywarki tylko windowsa
Cytat:
Napisany przez blejs
Panowi Panowie, dajcie sobiena zgode, albo na PM/mail/gg/cokolwiek. zawalacie forum.
Kazdy ma jakies tam swoje upodobania i niech tak pozostanie.
Pozdrawiam
popieram ja juz koncze wiec robie big EOT

Ostatnio zmieniany przez legion : 19.08.2005 o godz. 09:55
legion jest offline  
Stary 19.08.2005, 09:56   #1645
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
:\
Temat już się tak rozrósł, że ostatnio ciężko w nim coś sesownego znaleść...teraz to widzę tylko "wzajemne obrzucanie się błotem" przez @legiona i @juicepp. Chłopaki macie od tego priv.
EOT

Pozdrawiam,
Mac
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.