Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.07.2004, 21:19   #106
tomsuw
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Posty: 3
tomsuw w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam - czy możecie mi pomóc?
Chcę skopiować film nagrany na płycie DVD ram, ale DVD Decrypter nie widzi plików vob
ponieważ na tych płytach jest inny format plików?
Jakim programem mogę to zrobić?
Dziękuję.
tomsuw jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.07.2004, 22:01   #107
Miho
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Miho
 
Data rejestracji: 25.01.2004
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 85
Miho zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sjankisz
Witam!
Zakupilem 3 dni temu NEC ND2500A. Zabralem sie za kopiowanie paru plyt z filmami za pomoca najnowszego Shrink'a. Wypalalem tylko na DVD-R poniewaz moj odtwarzacz Sony tnie DVD+R. Nagrywalem na plytkach MMore ~9zl. Z 6 filmow nagralem 4 i wszystko ok. Pozostale dwie plytki skopalem lecz nie wiem w jaki sposob :-( Nagrywalem je tak jak reszte tzn Shrink kompresowal je do 4.7 GB i wypalal. Teraz jak te zrpane plytki wrzuce do DVD to komp sie zawiesza (dioda na nagrywarce sie swieci) lub w lepszym wypadku w WinDVD pokazuje ze plyta jest wlozona ale jest zla. Co tu moglem skopac bo chyba NEC nie jest zrypany. Duzo tu opisow jak kopiowac plyty. Najbardziej odpowiadal mi lecz Shrink - latwy i wszystko mial w sobie lacznie z kompresja o ktore mi najbardziej chodzi. Czy jest jakis alternatywny program? Bo mam glowe - 2 z 6 plyt zrypanych, wszystkie nagrywane tak samo, a pozniej jak cos zareklamuje to juz gwarancja bo na nowe tylko do 7 dni wymieniaja. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze wina pewnie lezy po mojej stronie. Pozdrawiam serdecznie i sorry za dlugi lamerski ;-) tekst. Wielkie dzieki za pomoc.
Spróbuj od zmiany płytek na Verbatima - to prawie 100% pewności że wina nie leży po stronie płyty(jedną przyczynę bedziesz miał wykluczoną).Zresztą z mojego doswiadczenia wynika ze wiekszość problemów z cieciem się filmów,wywalaniem itp leży po stronie nosnika,a nie nagrywarki!
Pozdrófka
Miho jest offline  
Stary 10.07.2004, 23:53   #108
petrumi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.06.2004
Posty: 10
petrumi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam, jestem nowy na tym forum więc proszę wyrozumiałość jeśli zadaje pytanie nie tam gdzie trzeba. nabyłem neca 2500 i planuje w końcu edytować filmy z wakacji nagrane kamerą DV. chciałbym materiał edytować, dodać pare wstawek , napisów , stworzyć menu i spalić na dvd. nie mam zbyt dużego doświadczenie w edycji video - kombajny typu adobe premiere mnie przerażają, dlatego proszę osoby zorientowane w temacie o wskazówki jakiego softu mam szukać. wstępnie juz wiem ,że musze mieć kodeki (mainconcept) , zgrać materiał z tasmy DV. nie mam pojęcia natomiast o tworzeniu menu oraz jakim programem łatwo edytować swój film.
proszę o pomoc. rozumiem, że może odpowiedź jest gdzieś na forum, dlatego bardziej zorientowani niech podsuną trochę linków.
dziekuje-petrumi
petrumi jest offline  
Stary 19.07.2004, 16:36   #109
Jajos
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.07.2004
Posty: 6
Jajos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam problem z prasii primoDVD 2.0 po uruchomieniu wyskakuje mi informacja że nie może odnaleźć nagrywarki:"no compatible Recorder drives have been found in this computer". Nagrywarke kupiłem przed chwilą:Lite-on SOHW-832S, nie grzyba nie wiem co jest, w nero mi wykrywa...

Edit: w sumie to olać to, zainstalowałem sobie RecordNow Max'a

Ostatnio zmieniany przez Jajos : 19.07.2004 o godz. 17:30
Jajos jest offline  
Stary 21.07.2004, 07:27   #110
polb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2004
Posty: 5
polb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Polecam Nero Recode w połaczeniu z działającym w tle Any DVD. Rewelacja. Pracujecie sobie spokojnie w Nero Recode, a Any DVD sam zajmuje się zdjęciem zabezpieczeń. Nero kopiuje szybko, ma możliwości wyboru poszczególnych fragmentów (cały film lub dodatki) z podglądem i dźwiękiem. Jednym słowem proste i skuteczne rozwiązanie.
polb jest offline  
Stary 21.07.2004, 07:36   #111
polb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2004
Posty: 5
polb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez petrumi
witam, jestem nowy na tym forum więc proszę wyrozumiałość jeśli zadaje pytanie nie tam gdzie trzeba. nabyłem neca 2500 i planuje w końcu edytować filmy z wakacji nagrane kamerą DV. chciałbym materiał edytować, dodać pare wstawek , napisów , stworzyć menu i spalić na dvd. nie mam zbyt dużego doświadczenie w edycji video - kombajny typu adobe premiere mnie przerażają, dlatego proszę osoby zorientowane w temacie o wskazówki jakiego softu mam szukać. wstępnie juz wiem ,że musze mieć kodeki (mainconcept) , zgrać materiał z tasmy DV. nie mam pojęcia natomiast o tworzeniu menu oraz jakim programem łatwo edytować swój film.
proszę o pomoc. rozumiem, że może odpowiedź jest gdzieś na forum, dlatego bardziej zorientowani niech podsuną trochę linków.
dziekuje-petrumi
Polecam inne forum - swiatobrazu.pl - wszystko tam znajdziesz, na początek zrzuć przez łącze FW na dysk twój film, edytuj go np. w Ulead Video Studio, zapisz jako avi. Nastepnie w programie TMPGenc zakoduj do DVD, jesli nie masz tego softu, zakoduj od razu z lini edycji w Ulead Video Studio. Kodując używaj VBR (ok. 8000). Potem utwórz menu i nagraj w Nero Vision Express. Krok po kroku opisy znajdziesz w necie lub w książkach (jest ich na rynku wiele)
polb jest offline  
Stary 30.07.2004, 11:52   #112
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam! CHciałbym wypalić płytę DVD wraz ze wszystkim z menu, dodatkami itd. I dotego żeby odrazu wskakiwały napisy lub lektor polski. Chodzi mi mianowicie o film Snowborder i Synowie mafii. Prosze o pomoc. Oraz z jakich programów korzystać
__________________
..
Burak_PL jest offline  
Stary 30.07.2004, 14:27   #113
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zacznij od zapoznania się z netykietą.
Potem spróbuj przejrzeć (może przeszukać) to forum. Dopiero jak to nie da efektu zapytaj.
Dokładnie tak samo postępuj za każdym razem, gdy napotkasz jakiś problem.
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline  
Stary 05.08.2004, 20:31   #114
-=Czarny=-
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.08.2004
Posty: 4
-=Czarny=- w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam
mam problem z wypaleniem ściągnietego z netu filmu na płytke przy próbie w CLONE DVD wyskakuje bład :

Writing to Video DVD was not succesful:
DVDManager 5 2 IFOFormat 22

wiem ze cos skopałem tylko co ?
dzieki za pomoc
Pozdrawiam
-=Czarny=- jest offline  
Stary 09.08.2004, 01:17   #115
burti
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.08.2004
Posty: 4
burti w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam pewien problem. Posiadam "Nero 6.3.0.3" i nagrywarke dvd "TOSHIBA ODD-DVD SD-R5272"
Kiedy nagrywam film DVD na płycie "Esperanza" to niektóre płyty działają bez problemów a inne wogóle nie nadają się do odczytu. (Już niejednokrotnie było tak że jeden i ten sam film musiałem nagrywać kilka razy bo nie działał)
Co mam robić ?? Prosze o pomoc.
Z góry dziękuje.
burti jest offline  
Stary 10.08.2004, 09:56   #116
Nuno1971
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
Nuno1971 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez burti
Mam pewien problem. Posiadam "Nero 6.3.0.3" i nagrywarke dvd "TOSHIBA ODD-DVD SD-R5272"
Kiedy nagrywam film DVD na płycie "Esperanza" to niektóre płyty działają bez problemów a inne wogóle nie nadają się do odczytu. (Już niejednokrotnie było tak że jeden i ten sam film musiałem nagrywać kilka razy bo nie działał)
Co mam robić ?? Prosze o pomoc.
Z góry dziękuje.
Cześć
Niestety musisz zmienić płyty. Miałem też ten problem. Z jednego pudełka płyta raz chodziła, innym razem nie. Przesiadłem się na Platinumy i problem zniknął.
Nuno1971 jest offline  
Stary 10.08.2004, 09:59   #117
Nuno1971
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
Nuno1971 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam prośbę:
Używam czasami do przegrywania płyt programu Instant Copy i niektórych płyt nie chce odczytywać gdyż mają zabezpieczenie CSS. Czy ma ktoś Vitaminkę na ten problem?
Z góry dziękuję za podpowiedzi...
Pozdrawiam
Nuno
Nuno1971 jest offline  
Stary 10.08.2004, 16:00   #118
Alescico
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Posty: 9
Alescico w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Gdzie jest opis programu Shrink?

Może ktoś wie, gdzie jest opis w miarę przystepnie po polsku programu Shrink. Bez opisu nic mi nie wychodzi.
Dzieki za pomoc
Alescico jest offline  
Stary 11.08.2004, 08:38   #119
teklan
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 09.06.2004
Posty: 85
teklan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Nuno1971
Mam prośbę:
Używam czasami do przegrywania płyt programu Instant Copy i niektórych płyt nie chce odczytywać gdyż mają zabezpieczenie CSS. Czy ma ktoś Vitaminkę na ten problem?
Z góry dziękuję za podpowiedzi...
Pozdrawiam
Nuno
Zrób to decrypterem i będzie po problemie
teklan jest offline  
Stary 11.08.2004, 08:40   #120
teklan
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 09.06.2004
Posty: 85
teklan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Alescico
Może ktoś wie, gdzie jest opis w miarę przystepnie po polsku programu Shrink. Bez opisu nic mi nie wychodzi.
Dzieki za pomoc
Tutaj masz wszystko - http://www.mrbass.org/leech/
teklan jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.