Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.08.2004, 10:16   #1
Baphomet
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.08.2004
Posty: 2
Baphomet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak to jest z tym Firmware LITEONA?

Witam wszystkich ,sory że zawracam "head" na forum ale może ktoś z was jednoznacznie wyjaśni mi jak wgrać firmware do Liteona 812S pod XP!
Może to banalne ale ja się z tym pierwszy raz spotykam żeby był problem z fleszowaniem przez EXE-ca Wcześniej miałem narywarki LG i szło jak po maśle.
Czytając forum skusiłem się na Liteona no i proszę... masz babo placek!!!
Byłem już na stronie producenta oraz innych ,czytałem forum ale nic nie znalazłem co by mi pomogło, siedzę już dwa dni i skończyły mi się pomysły.
Wersja firmware to DR8US0Q ,system XP profesional
Załączam też screen który mi wyskakuje przy odpalaniu EXE firmwaru,oczywiście próbowałem też w trybie awaryjnym ale Lipa nadal.
p.s aktualnie siedzi firm.UGS3
Dołączone obrazki
Jak to jest z tym Firmware LITEONA?-liteon-error.jpg 

Ostatnio zmieniany przez Baphomet : 01.08.2004 o godz. 10:22
Baphomet jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.08.2004, 10:35   #2
xzas
ProMastah ;]
 
Data rejestracji: 02.06.2004
Posty: 51
xzas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Na wstepie zaznacze, ze takich biosow o ile mi wiadomo nie ma do 812S, wydaje mi sie ze jest to jakby oznaczenie od innej nagrywarki, ale bios nie moglby raczej byc wgrany od innej nagrywarki poniewaz w nazwie, ktora widac na Twoich screenach nie pisalo byc ....812S a odpowiednik nagrywarki do ktorej bios UGS3 jest przeznaczony. Tyle tytulem, jako takiego wynajsnienia, a teraz jak to dalej zrobic:

sciagasz biosik z postaci bin'a http://dhc014.rpc1.org/Files/DVDR/SOHW-812S_US0Qb.zip
nastepnie czytasz to http://dhc014.rpc1.org/howto.htm#LtnFW zeby wiedzic jak zflaszowac i nie pozostaje Ci juz nic wiec poza scaigniescie programiku LtnFW badz tez jego nowszej wersji ltnflash124, ktora sciagniesz stad http://www.liteon.neostrada.pl/ltnflash124.exe i masz juz nowy biosik i (mam nadzieje) dobrze dzialajacy naped 812S
__________________
AMD Duron XP, 1600 MHz (6 x 267)
SOLTEK SL-75FRN2-L NFORCE2
KinkgStone 512 MB (DDR400 DUAL)
HIGHTECH EXCALIBUR RADEON 9200 128 MB
MAXTOR 6L080J4 (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
LiteOn 832S OEM
xzas jest offline  
Stary 01.08.2004, 10:45   #3
l3c!@k
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika l3c!@k
 
Data rejestracji: 06.06.2004
Lokalizacja: W-wa
Posty: 90
l3c!@k w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A jeżeli nie chcesz się bawić to prostu sciagnij TO i odpal plik "812S.US0Q.stock.exe"
l3c!@k jest offline  
Stary 01.08.2004, 10:51   #4
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mnie tez zdaje sie ze bios ktory masz wgrany jest od innej nagrywarki stawiam na 851 ale dziwne jest ze wyswietla ci ze masz 812. Pytanie gdzie kupiles ten palnik i czy to byla wersja oem czy box
__________________
Choćby było z gówna nic mu w życiu nie dorówna.
Telekomunikacja - nie burdel.
Nie każdy klient musi być zadowolony.


Żale kierować TU lub TU
50102055581111133885000064 INTELIGO Zbieram na drugi palnik - LITEK lub BENQ kazdy grosz sie liczy
Juz nie szukam pracy
Plextor PX-716A bios 1.04 RPC1
Turboni jest offline  
Stary 01.08.2004, 10:52   #5
l3c!@k
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika l3c!@k
 
Data rejestracji: 06.06.2004
Lokalizacja: W-wa
Posty: 90
l3c!@k w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=101007
l3c!@k jest offline  
Stary 01.08.2004, 11:43   #6
Baphomet
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.08.2004
Posty: 2
Baphomet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Serdeczne dzięki wam wszystkim za szybką i skuteczną odpowiedż a w szczególności dla "l3c!@k" którego Bios Loader jest poprostu The Best szybko i bez problemu uporał się z moim Litkiem,modliłem się tylko by nie wyłączyli prądu ^_^ Litka wyprodukowano w kwietniu ,kupiłem nowego i na gwarancji, specjalnie szukałem Black bo mam czarnego DELLA ,nie miałem dużego wyboru!
Jest to OM-owa wersja podobno Black tylko w takiej występuje,zastanawia mnie fakt że na rynku zachodnim wszystkie najnowsze modele Liteona można dostać Black BOX czy my tak naprawdę jesteśmy w tej Uni czy nie....

Co do firmware to ściągnełem go ze strony producenta http://www.liteonit.com.tw/ODD/Engli...e_dvd%20rw.asp
i napewno jest to EXE nie wiem dlaczego nie poszedł podobno trzeba wyłączyć DMA w systemie ale nie jestem przekonany! Litka bios był raczej oryginalnie wgrany mam nadzieje!
P.S Litek bzyka aż miło zobaczymy co będzie dalej narazie to wkurza mnie tacka w porównaniu do LG wywala się jak torpeda nie daj Bóg postawić szklanke z piciem obok hihi!
Baphomet jest offline  
Stary 01.08.2004, 12:03   #7
l3c!@k
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika l3c!@k
 
Data rejestracji: 06.06.2004
Lokalizacja: W-wa
Posty: 90
l3c!@k w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie mi dziękuj tylko codeguys bo to ich dzieło
Pozdro
l3c!@k jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.