Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.08.2005, 12:41   #1
George_Stark
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.08.2005
Posty: 7
George_Stark w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Film DVD PAL odtworzony w 60 Hz NTSC

Witam
Czy jest możliwość skopiowania płyty DVD w systemie PAL, łamiąc zabezpieczenia tak, aby można ją było odtwarzac w stacjonarnym DVD przestawionym na NTSC 60Hz?
Cos tam próbowałem dłubać z pomocą AnyDVD, ale za każdym razem jak włoże płytke DVD z filmem do stacjonarnego odtwarzacza przestawionego na NTSC to sam powraca na PAL 50Hz.
George_Stark jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.08.2005, 19:47   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
PAL i NTSC to standardy zapisu wideo, a nie systemy zabezpieczeń, więc AnyDVD nie ma tu nic do tego. Owszem, można przekonwertować DVD do NTSC, ale tak właściwie po co, skoro masz dwusystemową stacjonarkę.
Reetou jest offline  
Stary 31.08.2005, 13:21   #3
George_Stark
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.08.2005
Posty: 7
George_Stark w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Może troszkę żle sprecyzowałem temat.
Chodzi mi o coś takiego:
Czy da się skopiować płytę DVD PAL z filmem tak, aby po włożeniu do stacjonarnego odtwarzacza byla odtwarzana nie w 50Hz tylko w 60Hz.
Czy jest jakiś taki program, który może skopiować płytę tak, żeby stacjonarny odtwarzacz był oszukany i wyświtlał PAL w 60Hz
George_Stark jest offline  
Stary 02.09.2005, 03:11   #4
ZIDU
Bywalec
 
Data rejestracji: 21.01.2005
Posty: 52
ZIDU w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie wiem po co tak kombinujesz ale moze dowiesz sie czegos wiecej
z strony
http://www.doom9.org/
W opcji szukania wpisz pal convert to ntsc, lub cos podobnego.
ZIDU jest offline  
Stary 02.09.2005, 21:16   #5
hojlo1
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.01.2005
Posty: 40
hojlo1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez George_Stark
Może troszkę żle sprecyzowałem temat.
Chodzi mi o coś takiego:
Czy da się skopiować płytę DVD PAL z filmem tak, aby po włożeniu do stacjonarnego odtwarzacza byla odtwarzana nie w 50Hz tylko w 60Hz.
Czy jest jakiś taki program, który może skopiować płytę tak, żeby stacjonarny odtwarzacz był oszukany i wyświtlał PAL w 60Hz
...sam sobie odpowiedziałeś.
Nie mozna (skopiowanie nic nie zmieni).
Poczytaj poprzedników.
hojlo1 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.