Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.07.2002, 08:33   #1
neig111
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Posty: 42
neig111 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jaka karta video(tania)

za pomocą jakiej karty video można zrzucać film z kamerki analogowej,za pomocą tunera TV obraz lekko się przycina co kilka sekund,ledwo jest to zauważalne,nie jest to wina słabego procka lecz chipsetu BT878.Chciałbym kupić kartę video która by zrzucała film bez zająknięcia w Mpeg1 384x288.
neig111 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.07.2002, 10:47   #2
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Do tego celu potrzebny jest szybki komputer. Jeżeli chcesz zapisywać bez kompresji - potrzebujesz bardzo szybki i pojemny HDD (SCSI albo ATA-133, >80 GB); jeśli zamierzasz kompresować obraz w locie (np. DivX/MPEG-1) - musisz mieć szybki procesor (Athlon 1200 powinien wystarczyć do tej rozdzielczości). Pamiętaj, że podłączając kamerę przez USB 1.0 nie uzyskasz zadowalających rezultatów. Jeśli chcesz kompresować obraz do MPEG, a procesor jest za wolny do tego, kup kartę ze sprzętowym modułem kodowania/dekodowania MPEG.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline  
Stary 17.07.2002, 12:27   #3
neig111
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Posty: 42
neig111 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
do kodowania w locie wystarcza P3 600 ,ja mam 900MHZ.Przyczyna leży w chipsecie BT878,tak więc potrzebuję karty trochę lepszej niż Tuner TV,jakiej?byle taniej i nie na wyrost.
neig111 jest offline  
Stary 17.07.2002, 15:35   #4
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zobacz opis kart video Pinnacle Systems - do zastosowań profesjonalnych, ceny zaczynają się od 1000 zł. Najprostszym rozwiązaniem jest właśnie tuner TV, ale masz jeszcze do wyboru karty graficzne ATI All-In-Wonder z wejściem i wyjściem wideo (od 1000 zł)
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.