Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.12.2002, 11:58   #1
MrRoBi
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika MrRoBi
 
Data rejestracji: 02.10.2002
Lokalizacja: Run Forrest Run
Posty: 18
MrRoBi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jaka najlepsza nagrywarka DVD cz.2

Witam wszystkich i mam taki mały pomysł, otóż chciałbym aby w tym temacie wypowiedzieli się wszyscy Ci użytkownicy, którzy posiadają nagrywarki DVD róznych firm i opisali jakie plusy i minusy posiada jego nagrywarka. Nie chodzi mi o to żeby powielić poprzednie tematy ale żeby ludzie się wypowiedzieli na różne tematy odnośnie nagrywarek małych, dużych wad i zalet(tz. na jakich nośnikach najlepej wypala nagrywarka np. Pioneer A4 i jakie ma wady, czyli z jakimi odtwarzaczami po nagraniu płytki danej nagrywarki nie współpracuje itp.). Czytam to forum ale wszyscy mówią, że dana nagrywarka jest cool bo to jest nowe i musi dobrze chodzić, ale nikt nie jest w stanie opisać zalet i wad danej nagrywarki jak sam jej nie przetestuje. Dlatego chciałbym aby każdy kto ma już jakieś pojęcie na temat swojej nagrywarki wypowiedział się i żeby wszyscy Ci którzy są zainteresowani daną nagrywarką dowiedzieli się czego mogą się spodziewać po zakupie danej nagrywarki nagrywarki. Uważam, że wydatek rzędu 1000zł.-2000zł. nie powinien zaskakiwać wadami, które potem będą denerwować użytkownika a powinien wcześniej o nich wiedzieć. Nie wiem czy wszystko to co napisałem dojdzie do wszystkich, bo piszę szybko i strasznie źle gramatycznie, ale przypuszczam, że się zrozumiemy.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na opisy danych nagrywarek MrRoBi
MrRoBi jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.12.2002, 01:08   #2
MrRoBi
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika MrRoBi
 
Data rejestracji: 02.10.2002
Lokalizacja: Run Forrest Run
Posty: 18
MrRoBi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nic, zero odezwu, chciałem dobrze a tu klapa, jak nikt nie chce się wypowiedzieć na temat sojej nagrywarki to spox, bawcie się dobrze.(
MrRoBi jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.