Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.09.2005, 09:50   #256
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez lennox
Shrink zgrywa każdą zabezpieczoną płytę DvD
[...]
dawno się tak nie ubawiłem ^_^

ed hunter jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.09.2005, 10:02   #257
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez lennox
Shrink zgrywa każdą zabezpieczoną płytę DvD
No i zanim włączysz w Shrink`u zgrywanie to wybierasz sobie opcję czy chcesz zgrać jako "Foldery Windows" (VIDEO_TS i AUDIO_TS) czy jako ISO.
Jeśli chcesz ISO i to zainstaluj wcześniej Decryptera i wówczas rozwinie ci sie z belki w Shrinku taka opcja "Zgraj do pliku ISO i nagraj Decrypterem" czy cos takiego ale po angielsku. Po zgraniu filmu na dysk automatycznie załączy sie Decrypter i poprosi o czystę płytę.
Pzdr
shrink odpada - to trup[nie pojawiaja sie nowsze wersje],a na 10 nowości z 5cioma sobie nie radzi

Ostatnio zmieniany przez Yarozelsky : 30.09.2005 o godz. 10:12
 
Stary 03.10.2005, 11:54   #258
Barteus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.03.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 2
Barteus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam problem z wypalaniem w nero 6.6.0.16

mam sciagniete iso ktore jest niby na mala plytke 820 Mb, ale wlasnie chce ja nagrac na plyte dvd, a nero nie pozwala tego zrobic, tzn pisze zebym wlozyl plytke cd albo cdrw, prosze o porade co i jak ustawic w neronie zebym mogl nagrac na plytkach dvd wszystko co chce, oczywiscie to co jest mozliwe do nagrania
Barteus jest offline  
Stary 03.10.2005, 12:43   #259
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Barteus
mam problem z wypalaniem w nero 6.6.0.16

mam sciagniete iso ktore jest niby na mala plytke 820 Mb, ale wlasnie chce ja nagrac na plyte dvd, a nero nie pozwala tego zrobic, tzn pisze zebym wlozyl plytke cd albo cdrw, prosze o porade co i jak ustawic w neronie zebym mogl nagrac na plytkach dvd wszystko co chce, oczywiscie to co jest mozliwe do nagrania
jest to obraz płyty cd - to takie dziwne, że nie chce nagrać na dvd

można obraz rozpakować winrarem i nagrać na dvd jako pliki, tylko po co?
ed hunter jest offline  
Stary 03.10.2005, 19:49   #260
coolart
Bywalec
 
Avatar użytkownika coolart
 
Data rejestracji: 24.01.2003
Lokalizacja: T.G.
Posty: 48
coolart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam tutaj miały być porady a jest dyskusja trochę mnie to dziwi no ale. Chciałem się spytać jak nagrać płytę DVD9 czyli tak znana DVD R DL czytałem ze trzeba ustawić tyle samo danych na jednej i na drugiej warstwie tylko ze ja chce to nagrać metoda OT czyli trzeba zaznaczyć koniec na pierwszej warstwie i teraz pytanie czy to się ustawia przed nagrywaniem czy jak to jest??
Cala płyta ma z 7.43GB i nie chce tego pąkować na 4.38GB tylko nagrać tak jak jest w NERO, może ktoś już nagrywał i podpowie jak to zrobić bo jak nagrać zwykłą płytę 4.38GB to ja wiem ale tutaj jest już zabawa z warstwami a wiadomo ze DL nie sa tanie wiec chciałbym to zrobić raz i bez błędu.
__________________
AMD Sempron 3000 FSB 333, MSI KT6 Delta, Seagate 200GB SATA, 512MB DDR 333MHz, Pioneer DVR-108 v1.14

AMD AthlonXP 2400+, ASRock K7VM2, 2 x S.Baracuda 300 GB,Kingston DDR 512MB 266MHz, Teac CD-W540E v1.0H
coolart jest offline  
Stary 03.10.2005, 20:15   #261
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DVDDecrypter-Mode-ISO-Read(wcisnąć R) zgrać na dysk a potem nagrać Write (W) i wszystko.

druga warstwa zaczyna się zapisywać gdy się skończy pierwsza - inaczej się nie da.

bez dyskusji
ed hunter jest offline  
Stary 07.10.2005, 11:25   #262
lennox
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 11.09.2005
Posty: 86
lennox w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
dawno się tak nie ubawiłem ^_^

A to ciekawe, baw sie dalej, tylko po co od razu .......
a powracając do tematu to KAŻDĄ nowośc Shrinkiem zgrywam.

Pozdrawiam
lennox jest offline  
Stary 29.10.2005, 13:58   #263
naughty
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.10.2005
Posty: 5
naughty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
rozmiar

Witam mam pytanko, chcialem przegrac koledze kolekcje Band of Brothers i myslalem ze do tego celu uzyje tylko Alcohol'a i bedzie OK, a tu nagle schody, zabezpieczenia css i cos jeszcze, no i rozmiar 5,42 GB a ja czytalem ze da sie gdzies pozbyc nadmiaru (dodatki i sciezki dzwiekowe w innych jezykach) wiec rozmiar pewnie zmniejsze.
Do rzeczy, czytalem ten temat i rozne programy sa proponowane, ciezko sie zdecydowac.
Czy ktos z was ma juz sprawdzone i pewna metode na przegranie zabezpieczonych wydawnictw??
Z gory dzieki za info.
naughty jest offline  
Stary 05.12.2005, 07:50   #264
fiskomp
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2002
Posty: 130
fiskomp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez naughty
Witam mam pytanko, chcialem przegrac koledze kolekcje Band of Brothers i myslalem ze do tego celu uzyje tylko Alcohol'a i bedzie OK, a tu nagle schody, zabezpieczenia css i cos jeszcze, no i rozmiar 5,42 GB a ja czytalem ze da sie gdzies pozbyc nadmiaru (dodatki i sciezki dzwiekowe w innych jezykach) wiec rozmiar pewnie zmniejsze.
Do rzeczy, czytalem ten temat i rozne programy sa proponowane, ciezko sie zdecydowac.
Czy ktos z was ma juz sprawdzone i pewna metode na przegranie zabezpieczonych wydawnictw??
Z gory dzieki za info.
Krótko i na temat

DVDecrypter+Shrink - po problemie.

pozdrawiam,
fiskomp jest offline  
Stary 10.12.2005, 19:49   #265
mirek47
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.03.2005
Lokalizacja: Elbląg
Posty: 16
mirek47 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam skonwertowane dwa filmy DVD 1.5 GB każdy jak mam je wrzucic na 1płytę DVD i wypalic
mirek47 jest offline  
Stary 11.12.2005, 20:46   #266
Bazyss
Bywalec
 
Avatar użytkownika Bazyss
 
Data rejestracji: 04.07.2005
Lokalizacja: Kanzas
Posty: 66
Bazyss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
male pytanko!!
mam Filmik na DVD w formacie .img wrzucilem do daemon-a i w nero kazalem wypalic kopie!! wszystko bylo dobrze do mometu zamkniecie plytki wskoczyl blad zamkniecia w trybie DAO. powiedzcie co mam zrobic ??
pozdrawiam
__________________
LITE-ON DVDRW SOHW-1693S
ASUS CD 52x
Bazyss jest offline  
Stary 28.12.2005, 00:05   #267
izabellaaleksan
Bywalec
 
Avatar użytkownika izabellaaleksan
 
Data rejestracji: 21.12.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 56
izabellaaleksan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, przeczytałam całe 18 stron tego tematu i powiem szczerze - nadal nie wiem nic . Gdzieś tam przewinął się przez moment temat "kopii bezpieczeństwa" ulubionej gry na PS2, ale umarł w butach, odpowiedzi ta osoba nie dostała. Zapytam więc - w jaki sposób zrobić taką kopię? Od razu mówię - kopię gry na PS2, zapisaną na płycie CD robię zwyczajnie cloneCD lub alcoholem z włączonym profilem Playstation2, nagrywa się dobrze. Ale co zrobić, gdy do skopiowania mam grę na PS2 na płycie DVD, z zabezpieczeniem?. Jedyny napęd, jakim dysponuję, to nagrywarka DVD BenQ 1640. Próbowałam cloneCD z profilerem, przekopiować, to się przekopiowało, ale tnie się co i rusz i zacina, dzieciaki grać nie mogą. Kopiowanie płyt cd nie jest jak na razie zbyt trudne, ale kopiowanie gry z płyty DVD zaczyna mi się już śnić po nocach Może ktoś podpowie, jak i czym to zrobić? Pozdrawiam.
izabellaaleksan jest offline  
Stary 28.12.2005, 00:56   #268
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez izabellaaleksan
przeczytałam całe 18 stron tego tematu i powiem szczerze - nadal nie wiem nic
To ja dorzucę jeszcze trochę lektury skoro tak dobrze idzie.

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=54241

I generalnie dział konsole
Reetou jest offline  
Stary 28.12.2005, 01:31   #269
izabellaaleksan
Bywalec
 
Avatar użytkownika izabellaaleksan
 
Data rejestracji: 21.12.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 56
izabellaaleksan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cool Re

Dziekuję uprzejmie, już się tam przenoszę. A nową lekturę przeczytam napewno, pozdrawiam.
izabellaaleksan jest offline  
Stary 18.01.2006, 15:59   #270
colgierd
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika colgierd
 
Data rejestracji: 19.12.2003
Lokalizacja: TERAZ Ukraina
Posty: 15
colgierd w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie wiem gdzie pytać wiec zapytam tutaj-PROBLEMrogram alcohol120% ver.143 / Build 410, Nagrywarka NEC ND6650A, Notebook OPTIMUS. Przy kopiowaniu jakiejkolwiek płytki DVD po zrobieniu obrazu na HD i włożeniu czystej płyty program odpowiada ze płyta ma za małą pojemność.Dotyczy to nosników różnych firm od HAWKA po EMTECa w NERO v 6...NIEMA PROBLEMU !!! - DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE?
pozdro - colgierd
colgierd jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.