Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.02.2006, 13:16   #1
Adamo169
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.02.2006
Posty: 7
Adamo169 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Wielki problem z LG 4167B

Witam mój problem polega na tym że Nagrywając płyte Dvd z filmem programami takimi jak Shrink,Nero nagrywa się do końca i bez żadnych problemów po nagraniu wychodzi komunikat że wszystko oki tylko gdy wrzucam płytę do stacjonarnego dvd to nie widzi płyty a w dvd-romie LG4167b chodzi bez problemu co może być nie tak to moja dróga nagrywarka LG i ten Sam PROBLEM nagrałem nią dosłownie ze trzy filmy i przestała działać (chodzi mi o to że nie widzi płyt odtwarzacz stacionarny dvd ) a wcześniej było dobrze
Adamo169 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.02.2006, 16:46   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,453
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Adamo169
[...]
a wcześniej było dobrze
A jak robiłeś wcześniej?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online  
Stary 19.02.2006, 18:04   #3
Adamo169
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.02.2006
Posty: 7
Adamo169 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak robiłem wcześniej nie rozumiem poprostu działała i nagrywała i działały filmy na stacionarnym DVD a nagle przestały działać filmy to druga nagrywarka z tej serii myśle że będe ją reklamował i starał się o zwrot pieniędzi i kupie coś innego chyba że ma ktoś jakąś propozycje jak ją naprawić bios nie był wgrywany jest taki jak był Dl12 nie wiem co się stało dodam tylko że płyty widzi sam napęd
Adamo169 jest offline  
Stary 20.02.2006, 13:50   #4
rork
Guru
 
Avatar użytkownika rork
 
Data rejestracji: 28.07.2002
Lokalizacja: Stargard
Posty: 1,697
rork niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Sprawdź na innym odtwarzaczu, może to kwestja płyt "+" i "-", i z którymś rodzajem sobie playerek nie radzi ? , a tak poza tym to za mało podałeś informacji, żeby coś konkretnego powiedzieć (jakie to płyty - marka, typ - "+" czy "-" ) echh
__________________

rork jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.