Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.04.2005, 10:15   #1
BelYaal
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.02.2005
Posty: 41
BelYaal w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVDShrink

Czy do robienia kopi bezpieczenstwa filmow, nadal jest to najlepsze, czy pojawilo sie cos z wiekszymi mozliwosciami (mowie tez o opcji zmiany 8.5GB na 4.5GB)

Pozdrawiam
BelYaal jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.04.2005, 10:22   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mozesz sobie robic "kopie bezpieczenstwa" na hdd

jak chcesz wiedziec wiecej to google twoim druhem jest
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 29.04.2005, 10:25   #3
BelYaal
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.02.2005
Posty: 41
BelYaal w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok. google. ale tez wiedziec czego szukac trzeba. goggle wywalic mi moze duzo, tylko chodzi mi o Wasze doswiadczenia, a nie ciemna strone jedynie widziec pozostanie.
DVDShrink byl mi druhem wielkim, lecz brakowalo w nim paru spraw, wiec pytam Was cy nie znacie oby lepszego czegos, co mi przed oczami sie nie pojawilo jakos
BelYaal jest offline  
Stary 29.04.2005, 10:37   #4
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja tam "jade" od poczatku "kopie bezpieczenstwa" clone dvd2 i anydvd i jest wporzo

P.S.
a jak jest wporzo to
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 29.04.2005, 10:57   #5
BelYaal
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.02.2005
Posty: 41
BelYaal w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tylko klone pojedzie Ci ze wszystkim, a mi biega o takie ciut wieksze mozliwosci edycyjne, czego zalazki ma DVDShrink... tzn.
Obetne sobie niektore wersje jezykowe, zarowno dzwiekowe, jak i tekstowe.. to ok.
Ale czasem sadodatki, ktorych nie chce miec, wiec w DVDShrinku mozna jedynie przewalic caly film.
A ja bym sie upieral, aby miec i menu i film, tylko bez dodatkow, gdy to zrobie przewalajac menu i film (REAUTHOR) to oczywiscie menu juz nie dziala.
I wlasnie o to mi biega... widzialem kiedys opis jak to robic, ale bylo tam tzreba sciagnac tyle narzedzi i tak sie bawic, ze sie odechciewa tego.
BelYaal jest offline  
Stary 29.04.2005, 11:41   #6
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
w clonedvd2 zrobisz to samo (wywalisz sciezki dziekowe, dodatki, napisy itp.) jak dobrze skumalem o co ci biega
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 29.04.2005, 11:43   #7
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez BelYaal
tylko klone pojedzie Ci ze wszystkim, a mi biega o takie ciut wieksze mozliwosci edycyjne, czego zalazki ma DVDShrink... tzn.
Obetne sobie niektore wersje jezykowe, zarowno dzwiekowe, jak i tekstowe.. to ok.
Ale czasem sadodatki, ktorych nie chce miec, wiec w DVDShrinku mozna jedynie przewalic caly film.
A ja bym sie upieral, aby miec i menu i film, tylko bez dodatkow, gdy to zrobie przewalajac menu i film (REAUTHOR) to oczywiscie menu juz nie dziala.
I wlasnie o to mi biega... widzialem kiedys opis jak to robic, ale bylo tam tzreba sciagnac tyle narzedzi i tak sie bawic, ze sie odechciewa tego.
To CloneDVD2 powinno Ci wystarczyć.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline  
Stary 29.04.2005, 11:46   #8
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez BelYaal
tylko klone pojedzie Ci ze wszystkim, a mi biega o takie ciut wieksze mozliwosci edycyjne, czego zalazki ma DVDShrink... tzn.
Obetne sobie niektore wersje jezykowe, zarowno dzwiekowe, jak i tekstowe.. to ok.
Ale czasem sadodatki, ktorych nie chce miec, wiec w DVDShrinku mozna jedynie przewalic caly film.
A ja bym sie upieral, aby miec i menu i film, tylko bez dodatkow, gdy to zrobie przewalajac menu i film (REAUTHOR) to oczywiscie menu juz nie dziala.
I wlasnie o to mi biega... widzialem kiedys opis jak to robic, ale bylo tam tzreba sciagnac tyle narzedzi i tak sie bawic, ze sie odechciewa tego.
Moje propozycje:

1.\ TMPGEnc DVD Author - b.dobry program, można "wyciąć" dodatki, ścieżki dźwiękowe, wstawić własne menu. 8 )

2.\ Nero recode - ahedowski dvdshrink

3.\ Nero vision express + plugin-y - dziecinnie prosty w obsłudze, niezłe efekty.
melag jest offline  
Stary 29.04.2005, 12:17   #9
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja tam wole DVD ReMake + Instant Copy i nie bardzo wiem czego można chceć więcej. Jak dla mnie to taki kompromis pomiędzi jakością a czasem.

Pozdrowienia
Salem
Salem jest offline  
Stary 29.04.2005, 16:07   #10
Mirek-1977
Pentium4ever
 
Avatar użytkownika Mirek-1977
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: Ostróda
Posty: 601
Mirek-1977 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez melag
Moje propozycje:

1.\ TMPGEnc DVD Author - b.dobry program, można "wyciąć" dodatki, ścieżki dźwiękowe, wstawić własne menu. 8 )

2.\ Nero recode - ahedowski dvdshrink

3.\ Nero vision express + plugin-y - dziecinnie prosty w obsłudze, niezłe efekty.
jak kiedyś przepóściłem film DVD przez TMPGEnc DVD Author to mi "wyciął" napisy
został tylko obraz i dźwięk
no to go sobie obejrzałem, nie

Ostatnio zmieniany przez Mirek-1977 : 29.04.2005 o godz. 16:09 Powód: błędy
Mirek-1977 jest offline  
Stary 01.05.2005, 11:28   #11
ikar39
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika ikar39
 
Data rejestracji: 13.01.2004
Lokalizacja: poznań
Posty: 156
ikar39 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
-

ja uzywam dvd shrika i IC i jest ok
ikar39 jest offline  
Stary 01.05.2005, 13:14   #12
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
od kiedy shrink jest najlepszy? toszto najgorszy syf wg mnie ;/
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline  
Stary 01.05.2005, 15:39   #13
Mirek-1977
Pentium4ever
 
Avatar użytkownika Mirek-1977
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: Ostróda
Posty: 601
Mirek-1977 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
DVD Shrink nie jest najlepszy ale nie jest najgorszym syfem
powiedziałbym, że jest satysfakcjonujący

ja wykonuję kopie swoich filmów wybierając do video jedną ścieżkę audio (oryginalną) i jedną wersję napisów - polskie
dodatki są na oryginale a że zaglądam do nich o wiele rzadziej niż do filmu
więc ich nie kopiuję
menu wywalam bo w przypadku pojedynczej ścieżki dźwiękowej i jednej wersji napisów kopiowanie go jest pozbawione sensu
jeśli mam filmy które może oglądać młodsze pokolenie umieszczam dodatkowo lektora
ale menu i tak idzie w odstawkę bo to niepotrzebna strata czasu
wydłuża się oczekiwanie na film
co innego mieć 5 filmów a co innego 50 - przebicie się przez menu doprowadza do szału

DVD Shrink radzi sobie z większością zabezpieczeń
jest darmowy
i w przypadku filmów trwających 120 - 140 min jakość obrazu od oryginału
jest nieodróżnialna
do tego jest szybki

to nie jest syf a do najlepszego mu troche jednak brakuje
jest SATYSFAKCJONUJĄCY
Mirek-1977 jest offline  
Stary 01.05.2005, 21:52   #14
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Mirek-1977 : jestes chyba mocno zdesperowany i wmawiasz sobie ze przy 120 minutowym filmie nie widzisz roznicy... A wracajac do pierwszego posta : pojawilo sie cos lepszego - nazywa sie toto CCE ;-D!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline  
Stary 01.05.2005, 23:42   #15
Mirek-1977
Pentium4ever
 
Avatar użytkownika Mirek-1977
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: Ostróda
Posty: 601
Mirek-1977 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dajmy na to taki film "Człowiek w ogniu" trwa 140 minut i po przerobieniu go Shrinkiem jakość jest taka sama jak na oryginale
a dlaczego? bo po wybraniu ścieżki wideo, 1 ścieżki audio i 1 wersji napisów film zajmuje zaledwie 4,23 GB

a tak na poważnie
film robiony Shrinkiem oglądany w telewizorze z odległości
nie wskazuje na to żeby jego jakość zmieniła się znacząco czy nawet w ogóle
w porównaniu do oryginału

a zdesperowany nie jestem
jak wcześniej pisałem jestem usatysfakcjonowany
jeśli byłoby inaczej sięgnąłby po inne zarzędzie

CCE używam również ale tylko do DivX/XviD -> DVD
tutaj ma czym się popisać
Mirek-1977 jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.