Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.03.2006, 05:19   #1
leon z wro 2006
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.12.2005
Posty: 12
leon z wro 2006 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Efekty dźwiękowe do filmu.

Zna ktoś może program do generowania i modyfikowania efektów dźwiękowych typu: wyładowanie elektryczne, wybuch, szum fal, oklaski***8230;itp? Jeśli nie program to zbiór różnorodnych, tego typu dźwięków dobrej jakości.

Potrzebuję w/w efekty do podłożenia w filmie własnej produkcji***8230; ale nie mogę niczego takiego w sieci znaleźć.
Mam niesamowity program Fruity Loops 3 (głównie do tworzenia muzy spod znaku ***8222;El***8221;) ale nie znalazłem w nim za dużo tego czego potrzebuję. Może są odpowiednie wtyczki do tego programu których nie mam.

Mam też mały zbiór własnej produkcji dźwięków, ale to jeszcze nie to. Może ktoś chciałby się wymienić?


Pozdrawiam i liczę na wszelkie sugestie.
leon z wro 2006 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.03.2006, 08:12   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zbioru ani programu nie mam, mo***380;e tutaj co***347; znajdziesz?
http://www.google.com/search?hl=pl&q...j+w+Google&lr=
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 31.03.2006, 15:26   #3
slawekb
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 20.06.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 125
slawekb zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez leon z wro 2006
Zna ktoś może program do generowania i modyfikowania efektów dźwiękowych typu: wyładowanie elektryczne, wybuch, szum fal, oklaski***8230;itp? Jeśli nie program to zbiór różnorodnych, tego typu dźwięków dobrej jakości.

Potrzebuję w/w efekty do podłożenia w filmie własnej produkcji***8230; ale nie mogę niczego takiego w sieci znaleźć.
Mam niesamowity program Fruity Loops 3 (głównie do tworzenia muzy spod znaku ***8222;El***8221;) ale nie znalazłem w nim za dużo tego czego potrzebuję. Może są odpowiednie wtyczki do tego programu których nie mam.

Mam też mały zbiór własnej produkcji dźwięków, ale to jeszcze nie to. Może ktoś chciałby się wymienić?


Pozdrawiam i liczę na wszelkie sugestie.
Spróbuj zacząć od tej strony:http://www.partnersinrhyme.com/pir/PIRsfx.html
__________________
Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów.
Pesymista obawia się, że może to być prawda.
slawekb jest offline  
Stary 01.04.2006, 04:45   #4
leon z wro 2006
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.12.2005
Posty: 12
leon z wro 2006 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzi***281;ki wielkie!!!
Je***347;li jeszcze kto***347; ma jakie***347; propozycje to b***281;d***281; wdzi***281;czny za wszystko.
leon z wro 2006 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.