Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.03.2009, 11:01   #1
fostek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.10.2008
Posty: 3
fostek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak sprawdzić czy nagrywarka dobrze nagrywa / wypala?

Witam , mam pytanie takie jak w temacie. Jak sprawdzić czy nagrywarka dobrze nagrywa / wypala? czy jest jakiś sposób na sprawdzenie nagranej płytki ?


Dobry odtwarzacz dvd odtworzy słabiej wypalona płyte (tak mi sie wydaje) Gdy pojde z filmem do znajomych to mam problem z ustaleniem czy moja nagrywarka juz słabo wypala czy znajomi maja dvd na wykonczeniu albo zakurzony laser?

Prosze o odpowiedz
Z góry dziękuję
fostek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.03.2009, 11:24   #2
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Przede wszystkim to zalezy od jakosci plyty, kupuj tylko dobre firmowe plyty takie jak Verbatim czy Sony, jaka masz nagrywarke ?
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2009, 13:07   #3
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nero CD/DVD Speed - odczytywanie wyników

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2009, 13:08   #4
fostek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.10.2008
Posty: 3
fostek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Teraz mam na stanie jakiegos starego samsunga z wrzesnia 2005r ale mało uzywanego model sh-w162c

Do Tematu nagrywania i jakosci zapisu zmusiła mnie pewna sytuacja,musiałem przegrać płytke ze ślubu dla rodziny i robiłem to na kompie tescia z nagrywarka lg na pokładzie ,model nie pamietam ale leciwa okolice 2006,włozyłem swieżo wypalona płytke firmy "think xtra" dvd + r do prawie nie uzywanego stacjonarnego dvd i na wswietlaczu wyskoczyło "disc error"
Pózniej włozyłem płyte sony ver 1.3 z nadrukiem z drukarki, która otrzymalismy od człowieka z VIDEOFILMOWANIA i poczatek odtwarzała dobrze, a koniec filmu zaczał sie ciąć i na ekranie najczesciej wyskakiwały zielone kwadraty. Poradzcie cos na moj problem ... nie chce pozyczyc płyte ktora rodzinka nie bedzie mogla obejrzeć...

Mysle własnie o zakupie jakiejs sensownej nagrywarki która bedzie mogła nagrac płytke tak azeby nawet odtwarzacze dvd firmy krzak mogły ja odtworzyc. Poradzcie mi prosze która nagrywarka spełni ten warunek
pozdrawiam.
fostek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2009, 13:11   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Najlepiej wybierzesz tutaj:

Jaką kupić nagrywarkę?

Zalecam czytać od ostatniej strony.

Na lg testów jakości nie zrobisz, bo takowych nie obsługuje, a płyty typu thinkxtra, hawk, titanium, esperanza czy temu podobne to jako podstawki pod jedynie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16
Napęd - jak uzyskać szczegółowe dane związane z jej działaniem? (sprawdzić czy nowa) Yaku Napędy optyczne DVD 5 23.01.2009 12:13
Czy nagrywarka wyzionela ducha ?? Nie nagrywa DVD odtwarza i nagrywa CD Mifczu Napędy optyczne DVD 7 05.11.2006 18:24
Funny fotos, kawaly... itp. - jeszcze sie tak nie usmialem :) Kasprzak Humor 4225 11.07.2005 11:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.