Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.07.2004, 22:00   #31
kiewas
Matrix has him
 
Avatar użytkownika kiewas
 
Data rejestracji: 29.10.2003
Lokalizacja: Legnica
Posty: 822
kiewas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja bym brał Litka 832S, widziałem na Allegro za 409zł.

G-Vader, zluzuj z tym uwielbieniem do Pionka:-) bo to już będzie chyba drugi temat G-Vader vs Vizzard... a z Vizzardem to raczej szans nie masz
__________________
Zapraszam na MÓJ fotoblog

Ostatnio zmieniany przez kiewas : 27.07.2004 o godz. 22:11
kiewas jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.07.2004, 22:12   #32
RafeQ
Bywalec
 
Avatar użytkownika RafeQ
 
Data rejestracji: 15.10.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 49
RafeQ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Krótka epopeja o trzech...

Sprzedaj ojca, matkę i sąsiadkę, ale bierz jak zwierz, tylko Pionka bierz!
Polecam wszystko co szumi i kręci jak PIONEER.

__________________
Spawalnik: PLEXTOR PX-760A
Zrzucalnik: PIONEER 106S - za nic go bym nie wymienił! Wymiata na pełnych obrotach wszystkie typy krążków od 2003 roku
RafeQ jest offline  
Stary 27.07.2004, 22:14   #33
kiewas
Matrix has him
 
Avatar użytkownika kiewas
 
Data rejestracji: 29.10.2003
Lokalizacja: Legnica
Posty: 822
kiewas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez RafeQ
Sprzedaj ojca, matkę i sąsiadkę, ale bierz jak zwierz, tylko Pionka bierz!
Polecam wszystko co szumi i kręci jak PIONEER.

Nagrywara to nie frytka, lec i kupuj tylko Litka!
__________________
Zapraszam na MÓJ fotoblog
kiewas jest offline  
Stary 27.07.2004, 22:45   #34
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez kiewas
Ja bym brał Litka 832S, widziałem na Allegro za 409zł.
Nie tylko na Allegro. W podobnej cenie jest już na przykład TU i TU



Cytat:
Napisany przez kiewas
G-Vader, zluzuj z tym uwielbieniem do Pionka:-) bo to już będzie chyba drugi temat G-Vader vs Vizzard... a z Vizzardem to raczej szans nie masz
Miłe!

Aż łza się w oku kręci

Ale nie ma co wracać do przeszłości

Chodzi generalnie o to, że Pioneer robi dobre napędy - czy to 107D czy to A07D XLA

Tylko, że przy takich stwierdzeniach czasami należałoby jakieś argumenty przytoczyć

Sam z ciekawości zobaczyłbym testy płytek w kProbe nagrane na Pionku - bo na forum nikt chyba nie zamieszczał


I na koniec dodam, że zaiste na pograniczu dziecinady jest fakt ogólnego hołubienia i uwielbienia jakichś gestów, zachowań, rzeczy, przedmiotów - w tym przypadku - nieważne czy to Pioneer, Liteon, Nec, TDK, ect., ect....

Do wszystkiego trzeba mieć dystans - czego sobie i wszystkim życzę
VIZZARD jest offline  
Stary 27.07.2004, 23:15   #35
sts
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika sts
 
Data rejestracji: 07.05.2003
Posty: 128
sts w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No tak dystans trzeba miec, ale wybrac cos przy zakupie też trzeba czy X czy Y?
Propozycja zakupu Litka 832S za 399 wydaje sie atrakcyjna, dozbierac trzeba troche kaski i bedzie dobrze chyba?
sts jest offline  
Stary 28.07.2004, 08:46   #36
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sts
No tak dystans trzeba miec, ale wybrac cos przy zakupie też trzeba czy X czy Y?
Propozycja zakupu Litka 832S za 399 wydaje sie atrakcyjna, dozbierac trzeba troche kaski i bedzie dobrze chyba?
Spoko rokokoko!

Tylko zależy czy kupujesz tak czy tak


Powiem w ten sposób:

Jeżeli kogoś kręci zabawa w przeróbki, @, żonglowanie biosami kilku różnych firm, oglądanie wykresów kProbe, dobieranie nośników, itp. - niech kupi Liteona 812S, a za niewiele więcej nawet już 832S (teoretycznie pewny Double Layer za parę PLN więcej ). Naprawdę świetna zabawa!

A jeżeli ktoś chce kupić palnik, który dobrze nagrywa, zgrywa, kopiuje, łamie, extrahuje - włożyć go do kompa i zapomnieć nawet jak się nazywa, byleby dobrze funkcjonował - to może być to Pioneer 107D, który TU stoi już za jedyne 376PLN. W tym przypadku jednak trzeba się modlić o bios support DL - ale czy to nastąpi ..... ?

Powyższe propozycje są obowiązujące gdy chcemy jeden napęd w kompie

Jeżeli stać nas jednak na dwa .....

nie zastanawiajcie się i kupujecie dobry czytnik DVD-ROM (np Liteon , Toshiba) oraz Neca 2500A/2510A




UWAGA!

Propozycje powyższe obowiązują w dolnym pułapie cenowym w zależności o portfela zasobności

Wiadomo, że jest wiele droższych (lepszych?) napędów

Sam miałbym chrapkę na to cudo, ale kiedy i za co?


Poza tym patrząc na TO może warto poczekać na jakiś test LG GSA-4120B
VIZZARD jest offline  
Stary 28.07.2004, 20:46   #37
kiewas
Matrix has him
 
Avatar użytkownika kiewas
 
Data rejestracji: 29.10.2003
Lokalizacja: Legnica
Posty: 822
kiewas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[QUOTE=VIZZARD]Sam z ciekawości zobaczyłbym testy płytek w kProbe nagrane na Pionku - bo na forum nikt chyba nie zamieszczał [QUOTE]

Widziałem kilka wykresów na cd freaks, i wcale cudnie to nie wyglądało, więc ja nie wiem za co się płaci kupując taką nagrywarkę (chyba tylko za markę). OC-Freak napisał na owym forum, że używa Pionka 106D bodajże, bo najlepiej naggyrwa nośniki MCC... a czy jest nagrywarka która SŁABO nagrywa owe nośniki?
__________________
Zapraszam na MÓJ fotoblog
kiewas jest offline  
Stary 28.07.2004, 21:59   #38
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
[QUOTE=kiewas][QUOTE=VIZZARD]Sam z ciekawości zobaczyłbym testy płytek w kProbe nagrane na Pionku - bo na forum nikt chyba nie zamieszczał
Cytat:

Widziałem kilka wykresów na cd freaks, i wcale cudnie to nie wyglądało, więc ja nie wiem za co się płaci kupując taką nagrywarkę (chyba tylko za markę). OC-Freak napisał na owym forum, że używa Pionka 106D bodajże, bo najlepiej naggyrwa nośniki MCC... a czy jest nagrywarka która SŁABO nagrywa owe nośniki?
Otóż to właśnie!

Dlatego jednak kProbe choć wyrocznią nie jest to może być traktowany jako pewnego rodzaju wyznacznik i jakieś porównanie się ma

Zagraniczne testy różne bywają - do cdfreaks dotarłem także - i także te same wrażenia miałem

Ale jeżeli dla kogoś wyznacznikiem nie jest kProbe - to jak porównamy tę nagrywarkę do innych?

Dlatego właśnie pisałem, że z Pionka testy chciałbym zobaczyć

A co do marek - to praktyka potwierdza, że tak było i będzie
Choć równie dobrze na mniej markowym, a równie dobrym można lecieć sprzęcie
VIZZARD jest offline  
Stary 28.07.2004, 22:10   #39
kiewas
Matrix has him
 
Avatar użytkownika kiewas
 
Data rejestracji: 29.10.2003
Lokalizacja: Legnica
Posty: 822
kiewas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
A co do marek - to praktyka potwierdza, że tak było i będzie
Choć równie dobrze na mniej markowym, a równie dobrym można lecieć sprzęcie
Dokładnie, co do PIONEERA to tej firmie chciałbym powierzyć car-aurdio, ale to też na siłę (ALPINE panie, kto wie o czym mowa ) Chociaż samochodu nie mam

PIONEER robi dobre staacjonarki
__________________
Zapraszam na MÓJ fotoblog
kiewas jest offline  
Stary 29.07.2004, 19:21   #40
G-Vader
Bywalec
 
Avatar użytkownika G-Vader
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 64
G-Vader zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez kiewas
Ja bym brał Litka 832S, widziałem na Allegro za 409zł.

G-Vader, zluzuj z tym uwielbieniem do Pionka:-) bo to już będzie chyba drugi temat G-Vader vs Vizzard... a z Vizzardem to raczej szans nie masz
^_^

Ty
Co ty się wcinasz miedzi nas ***8211; no chyba ze chcesz po siorbać kisiora.
Z VIZZARDEM to ja wymieniłem parę słów i nikt z nas się nie wysilał żeby kogoś ...cuuuś tam ***8211;a ty się nie wcinaj miedzy nas(jest to nasza sprawa a nie twoja i dupy nie musisz chlipać){Z VIZZARDEM tak się trochę poszarpaliśmy- ale to nasza sprawa}
jakoś VIZZARDA zacząłem go jakoś lubić ***8211; bo jest nareszcie gościu co można z nim po konsultować , a nie słuchać jakiś tam pierdołek ,i jak już ktoś się drapnie to koniec jaka zaraz obraza ***8211;Polacy , to co w naszym sejmie to nie MY to oni nas tak .... (za przeproszeniem do wszystkich kolegów, dajcie spoko do nerwów na forum- raczej tam trzeba się zorganizować i to ***8211;wygonić z Polskiego kraju ***8211;BO nas ZJEDZĄ.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Polaków
A jeszcze jedno-no my co jesteśmy w sieci to jeszcze mamy prace , bo ile ludzi co znam mieli (O pracy nie wspomnę ) Internet ale , niestety koniec bo te C... b... cw....sprzedali NAS i WSZYSTKO !!!Trzeba się obudzić ***8211;bo raczej żonie to , ***8211; dupunkę można siorbnąć , a niemcu ( Polacy nie dali nigdy) a już będziemy lizać -!!!!!przez naszych ***8211;no kogo?
Pytanie za GF 6800
Żeby nie ------ci kmiotki to byście mieli na GF 6800 no lub jak ktoś lubi X800-a teraz -....
Pozdrawiam


A już dam spokój
G-Vader jest offline  
Stary 29.07.2004, 19:34   #41
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez G-Vader
^_^

Ty
Co ty się wcinasz miedzi nas ***8211; no chyba ze chcesz po siorbać kisiora.
Z VIZZARDEM to ja wymieniłem parę słów i nikt z nas się nie wysilał żeby kogoś ...cuuuś tam ***8211;a ty się nie wcinaj miedzy nas(jest to nasza sprawa a nie twoja i dupy nie musisz chlipać){Z VIZZARDEM tak się trochę poszarpaliśmy- ale to nasza sprawa}
jakoś VIZZARDA zacząłem go jakoś lubić ***8211; bo jest nareszcie gościu co można z nim po konsultować , a nie słuchać jakiś tam pierdołek ,i jak już ktoś się drapnie to koniec jaka zaraz obraza ***8211;Polacy , to co w naszym sejmie to nie MY to oni nas tak .... (za przeproszeniem do wszystkich kolegów, dajcie spoko do nerwów na forum- raczej tam trzeba się zorganizować i to ***8211;wygonić z Polskiego kraju ***8211;BO nas ZJEDZĄ.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Polaków
A jeszcze jedno-no my co jesteśmy w sieci to jeszcze mamy prace , bo ile ludzi co znam mieli (O pracy nie wspomnę ) Internet ale , niestety koniec bo te C... b... cw....sprzedali NAS i WSZYSTKO !!!Trzeba się obudzić ***8211;bo raczej żonie to , ***8211; dupunkę można siorbnąć , a niemcu ( Polacy nie dali nigdy) a już będziemy lizać -!!!!!przez naszych ***8211;no kogo?
Pytanie za GF 6800
Żeby nie ------ci kmiotki to byście mieli na GF 6800 no lub jak ktoś lubi X800-a teraz -....
Pozdrawiam


A już dam spokój
ładna wypowiedź ^_^
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.