Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.08.2004, 15:11   #1
Marek_Maro
Bywalec
 
Avatar użytkownika Marek_Maro
 
Data rejestracji: 11.08.2004
Posty: 28
Marek_Maro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Bios-Liteon

Mam Pytanko niedawno kupiłem nagrywarke DVD-RW Liteon SOHW 1213S i sciągnełem do niej biosa a w sumie 2 najpierw TS08 a puzniej TS09 jak zainstalowałem TS08 to było wszystko w pożądku ale jak zaktualizowałem do TS09 to wyskoczył mi jakiś error przy wykrywaniu urządzenia zainstalowałem jeszcze raz TS09 noi już żaden błąd nie wyskoczy ale czy mogło coś się uszkodzić przez ten error POMOCY!!
Marek_Maro jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.08.2004, 16:17   #2
ratat
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika ratat
 
Data rejestracji: 12.03.2004
Posty: 107
ratat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Marek_Maro
Mam Pytanko niedawno kupiłem nagrywarke DVD-RW Liteon SOHW 1213S i sciągnełem do niej biosa a w sumie 2 najpierw TS08 a puzniej TS09 jak zainstalowałem TS08 to było wszystko w pożądku ale jak zaktualizowałem do TS09 to wyskoczył mi jakiś error przy wykrywaniu urządzenia zainstalowałem jeszcze raz TS09 noi już żaden błąd nie wyskoczy ale czy mogło coś się uszkodzić przez ten error POMOCY!!
Raczej nie, jeśli drugi raz udało się dobrze wgrać BIOS...Poza tym jeśli to było przy wykrywaniu to nie ma raczej problemu, gorzej, gdyby wyskoczyło podczas wgrywania (co się chyba nie zdarza, najczęstszy powód padnięcia w czasie upgrade'u biosu to zanik napięcia...)
__________________
"Twas brillig and the slithly toves
Did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves
And the mome raths outgrabe"
ratat jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.