Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.02.2004, 16:22   #1
Yogiii
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 10.02.2004
Posty: 117
Yogiii zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
DVD RW - Pionieer, NEC, LG - co wybrac ?

witam

obiecuje ze to ostatni post w sprawie wyboru nagrywarki
po kilku dniowy przegladaniu tego forum i wstepnej selekcji
wybralem trzy marki Pionieer NEC i LG ( ktorego nie wszyscy lubia ale ogolnie pozytywnie oceniany ) natomiast jesli chodzi o modele to:
Pionieer DVR-A06 lub 106 ( tylko czy ta wersja 106bulk/OEM ma jakies roznice sprzetowe w stosunku do A06 czyli wersji box )
mysle tez o DVR-A07 lub 107 ( tylko ze narazie nie widzialem A07 a wersja 107 jest dosyc droga wiec box bedzie powyzej 1000zl a to juz mi nie odpowiada )
NEC ND2500 ( lub 1300 ) oraz LG GSA 4081B ( ewentualnie 4040B )

bardzo prosze o konkretne opinie na temat tych modeli wiem ze to trudne poniewaz jak zalwazylem to wlasnie w doradzaniu ograniczacie do tych modeli
najciekasza propozycja cenowo jest NEC a do tego jest z rodziny 8x
naprawde ciezki wybor nie chetnie chce sie ladowac finansowo w cos drogiego bo i tak jak znam zycie zaraz wejdzie cos nowszego itp itd

badzo mi sie podoba wyglad LG ( rowniez fajny jest TDK DVN+880N ale czytalem ze roznie bywa z jego dzialeniem i bywaja klopoty )a Nec i Pionieer jest prosty z wygladu ale nie to jest wyznacznikiem i kryterjum kupna
to ma byc sprzet w miare niezawodny i jak najmniej klopotliwy
mam zamiar uzywac tylko plytek dvd i verbatim w 99% przypadkow
bardzo mnie intryguje ten LG i mozliwosc kozystania z dvd-ram poniewaz to fajny format do archiwizacji co prawda nosnik drogi ale ma duza pojemnosc - choc nie wszytskie napedy czytaja wiec ten elemet tez nie bedzie naistotniejszy przy wyborze

a i prosze o informacje na temat warunkow gwaracji i jak wyglada sprawa obslugi serwisowej przedstawicielstwo itp ( wiem e tdk ma dobra obsluge i wymieniaj wadliwe napedy od reki niemalze a przedstawicielswto jest w wawie na ul.szyszkowej - okolice real na okeciu, mialek przyjemnosc i kontakt z nimi jak padla mi cdrw wymienili bez problemu po 2 dniach )

bardzo prosze o jakies opinie i doswiadczenia
chcialbym w sobote moze sobie juz kupic ( bede kupowal na warszaskiej giedzie komputerowej - moze ktos z was zna ceny giedlowe i moze polecic jakies dobre stoisko firme )
Yogiii jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.02.2004, 16:28   #2
Yogiii
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 10.02.2004
Posty: 117
Yogiii zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a zapomnialem dopisac ze nie chce sie odrazu po kupnie bawic w zmany firmware bo nawet nie wiem jak a i nie chce odrazu czegos popsuc no chyba ze jak mowia pionek w modelu a06 pozwoli na nagrywanie DVD DL to moze wtedy a tak to na poczatku nie chce robic zadnych zmian ( czy przy kupnie mozan sprawdzic wersje firmwara )
Yogiii jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.