Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.04.2005, 19:18   #1
serce74
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.03.2005
Posty: 1
serce74 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD-ROM i NAGRYWARKA DVD-RW

Witam !! Mam mały problem(ponoć mały) !! Mam dwa napedy LG czyli dvd-rom i nagrywarkę dvd !! Oba napedy podłaczone na jednej tasmie i nagrywarka jest jako master a dvd-rom jako slev i spadła szybkośc odczytu dvd-romu do x6 , wczesniej bez nagrywarki było x12 !! Nie wiem czemu tak jest ?? Nagrywarka skopiuje dvd na dysk twardy w 9 min a dvd-rom w 16min. Czy da się kopiowac w locie "kopie dvd" ?? Pozdrawiam !!
serce74 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.04.2005, 21:16   #2
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez serce74
Witam !! Mam mały problem(ponoć mały) !! Mam dwa napedy LG czyli dvd-rom i nagrywarkę dvd !! Oba napedy podłaczone na jednej tasmie i nagrywarka jest jako master a dvd-rom jako slev i spadła szybkośc odczytu dvd-romu do x6 , wczesniej bez nagrywarki było x12 !! Nie wiem czemu tak jest ?? Nagrywarka skopiuje dvd na dysk twardy w 9 min a dvd-rom w 16min. Czy da się kopiowac w locie "kopie dvd" ?? Pozdrawiam !!
W locie nie da sie skopiowac plyty dvd z filmem najpierw zrzucasz material na dysk a potem obrabiasz \wypalsz najlepszym do tego programem jest DVDDECRYPTER jest za free zrzuca material w postaci pliku .iso a potem nim wypalsz
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline  
Stary 24.04.2005, 22:41   #3
obrus
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika obrus
 
Data rejestracji: 10.11.2004
Lokalizacja: Podhale
Posty: 116
obrus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
w locie da się skopiować film, ale czasem to trwa dłużej niż nie w locie
obrus jest offline  
Stary 25.04.2005, 07:37   #4
Dorian
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Dorian
 
Data rejestracji: 10.05.2004
Posty: 691
Dorian zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nikt już nie nagrywa "w locie" . Kopiowanie w taki sposób i to zwłaszcza DVD jest nie wiem...dla nerwusów, którzy nie mogą poczekać 15 minut aż Dvd Decrypter zgra to na dysk. Zróbcie sobie potem test jakościowy takiej płytki kopiowanej "w locie" .. totalna porażka.
Dorian jest offline  
Stary 25.04.2005, 09:24   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Dorian
... totalna porażka.
i jeszcze dobrze jak wszystko na niej będzie
ed hunter jest offline  
Stary 26.04.2005, 23:17   #6
Briho
Bywalec
 
Avatar użytkownika Briho
 
Data rejestracji: 15.03.2005
Posty: 40
Briho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Dorian
Nikt już nie nagrywa "w locie" . Kopiowanie w taki sposób i to zwłaszcza DVD jest nie wiem...dla nerwusów, którzy nie mogą poczekać 15 minut aż Dvd Decrypter zgra to na dysk. Zróbcie sobie potem test jakościowy takiej płytki kopiowanej "w locie" .. totalna porażka.
Właściwie to nawet i Decrypter nie jest bardzo konieczny. Takim DVD Shrink można dużo szybciej "przeczytać" zawartość płyty, potem wybrać to co chcemy i od razu wypalić. Trwa to krócej niż gdybym miał używać jeszcze Decryptera i wcale nie oznacza, że kopiowanie nastąpi "w locie".
Briho jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.