Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.03.2006, 21:31   #1
PliskinPL
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.03.2006
Posty: 1
PliskinPL w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Poważny problem z Benq 1650

Zacznę od tego, że wcześniej miałem nagrywarkę Benq 1640. Byłem z niej bardzo zadowolony, jednak po miesiącu nagrywarka "padła". Oddałem ją do serwisu, po MIESIĄCU przyjechał pan kurier z nową nagrywarką w dodatku modelem wyższym. Nagrywarka jednak już od początku sprawia problemy.

Zarówno przy nagrywaniu CD i DVD w pewnym momencie nagrywarka przestaje pracować, i choćbym czekał godzinę to nero ciągle pokazuje ten sam procent wypalenia i ani drgnie. Czasem zamiera przy 5% czasem przy 80%. Dodam, że próbowałem z różnymi płytami: TDK, Benq, Esperanze, Verbatimy itd.

Zaktualizowałem firmware jednak nic się nie zmieniło. Czy to może być kwestia jakiś ustawień? Sterowników, podłączenia taśm itd? A może nie ma sensu szukać rozwiązania i od razu reklamować nagrywarkę (kolejny raz w ciągu 2 miesięcy )?

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez PliskinPL : 10.03.2006 o godz. 21:33
PliskinPL jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.03.2006, 22:01   #2
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez PliskinPL
Zacznę od tego, że wcześniej miałem nagrywarkę Benq 1640. Byłem z niej bardzo zadowolony, jednak po miesiącu nagrywarka "padła". Oddałem ją do serwisu, po MIESIĄCU przyjechał pan kurier z nową nagrywarką w dodatku modelem wyższym. Nagrywarka jednak już od początku sprawia problemy.
Może ten kurier po otrzymaniu po dwóch tygodniach świetnie nagrywającego Benka 1650

Używał go przez dwa tygodnie

Po czym palnik mu się sp...suł

Więc czem prędzej go spakował i przywiózł tobie

Nakapawszy uprzednio deszczem na datę wysłania przez OFFICIAL BENQ POLSKA COMPANY CO.

I zasłaniając palcem tę sama datę na pokwitowaniu odbioru

Prawda, że tak było?





PS Na początek odinstaluj kanały IDE i niech se Winda ponowi ich wykrycie

I na drugi raz nie daj się wpuszczać vIDE kanał


__________________
VIZZARD jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.