Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Jaką kupić nagrywarkę DVD 2014r.(IV)?
Samsung SH-224BB \SH-224DB 5 21.74%
LG GH24NSB0\LG GH24NS95 6 26.09%
Liteon iHAS124\324 E 11 47.83%
Liteon iHAS124\324 W 6 26.09%
Liteon iHAS122 W 3 13.04%
Liteon iHAS120 X 2 8.70%
Asus DRW-24F1ST\Asus DRW-24D3ST 1 4.35%
Sony Optiarc AD-7283S 3 13.04%
Pioneer DVR-221LBK\ DVR-221BK 4 17.39%
Plextor PX-891SA\Plextor PX-891SAW 4 17.39%
Ankieta wielokrotnego wyboru. Wszystkich głosów: 23. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.12.2014, 19:11   #106
CDSerek
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 28.05.2014
Lokalizacja: Twardogóra
Posty: 5
CDSerek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ok dzięki i za takie info.

1. Ile godzin odtwarzania/wypalania średnio "żyje" nagrywarka?
2. Jaką nagrywarkę z obecnych w sklepach byś polecił wg. Ciebie za najlepszą do PC'a?
CDSerek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.12.2014, 20:32   #107
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Generalnie napędy wewnętrzne lepiej się sprawują. Jeśli jednak potrzebujesz napędu na USB, Samsung 208 będzie ok.
melag jest offline  
Stary 14.12.2014, 21:50   #108
CDSerek
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 28.05.2014
Lokalizacja: Twardogóra
Posty: 5
CDSerek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
208SD zakupiony, dzięki
CDSerek jest offline  
Stary 13.01.2015, 12:39   #109
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Najwyższy czas zauważyć że nadszedł rok 2015 i sondy stają się nieaktualne pod względem tematu jak również modeli .
Drogi są dwie albo sondy do zrobienia od nowa bądź aktualizacja o nowe modele \wycofanie starych nie dostępnych na rynku pierwotnym i
zmiana daty w temacie np na 2015r lub 2014\2015r ?
Ponieważ moje zaangażowanie\testy itp itd gdzie poświęcam swój własny czas zostały w ostatnim czasie w jakiś sposób ocenione i od tego
czasu nie mam zamiaru publikować swoich testów\opinii \nowości tutaj dopóki działy CD\DVD\Bluray nie będą zarządzane\moderowane na poziomie
działu "Konsole" gdzie kolega @Berion wykonuje tytaniczną i profesjonalną pracę dla której ja maniak napędów optycznych
zaczynam zawsze wizytę na forum od jego działu.Bo nie może tak być że ja dostaję po ~20~30 PW na tydzień ponieważ ludzie piszą że
boją się \wstydzą \nie mają przyjemności zadać pytania\problemu na forum i do tego od wielu osób takich od których można się wiele nauczyć....

Ponieważ ograniczyłem do minimum udział w forum to jest oczywiste że nie chcę sygnować sond bo jak coś robię to robię to porządnie i
biorę za to odpowiedzialność i starałem się na wszystkie problemy odpowiedzieć\pomóc\doradzić itp itd....
Mam nadzieję że znajdzie się ktoś komu będzie się chciało wykonać aktualizację.

Zostawiam w spadku dla porządku info jakie zmiany zaszły na dzień dzisiejszy-może następca jak się jakiś znajdzie będzie miał ochotę skorzystać\
poprawić \zmodyfikować ,uzupełnić....itp itd .

Z listy z mojej Sondy na 2014r odchodzą LG GH24NS95\LiteOn iHAS 120X\Sony Optriarc 7283S\Plextor PX-891SA.
Przybył model LG GH24NSC0 różniący się od modelu z sondy LG GH24NSB0 chipsetem więc trzeba traktować chyba jako nowy model.
LiteOn iHAS122 W okazał się identycznym technicznie modelem jak iHAS 124W\324W więc wydaje mi się że powinien trafić do tego samego
wora. Przybył model LiteOn iHAS 122 E który okazał się identycznym technicznie modelem jak LiteOn iHAS 124E\324E więc chyba również powinien trafić do tego samego wora.
Przybył model Asusa DRW24D1ST (oem LG GH24NSC0) jeszcze nie dostępny w PL.
Modele Pioneera wzbogaciły sie o nowe wersje DVR-221 o oznaczeniach CHV i VXL z nowymi funkcjami PowerRead i PureReadAudio również na
dziś nie dostepne jeszcze PL..

To by było na tyle z mojej strony w temacie..
czary2mary jest offline  
Stary 13.01.2015, 13:53   #110
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Ponieważ moje zaangażowanie\testy itp itd gdzie poświęcam swój własny czas zostały w ostatnim czasie w jakiś sposób ocenione i od tego czasu nie mam zamiaru publikować swoich testów\opinii \nowości...
Kto Cię ocenił, coś przegapiłem?

Odnośnie ankiety, myślę, że trzeba ją od nowa zredagować. Dodatkowo, dodałbym polecane modele z rynku wtórnego.
melag jest offline  
Stary 13.01.2015, 16:26   #111
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez melag Podgląd Wiadomości
Kto Cię ocenił, coś przegapiłem?

Odnośnie ankiety, myślę, że trzeba ją od nowa zredagować. Dodatkowo, dodałbym polecane modele z rynku wtórnego.
Cieszę się bardzo że to właśnie TY @ Meląg zgłosileś się na ochotnika..do dalszego sondowania...

@Sorry ale nie mogę sobie pozwolić aby mod przypie...dalał się o sprawdzanie postów w google czy pisze je robot czy user w działach technicznym
Myslałem do tej pory że jestem na forum technicznym a nie w przedszkolu.

Jak również nie podobają mi się ostatnie zagrywki typu ban za literówki (@misiozol) bany za poglądy inne jak moda (@ andy),
mój ban bo jakiś mod ma widzi misie ocenić post jako politykę gdzie powinien w takim razie połowę forum zbanować w tym temacie.
Jak również napieprzeniem ostrzeżeniami za byle co byle komu ile wlezie... .
To jest mój protest przeciwko terroryzmowi na forum.....

A co do sondy z używkami typu "stare a jare" to świetny pomysł ,ale rozdzieliłbym to i utworzył drugą nową oddzielną sondę
Również zaznaczyłbym że oceniamy specyfikację \wady\ zalety \budowę a nie stan techniczny dostepnego sprzętu żeby potem nie pisano
że kupiłem trupa itp itd ...

@Meląg do boju ,Tobie zawsze z przyjemnością jak trzeba doradzę \pomogę .
czary2mary jest offline  
Stary 13.01.2015, 19:01   #112
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Nie, nie, nie wrobisz mnie w ochotnika!

Jedna prośba - nie meląg, a melag
melag jest offline  
Stary 13.01.2015, 21:25   #113
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez melag Podgląd Wiadomości
Nie, nie, nie wrobisz mnie w ochotnika!

Jedna prośba - nie meląg, a melag
A to sorry za Ą chociaż na koniec postaram się zapamiętać jak należy
Jak nikomu nie chce się to i mi to zwisa \niech wisi moja 100lat \mnie to nie przeszkadza.
czary2mary jest offline  
Stary 13.01.2015, 23:06   #114
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,860
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pisałem już w blue ray.
Kliknij
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 14.01.2015, 08:37   #115
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Pisałem już w blue ray.
Kliknij
Odpowiadam tu bo zamknąłeś tam temat i czekam na bana ..

Żeby było jasne @Grzeniu absolutnie moja ocena nie jest skierowana\oceniana Twoja osoba .Jesteś jedynym modem z działów CD\DVD\BluRay
\Nośniki\Nero itp itd
któremu się coś chce robić w temacie w którym jesteś modem.
Zawsze chętny do pomocy z którym mam kontakt również poza forum w razie problemów z komunikacją itp itd i z całym
uznaniem jak najbardziej masz zasłużony szacunek i uznanie z mojej strony .

Myslę że Ty jedyny zauważyłeś jak bardzo sondy od kiedy są aktualne nakręcają działy, ale jak by u @Beriona wisiała
Sonda 2014 w dniu 1.01.2015r o godzinie 0.00 to by zawału z udarem dostał i w takim stanie wyciągnąłby mnie z balu lub zdjął z
dupy albo zalanego w trupa zawiózł na OIOM żeby transfuzję krwi zrobili i doprowadzili mnie do użytku a jak by się to nie udało
to sam by sondę skleił i zrobiłby to tak żeby była o czasie 0.01 na swoim miejscu była.
Staram się podchodzić profesjonalnie do wszystkiego co robię ale też tego wymagam od innych.
Nie potrafię już zniżać się do poziomu jaki część władzy tu uprawia.Jeżeli jedyny moderator działu BluRay który jeszcze się pojawia na
forum wpada tam tylko po to żeby napierdalać ostrzeżeniami za pisanie postów przez kogoś kto widać że pierwszy raz ma kontakt z
tego typu forum i nie wie jak się zachować do czego się przyznaje pisząc o sprzedawcach w marketach to trzeba to zrozumieć bo każdy
z nas kiedyś jakoś zaczynał .....
Jaką kupić nagrywarkę BLU-RAY 2014r.?(II)
Sorry ale tysiące w tym dziale jest postów podaję przykład świeży (@Misiozol nie jest to nic osobistego)
Samsung SE-506CB USB
W którym gość nie wie o czym pisze i zupełnie nie wiadomo po co na ten temat nie mając zielonego pojęcia a nikt nie reaguje od lat na takie
rzeczy zamiast wy*******ić posty wprowadzające bład ,z bzdurami w kosmos -ludzie to czytają i za głowy się łapią i zawracają mi dupę
czy aby jest tak bo tu i tu piszę tak a tak.
A problem z zapisem tego Samsunga jest znany od wielu miesięcy a kolega @Arepo wie co pisze i o czym pisze w tym temacie .
Występuje na wszystkich nośnikach z zapisem x2 \do tego prawdopodobnie nie jest to do naprawienia bo z tego co wiem jest to wada wersji
chipsetu MediaTek bądź też wadliwej płyty głównej która obsługuje chipset i nie udało się to zmianami softu do tej pory zmienić .
Drugi przykład
Nero się wykrzacza marnuje płyty... Analiza raportu. Pomocy.
Sorry ale jak się nigdy na oczy nie widziało Pionka BDR na oczy to się siedzi cicho bo jak gość by się uparł to wziąłby DVRFLash i jeszcze
do tego trafił na wersję 2.7.8b to wgrałby japoński soft do BDR-09S ale to by była ostatnia rzecz jaką by z tym Pionkiem zrobił.
A posty widzę wiszą i straszą zamiast powinny być wy***ane w kosmos zanim ktoś nie doczytując tematu do końca .....u***ie sobie Pionka BDR S09
I mógłbym tak kilka dni wymieniać takie post....
Ale wybacz jak mi mod w dziale Nośniki pisze że ja mam sprawdzać posty czy piszą roboty czy userzy to sorry @Grzeniu ja sobie nie mogę na to pozwolić ...
Nie potrafię się zniżyć już do tego poziomu, jak również nie mam zamiaru nigdzie pisać bo straciłem wiarę że co kolwiek to może tu zmienić
Dlatego zdecydowałem że ograniczam swój do minimum udział w forum \działa w zasadzie tylko PW ....chyba że dostanę następnego
bana to i również to nie będzie działało...

dzięki za zainteresowaniem tematem i jak zawsze z przyjemnością z Tobą się stuknę szkłem .
pozdrawiam czary2mary

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 14.01.2015 o godz. 08:46
czary2mary jest offline  
Stary 14.01.2015, 13:43   #116
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Widzę, że padło wiele gorzkich słów. Sprawę przenosimy offline do wyjaśnienia.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 18.01.2015, 11:22   #117
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości

Zostawiam w spadku dla porządku info jakie zmiany zaszły na dzień dzisiejszy-może następca jak się jakiś znajdzie będzie miał ochotę skorzystać\
poprawić \zmodyfikować ,uzupełnić....itp itd .

Z listy z mojej Sondy na 2014r odchodzą LG GH24NS95\LiteOn iHAS 120X\Sony Optriarc 7283S\Plextor PX-891SA.
Przybył model LG GH24NSC0 różniący się od modelu z sondy LG GH24NSB0 chipsetem więc trzeba traktować chyba jako nowy model.
LiteOn iHAS122 W okazał się identycznym technicznie modelem jak iHAS 124W\324W więc wydaje mi się że powinien trafić do tego samego
wora. Przybył model LiteOn iHAS 122 E który okazał się identycznym technicznie modelem jak LiteOn iHAS 124E\324E więc chyba również powinien trafić do tego samego wora.
Przybył model Asusa DRW24D1ST (oem LG GH24NSC0) jeszcze nie dostępny w PL.
Modele Pioneera wzbogaciły sie o nowe wersje DVR-221 o oznaczeniach CHV i VXL z nowymi funkcjami PowerRead i PureReadAudio również na
dziś nie dostepne jeszcze PL..

..
Ponieważ nie ma jeszcze SONDY 2015 w temacie DVD to uzupełnię info o o modele
z ostatniej chwili które Samsung zapowiedział \brak jeszcze nawet prawdziwych fotografii modeli ......
Samsung SH-224FB ( w stosunku do modeli SH224 BB\DB napęd posiada wsparcie M-Disc DVD) -oczywiście napęd jeszcze nie dostępny w PL
http://tsstodd.com/eng/Products/Spec...level_idx=4536
Samsung SH-216FB( w stosunku do modeli SH116\118 BB\CB napęd posiada wsparcie M-Disc DVD-napędy z tej serii nigdy oficjalnie w PL i Europie nie były dostępne)
http://tsstodd.com/eng/Products/Spec...level_idx=4537
czary2mary jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jaką stacjonarną nagrywarkę DVD kupić? caries Napędy optyczne DVD 8 29.06.2006 21:41
Jaką kupić nagrywarkę? -nowe wydanie posta kmxx Napędy optyczne DVD 3 22.08.2005 23:32
Chcę kupić nagrywarkę DVD Chińczyk Napędy optyczne DVD 16 20.12.2004 11:50
Jaką nagrywarke dvd? sts Napędy optyczne DVD 40 29.07.2004 19:34
Jaką nagrywarke dvd kupić hakarotto Napędy optyczne DVD 2 25.11.2003 11:48


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.