Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.01.2008, 00:38   #1
joasiunia
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.01.2008
Posty: 5
joasiunia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs down jak to zrobic, gdzie jest blad lub moja niewiedza

Mam na dysku twardym film DVDR w winrar z napisami ( chyba oisze PAL). Otwieram przez power iso robiac obraz plyty ale przy nagrywaniu na dvd nie ma napisow. Nawet gdy chce ogladnac na kompie tez napisow nie widac. Koncowka na plikach jest image ale nawet alkohol 120 ich nie nagrywa. Nie wiem o co chodzi i z czym to sie je. Prosze o jakas pomoc bo natracilam juz troche plyt dvd. Nie wiem czy dobrze wytlumaczylam. Ale to nie sa pliki dvix tylko DVD i maja ponad 4 gb. Dzieki z gory

Ostatnio zmieniany przez joasiunia : 28.01.2008 o godz. 01:14
joasiunia jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.01.2008, 21:45   #2
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez joasiunia Podgląd Wiadomości
Mam na dysku twardym film DVDR w winrar z napisami ( chyba oisze PAL). Otwieram przez power iso robiac obraz plyty ale przy nagrywaniu na dvd nie ma napisow. Nawet gdy chce ogladnac na kompie tez napisow nie widac. Koncowka na plikach jest image ale nawet alkohol 120 ich nie nagrywa. Nie wiem o co chodzi i z czym to sie je. Prosze o jakas pomoc bo natracilam juz troche plyt dvd. Nie wiem czy dobrze wytlumaczylam. Ale to nie sa pliki dvix tylko DVD i maja ponad 4 gb. Dzieki z gory
Jeżeli masz film spakowany w rarach

To rozpakowujesz to najlepiej używając Winrara i najprawdopodobniej otrzymasz plik obrazu z rozszerzeniem ISO

Ten plik nagrywasz w programie ImgBurn na płytę DVD

Normalnie powinny ci się przełączać napisy albo w kompie albo na pilocie - zależy gdzie oglądasz

Jeżeli nie możesz przełączać napisów - to znaczy że w ich tam po prostu nie ma


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 11:53   #3
joasiunia
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.01.2008
Posty: 5
joasiunia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzieki za prosta i konkretna odpowiedz. Rzeczywiscie po rozpakowaniu byl obraz plyty iso ale nagrywalam programem power iso. sprobuje imgburn jak nie bedzie napisow to widocznie naprawde ich nie ma. pozdrowienia
joasiunia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 11:59   #4
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez joasiunia Podgląd Wiadomości
dzieki za prosta i konkretna odpowiedz. Rzeczywiscie po rozpakowaniu byl obraz plyty iso ale nagrywalam programem power iso. sprobuje imgburn jak nie bedzie napisow to widocznie naprawde ich nie ma. pozdrowienia
Drobiazg
__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.