Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.11.2005, 07:57   #1
Mashter
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Mashter
 
Data rejestracji: 10.11.2005
Posty: 22
Mashter w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Smile jak nagrać dvd-r/rw z mp3 do stacjonary ?

Witam.
Posiadam combo panasonica nv vp 31(magnetowid+odtwarzacz DVD).
Odtwarzacz wg instrukcji odczytuje pliki jpeg i mp3. Mam więc pytanie. Otóż czy istnieje program bądź też jakiś sposób, dzięki któremu będę mógł nagrać na płytę DVD piosenki w formacie Mp3 i później je odtworzyć na moim odtwarzaczu? postanowiłem zwrócić się z ów zapytaniem na forum ponieważ znalazłem kilka programów za każdym razem jak nagrywam płytę dvd z mp3 t o odtwarzacz stacjonarny jej nie odczytuje(wyskakuje komunikat, że ów player nie odtwarza tego typu dysku).
Proszę o jak najszybszą dobrą radę
Pozdrawiam.
Mashter jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.11.2005, 09:30   #2
kwgecb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.06.2002
Lokalizacja: Wałbrzych,Świdnica,Wrocław
Posty: 19
kwgecb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Mashter
Witam.
Posiadam combo panasonica nv vp 31(magnetowid+odtwarzacz DVD).
Odtwarzacz wg instrukcji odczytuje pliki jpeg i mp3. Mam więc pytanie. Otóż czy istnieje program bądź też jakiś sposób, dzięki któremu będę mógł nagrać na płytę DVD piosenki w formacie Mp3 i później je odtworzyć na moim odtwarzaczu? postanowiłem zwrócić się z ów zapytaniem na forum ponieważ znalazłem kilka programów za każdym razem jak nagrywam płytę dvd z mp3 t o odtwarzacz stacjonarny jej nie odczytuje(wyskakuje komunikat, że ów player nie odtwarza tego typu dysku).
Proszę o jak najszybszą dobrą radę
Pozdrawiam.
Ja nagrywam programem NERO, pliki mp3 na płytkę DVD i ...... słucham na stacjonarnym DVD.
Jeśli masz taki komunikat to może Twoje dvd nie czyta "-" albo "+"(w zależności od tego na czym nagrywasz).W takim przypadku zmień BookType na "DVD-rom".
Jeśli Twoja nagrywarka nie obsługuje bitsetting'u (BookType) to pomoże tylko zmiana sprzętu.
pozdrawiam
kwgecb jest offline  
Stary 10.11.2005, 10:57   #3
JarasMSR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika JarasMSR
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 181
JarasMSR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Manta Prince łyka zarówno płytki nagrane jako DVD-MP3 oraz mp3 nagrane jako DVD-DATA, przy czym różnią się one chyba tylko tym, że w kompilacji DVD-MP3 nie można utworzyć struktury katalogów ( może starsze odtwarzacze nie potrafiły sobie poradzić z katalogami na płytce, stąd takie ograniczenia ). oczywiście mówimy o paleniu przy pomocy NERO.
__________________
JarasMSR jest offline  
Stary 10.11.2005, 11:03   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Mashter weź do ręki instrukcję i zobacz czy twoje DVD obsługuje DVD mp3

lub można to sprawdzić na http://www.videohelp.com/dvdplayers

jeśli nie to pozostaje nagrywanie mp3 na CD
ed hunter jest offline  
Stary 30.12.2005, 21:56   #5
OLOs
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 3
OLOs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dvd Mp3

Witam. Posiadam odtwarzacz DVD Panasonic S-75. Miałem ten sam problem z nagraniem MP3 na płyte DVD. Poprostu tego nie obsługuje. Polecam program DVD Creator. Przerabia pliki MP3 i nagrywa na płytke DVD i można spokojnie to odtworzyć. OLOs
OLOs jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.