Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Jaką kupić nagrywarkę DVD ?
LG- GH24NS90RBBB\LG GH24NS/LS90 5 13.89%
SAMSUNG SH-S222BB 0 0%
SONY Optiarc AD-7280S-0B\AD-7283S 4 11.11%
SONY Optiarc AD-7260S\AD-7261S\AD-7263S 1 2.78%
SONY Optiarc AD-5280S-0B\AD-5260S 0 0%
LITEON iHAS 124-B 224-B 324-B 424-B 524-B 624-B 15 41.67%
LITEON iHAS 124 C 224-C 324-C 424-C 524-C 624-C 4 11.11%
PIONEER DVR-S19LBK(oem QSI CDRW/DVD SBW242U) 3 8.33%
ASUS DRW-24B5ST*\DRW-24B3LT\DRW-24B1ST\DRW-24B1LT - (oem Lite-on seria iHAS 2 5.56%
PLEXTOR PX-891SA* -(oem Lite-on seria iHAS) 1 2.78%
TEAC DV-W524GS* - (oem Lite-on seria iHAS) 0 0%
HP DVD+RW 1260i* - (oem Lite-on seria iHAS) 1 2.78%
Wszystkich głosów: 36. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.09.2012, 20:55   #16
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na nowszym firmware(HN01-25/05/2012) jest lepiej
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.09.2012, 22:00   #17
Raus
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Raus
 
Data rejestracji: 15.12.2003
Lokalizacja: Nowogard
Posty: 574
Raus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Aha to OK

Bo oprócz problemów z końcówkami płytek to palnik bardzo spoko
__________________

Kocham wszystkie!!!
BenQ 1640 + LG GSA 4163B + Pioneer 215L + Lite-On LH-20A1H + Optiarc AD-7261S + Lite-On iHAP122 + LG H20L(zaginiona w piwnicy )
Raus jest offline  
Stary 08.09.2012, 11:57   #18
jacek1986
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 06.09.2012
Posty: 2
jacek1986 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czyli wybór padnie na LG- na poprzedniku się nie zawiodłem więc myślę, ze ten również sprosta wymaganiom.
jacek1986 jest offline  
Stary 11.09.2012, 22:16   #19
czaro80
Banned
 
Data rejestracji: 17.10.2011
Posty: 293
czaro80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Do odtwarzania muzyki,wystarczy mieć pendrive,dvd,oraz dobrą wieżę, tak ja zrobiłem i jest okey,bez nerwów czy znowu coś jest dobrze wypalone czy nie będzie trzasków, a jeżeli chodzi o DVD mam Plextora i jest też dobrze -ale tylko do wypalania danych,czy jakiś filmów, bo jeżeli chodzi o muzę to już nie mam czasu i sił oraz kasy,wole posłuchać muzy mp3 z pendrive przez DVD i jest git.Pozdrawiam serdecznie.
czaro80 jest offline  
Stary 12.09.2012, 07:28   #20
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no ale nie każdy trawi mp3 ,no i mp3 dyskwalifikuje nie możność wydzielenia utworów z całości w przypadku np. koncertu czy płyty gdzie utwory nachodzą na siebie

tzn wydzielic / podzielic możesz ale fajnie sie słucha konceru z przerwami

co do trzasków to też chyba problem zeszłej epoki
- Deckard - jest offline  
Stary 12.09.2012, 12:26   #21
czaro80
Banned
 
Data rejestracji: 17.10.2011
Posty: 293
czaro80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może nie każdy trawi mp3,ale jest to tania alternatywa do wypalanych CD-R które nie zawsze dobrze brzmią,chodzi mi o problemy jak ludzie piszą: trzaski,odtwarzacz nie widzi płyty,że "tego nie da się słuchać -ponieważ płyta tak trzeszczy po wypaleniu"itd...dlatego ja z tym skończyłem ponieważ szkoda nerwów,czasu,kasy na płyty i nagrywarki -made in china.Jak już słucham oryginalne płyty,a jak nie mam to jak wyżej napisałem.Wypalanie płyt CD-R z mp3 to dziś wielka niewiadoma,już chyba każdy się przekonał,podobnie z płytkami CD-R czy nagrywarkami chińskimi - nie ważne czy kosztuje 60-czy 160zeta ale i tak to samo.Wystarczy dobry sprzęt,dobra wieża,dobry wzmacniacz,głośniki i procesor.
Pozdrawiam serdecznie.
czaro80 jest offline  
Stary 12.09.2012, 14:29   #22
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To ty nagrywasz CD-R z mp3?
No to już chyba wiem, czemu nie słyszysz różnicy.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 12.09.2012, 21:37   #23
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez czaro80 Podgląd Wiadomości
Może nie każdy trawi mp3,ale jest to tania alternatywa do wypalanych CD-R które nie zawsze dobrze brzmią,chodzi mi o problemy jak ludzie piszą: trzaski,odtwarzacz nie widzi płyty,że "tego nie da się słuchać -ponieważ płyta tak trzeszczy po wypaleniu"itd...dlatego ja z tym skończyłem ponieważ szkoda nerwów,czasu,kasy na płyty i nagrywarki -made in china.Jak już słucham oryginalne płyty,a jak nie mam to jak wyżej napisałem.Wypalanie płyt CD-R z mp3 to dziś wielka niewiadoma,już chyba każdy się przekonał,podobnie z płytkami CD-R czy nagrywarkami chińskimi - nie ważne czy kosztuje 60-czy 160zeta ale i tak to samo.Wystarczy dobry sprzęt,dobra wieża,dobry wzmacniacz,głośniki i procesor.
Pozdrawiam serdecznie.
Czy ktos słyszy różnice czy nie o już sprawa indywidualna, ja słucham muzyczki na kinie domowym ,
kino sony - takie średnie, kolumny tonsil , bez procesora czy innych ulepszaczy - jak dla mnie poezja

moje kino nie czyta mp3ek wiec ich nie używam, praktycznie w ogóle poza tym dyskwalifikują je przerwy w koncertach[wspominałem w poprzednim poscie]
dla mnie to ważna sprawa - każdy set, koncert czy spora ilośc płyt jest zlana w całośc

aa i jeszcze jedno moje obie chinskie nagrywarki nagrywaja poprawnie płyty audio cd także tez problemu nie mam

pozdrawiam
- Deckard - jest offline  
Stary 16.09.2012, 01:46   #24
czaro80
Banned
 
Data rejestracji: 17.10.2011
Posty: 293
czaro80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
grzeniu-Panie jajcarzu moderatorze,Pana obowiązkiem jak proszę - USUNĄĆ MOJE KONTO - to wasz obowiązek,a nie z człowieka robić idiotę,palanta,*****a czy kretyna-bo to umiecie najbardziej, nie umiecie nic pomóc - nic,co wy wiecie ? co?
Robić z ludzi idiotów tylko. A mp3 zawsze można połączyć w jeden plik i jest bez przerw -trudne ? zlać w całość? nagrywarki chińskie grzeniu Ty chyba jesteś specjalista od prowokacji i ludzi w błąd wprowadzasz, jeszcze raz proszę usunąć mnie z tego CYRKU !!!!!!!
czaro80 jest offline  
Stary 16.09.2012, 07:09   #25
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A łyżka na to, niemożliwe!
ed hunter jest offline  
Stary 16.09.2012, 09:37   #26
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez czaro80 Podgląd Wiadomości
grzeniu-Panie jajcarzu moderatorze,Pana obowiązkiem jak proszę - USUNĄĆ MOJE KONTO - to wasz obowiązek,a nie z człowieka robić idiotę,palanta,*****a czy kretyna-bo to umiecie najbardziej, nie umiecie nic pomóc - nic,co wy wiecie ? co?
Robić z ludzi idiotów tylko. A mp3 zawsze można połączyć w jeden plik i jest bez przerw -trudne ? zlać w całość? nagrywarki chińskie grzeniu Ty chyba jesteś specjalista od prowokacji i ludzi w błąd wprowadzasz, jeszcze raz proszę usunąć mnie z tego CYRKU !!!!!!!
gratuluje umiejętności czytania ze zrozumieniem, na hooy mi 2h mp3 koncertowa ? no na ***y
chce posłuchać np od 7 utworu i co mam przewijać

co do chinskości produktów , to teraz wszystko jest produkowane w chinach,co nie znaczy że wszystko to tandeta

w chinach maja również najnowocześniejsze fabryki z porządna kontrolą jakości

ale europa od lata dążyła do tego żeby było tanio no i doczekaliśmy się

co do trzeszczenia płyt tak jak już wspominałem wcześniej wydaje mi sie że ten problem już dawno rozwiązany

- przeważnie swiadczyło to juz o koncówce spawarki odtwarzacza lub bardzo kiepskiej jakości nagranej płyty

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 16.09.2012 o godz. 09:39
- Deckard - jest offline  
Stary 16.09.2012, 10:10   #27
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości

co do chinskości produktów , to teraz wszystko jest produkowane w chinach,co nie znaczy że wszystko to tandeta
Prawie wszystko

-2012-09-16-11-07-11.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline  
Stary 16.09.2012, 11:46   #28
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@czaro80 - jest stosowny temat z prośbami o usunięcie konta użytkownika. Pofatyguj się troszkę i tam napisz. To po pierwsze.

A po drugie - spełnić te prośby może tylko ktoś z uprawnieniami administratora. Tu Bartez, który nie robi z tym problemów.

PS Nie prowokuję, ale wybacz - poziom niektórych twoich postów jest tak prowokujący, że nie mogę
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 27.10.2012, 08:35   #29
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pojawiły się na rynku PL pierwsze Lite-on IHAS z najnowszą wersją hardware D


LITE-ON iHAS124-04 D
http://allegro.pl/nagrywarka-cdrw-dv...737699619.html
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline  
Stary 27.10.2012, 18:27   #30
crowbme
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika crowbme
 
Data rejestracji: 16.02.2006
Posty: 110
crowbme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie - zwracam się do tych, którym przeszkadzają przerwy miedzy nagraniami - jest bardzo proste rozwiązanie. Nagrywając płytę audio-cd z plików mp3 lub innych, wystarczy nagrać tę płytę w trybie TAO. wtedy długość przerw można ostawić ręcznie (np. 0 - słownie zero) i nie będzie przerw miedzy utworami. Bardzo ciekawym i dobry programem do nagrywania płyt audio-cd jest program EAC, również w wersji PL.
crowbme jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jaką stacjonarną nagrywarkę DVD kupić? caries Napędy optyczne DVD 8 29.06.2006 21:41
Jaką kupić nagrywarkę? -nowe wydanie posta kmxx Napędy optyczne DVD 3 22.08.2005 23:32
Chcę kupić nagrywarkę DVD Chińczyk Napędy optyczne DVD 16 20.12.2004 11:50
Jaką nagrywarke dvd? sts Napędy optyczne DVD 40 29.07.2004 19:34
Jaką nagrywarke dvd kupić hakarotto Napędy optyczne DVD 2 25.11.2003 11:48


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.