Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.04.2004, 13:17   #16
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
"Co do ceny to S540 w Media Markt kosztuje ok 1300 zł"

Na ALLEGRO czy od 'importerow prywatnych' wiekszosc ludzi kupowac nie chce wiec mysle ze warto brac pod uwage ceny sklepowe...

Ale tak poza tym to sie zgadzam - jesli kupujacego stac i ta roznica nie jest bariera to bardzo mozliwe ze warto doskladac - nie wiem, nie znam tego modelu wiec sie nie wypowiadam. Pozdrawiam!
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442

Ostatnio zmieniany przez Plemnik : 16.04.2004 o godz. 13:19
Plemnik jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.04.2004, 16:46   #17
axxxa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.04.2004
Posty: 8
axxxa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Masz rację że na Allegro kupowanie to ryzyko - dlatego opiszę jak ja to załatwiłem, być może pomoże to innym zainteresowanym.

Po pierwsze wybrałem Yamahę z powodu dużych różnic w cenie pomiędzy oficjalmymi i prywatnymi importerami oraz co wynika z pierwszej konkluzji sporego wyboru pomiędzy oferentami.

Po drugie Allegro potraktowałem jaki słup ogłoszeniowy wyszukując aukcje z mojej okolicy ( Kraków ). Z kilkunastu ofert łatwo rozpoznać importera od przypadkowego sprzedawcę własnego sprzętu / większość ma szeroki asortyment sprzętu i podaje nr telefonu kontaktowego.

Po wykonaniu kilku telefonów okazało się że rozpiętość w cenie to 700 - 750 zł
i każdy chętnie umówi się na spotkanie w celu dokonania transakcji / nie chciałem ryzykować zakupu korespondencyjnego - miałem ochotę obejrzeć i wypróbować sprzęt unikając niepotrzebnych niespodzianek / wybrałem oczywiście ofertę tańszą a kiegy już się z gościem spotkałem bez problemu utargowałem dodatkowo 20 zł.

Myślę że warto zadać sobie trochę trudu dla zaoszczędzenia połowy ceny.

Życzę powodzenia
axxxa jest offline  
Stary 21.04.2004, 14:40   #18
DiMENTiON
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika DiMENTiON
 
Data rejestracji: 29.12.2003
Posty: 56
DiMENTiON zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
3 modele w cenie do 500 PLN. Możesz się dokładniej zapoznać z nimi. Być może W jakiś sposób pomogło by to Tobie w wybraniu odpowiedniego modelu.
DiMENTiON jest offline  
Stary 21.04.2004, 14:54   #19
imola
>my private watch dog ;)<
 
Avatar użytkownika imola
 
Data rejestracji: 09.04.2003
Lokalizacja: Łódź city
Posty: 673
imola zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja bym równierz polecił Ronin np. www.arcomp.com.pl. cena 300 zl.
Czyta wszystko, każdy rodzaj płytek, nawet mpg bezpośrednio nagrane na płytę, jpg i mp3.
ma komplet wyjść, euro, cinch, svideo, audio stero i 5.1 i elektryczne wyjscie cyfrowe.
minusem jest że wbudowany dekoder odtwarza tylko DD, i na przodzie ma trzy ochydne diody czerwoną, żółtą i niebieską - niebieska pali sie podczas odtwarzania, trzeba ją czymś zalepić.
Obraz jest doskonały, duzo ustawień, co do dźwięku to też jest sporo opcji ale na różnych głośnikach wychodzi że basy są raczej słabe.
ogólnie za te pieniądze super sprzęt.
__________________
Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych.
Twój jest zawsze mniej kompatybilny.



imola@interia.pl
imola jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.