Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.11.2004, 22:23   #1
czarwek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.07.2004
Posty: 11
czarwek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dvd R+9

Witam ,mam nagrywarkę LITEON 832S,kupiłem dwie płyty 8,5gb.aby sprawdzić nagrywarkę.Niestety obydwie zepsułem,70zeta poszło ale za ciekawość trzeba płacic.Problem mam taki,gdy nagrałem pierwszą płytę to komp ją widzi ale stacjonarny odtwarzacz nie.W Komputer Świecie przeczytałem że należy ze strony liteona pobrać BOOK TYPE to wtedy stacjonarne DVD potraktuje tę płytę jak orginalną,no i niestety po uruchomieniu tego programu nie udało mnie się na nią nic nagrać.Mam nero 6.3,a w nagrywarce bios VS0E,płyta była PLATINUM 8,5GB.Czy ktoś miał podobny problem no i może go rozwiązał.
czarwek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.11.2004, 00:50   #2
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
http://codeguys.rpc1.org/firmwares.html

i nowe nero 6,6 0.1
__________________
zorg jest offline  
Stary 24.11.2004, 12:14   #3
slatas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.11.2004
Posty: 8
slatas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam podobny problem
Nagrywarka 1633s(oprogramowanie z 23/10/2004), Płyta 8,5Gb Platinum.
W kompie chodzi elegancko a wstacjonarnym DVD(panasonik s75) w połowie filmu zwis.
pozdrawiam
slatas jest offline  
Stary 24.11.2004, 12:28   #4
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Panowie a moze wasze odtwarzacze nie radza sobie z plytkami DL

popatrzcie tez na to z tej strony, a nie ze juz nagrywarka padla itp.
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 24.11.2004, 12:35   #5
slatas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.11.2004
Posty: 8
slatas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
Panowie a moze wasze odtwarzacze nie radza sobie z plytkami DL

popatrzcie tez na to z tej strony, a nie ze juz nagrywarka padla itp.

Jak najbardziej biore to pod uwage, trzeba odczekac az płytki double layer potanieja i wtedy potestowac. Na razie szkoda kasy.
slatas jest offline  
Stary 24.11.2004, 12:36   #6
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no wlasnie
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 24.11.2004, 20:52   #7
czarwek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.07.2004
Posty: 11
czarwek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
Panowie a moze wasze odtwarzacze nie radza sobie z plytkami DL

popatrzcie tez na to z tej strony, a nie ze juz nagrywarka padla itp.

próbowałem w trzech odtwarzaczach DVD i wszystkie odmówiły współpracy(każdy innej firmy)
czarwek jest offline  
Stary 25.11.2004, 01:59   #8
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
plyty DL

narazie jakich uzywalem to verbatim i ridata (DL) i wszystkie ktore nagralem , sa prawidlowo odtwarzane w dvd stacjonarnym !

http://www.harmankardon.com/product_...D%2022&sType=C

zarowno te jako dvd-rom jak i dvd+r dl !!!

odp. albo media sa zle , albo player nie radzi !

nalezy zwrocic uwage na bitseting !!!!dvd-rom
__________________
zorg jest offline  
Stary 25.11.2004, 21:27   #9
privaten
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.07.2003
Posty: 30
privaten w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
1- Panasonic 75 podobnie jak i inne modele źle czyta wypalane płytki
2- Liteony kiepsko nagrywają tanie płytki
3- dobremu stacjonarnemu odtwarzaczowi (mam na mysli odczyt różnych nosników a nie jakośc obrazu i dźwieku) nie trzeba żadnych książek- czytają wszystko, stąd wypowiedź typu u mnie wszystko śmiga
privaten jest offline  
Stary 26.11.2004, 06:28   #10
slatas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.11.2004
Posty: 8
slatas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez privaten
1- Panasonic 75 podobnie jak i inne modele źle czyta wypalane płytki
2- Liteony kiepsko nagrywają tanie płytki
3- dobremu stacjonarnemu odtwarzaczowi (mam na mysli odczyt różnych nosników a nie jakośc obrazu i dźwieku) nie trzeba żadnych książek- czytają wszystko, stąd wypowiedź typu u mnie wszystko śmiga

Mój S75 czyta wszystkie płyty tanie i drogie, jedynie miał problem z płytą double layer 8,5GB. W tym przypadku moze być tak jak mówisz, kiepskiej jakosci plyta lub poprostu ja nieumiejetnie tą płyte nagrałem. Chciałem zaoszczedzic kupujac płyte Platinum za 32zł.
slatas jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.