Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.02.2005, 20:15   #1
Tum
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 11
Tum w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Problem, pomocy: Lite-On LDW 851S @ SOHW 832S [moja głupota]

Witam,
Mam dziwny problem. Przez przypadek wgrałem zły bios,był zbyt nowy nie pasował do mojej nagrywarki. Miałem VSOB zapędziłem się i wgrałem VSOG. Dioda przy napędzie migała. Wiedziałem, że jest coś nie tak. Od razu wgrałem starą wersję bios`u VSOB. I ok. wszystko "niby" chodziło do kiedy nie wypaliłem płyty. Zdziwiłem się jak zobaczyłem puste miejsca na płycie DVD. Takie paski. Z CD było to samo. Za tym mnożyły się kolejne kłopoty z odczytem. A jak nagrałem raz muzykę to podczas słuchania dzwięj zanikał a sekundy leciały dalej jak gdyby nigdy nic. Próbowałem zejść do biosu piewotnego GSOP. Ale program flesh`ujący w ogóle nie widział napędu. Wcześniej przed zmianą biosu na "nowszy", opisanych wyżej problemów nie miałem.
Dziękuje za pomoc. Jak za mało podałem informacji to pytać. Wrzucam jeszcze zdjęcia z płytą która ma nie nagrane paski. Może nie są najlepsze ale widać błędy.

Nawet jak się nie da tego naprawić to proszę o odpowiedź

Tomek.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-img_4140_1.jpg   -img_4141_1.jpg  

Ostatnio zmieniany przez Tum : 21.02.2005 o godz. 22:05
Tum jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.02.2005, 22:22   #2
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tum
Witam,
Mam dziwny problem. Przez przypadek wgrałem zły bios,był zbyt nowy nie pasował do mojej nagrywarki. Miałem VSOB zapędziłem się i wgrałem VSOG. Dioda przy napędzie migała. Wiedziałem, że jest coś nie tak. Od razu wgrałem starą wersję bios`u VSOB. I ok. wszystko "niby" chodziło do kiedy nie wypaliłem płyty. Zdziwiłem się jak zobaczyłem puste miejsca na płycie DVD. Takie paski. Z CD było to samo. Za tym mnożyły się kolejne kłopoty z odczytem. A jak nagrałem raz muzykę to podczas słuchania dzwięj zanikał a sekundy leciały dalej jak gdyby nigdy nic. Próbowałem zejść do biosu piewotnego GSOP. Ale program flesh`ujący w ogóle nie widział napędu. Wcześniej przed zmianą biosu na "nowszy", opisanych wyżej problemów nie miałem.
Dziękuje za pomoc. Jak za mało podałem informacji to pytać. Wrzucam jeszcze zdjęcia z płytą która ma nie nagrane paski. Może nie są najlepsze ale widać błędy.

Nawet jak się nie da tego naprawić to proszę o odpowiedź

Tomek.
TU
VIZZARD jest offline  
Stary 22.02.2005, 09:28   #3
Tum
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 11
Tum w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To już znalazłem i zrobiłem. I nic nie dało. Nawet jeszcze gorzej się stało. Już nie chce w ogóle czytać DVD-/+R. Tłoczone jak najbardziej ale nie nagrywane. CD-R bez problemu ale też tylko te które nagrywał mi ktoś.

Jeszcze zaniosę ją do kumpla i zobacze jak działa.

Ale z 411S to po miesiącu urzytkowania mi się zwaliła i dali mi tą jaką teraz mam. Mineło 11 miesięcy i spowrotem to samo.

Chyba już nigdy nie kupie Lite-On`a

Przez te przeróbki nie tracę gwarancji, bo na nią mam jeszcze miesiąc

Ostatnio zmieniany przez Tum : 22.02.2005 o godz. 09:36
Tum jest offline  
Stary 22.02.2005, 16:20   #4
Tum
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 11
Tum w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A, kit, oddałem do naprawy .
Może mi teraz dadzą SOHW - 1673S
Tum jest offline  
Stary 23.02.2005, 11:19   #5
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Tum
A, kit, oddałem do naprawy .
Może mi teraz dadzą SOHW - 1673S
a chociaz "wrociles" do LDW-851S

bo jak nie to masz pozamiatane
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 24.02.2005, 11:26   #6
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
a chociaz "wrociles" do LDW-851S

bo jak nie to masz pozamiatane

__________________
VIZZARD jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.