Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.10.2002, 16:54   #31
piatal
Bywalec
 
Avatar użytkownika piatal
 
Data rejestracji: 27.10.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 32
piatal w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: DROGI KOLEGO

Cytat:
Skoczy napisa***322;(a)
Mnie stać na DVD za 270zł, bo duuuuużo zarabiam... ale kupuję wbrew opinii SAMSUNGI bo po prostu mi się udają. Toshiba owszem wg opinni internautów jest dużo lepsza, ale jest głośniejsza i nie czyta płyt 90min. Nie przecze też, że można kupić te samsungi taniej. Ja jednak jestem zadowolony z zakupu i polecam osobiście taki zakup. Pozdrawiam i zachęcam do wzmożonej dyskusji!!!!

Zgodze sie z Toba jesli chodzi o SAMSUNG`a bo tak do ogladania w domu to jest on znakomity ale jesli ktos chce cos kupic i do DVD i miec to jako CD-ROM zeby przegrywac plyty lub cos w tym stylu to co innego i w takim przypadku to tylko TOSHIBA wchodzi w rachube!!

==============================
Pozdrv Micio
www.piatal.prv.pl
gg: 2543258
==============================
piatal jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.10.2002, 08:22   #32
Skoczy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.07.2002
Posty: 8
Skoczy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ANO MOŻE

Ano może TOSHIBA jest lepsza jako CDek do przegrywania 20tu płyt dziennie, lecz ja powtarzam - mój DVD służy jako czytnik płyt z filmami oraz CDek z normalną używalnością. Powtarzam ponownie, SAMSUNG jest cichy, chodzi bez zarzutów - a jak mi się popsuje kupię następny, nowszy model SAMSUNGA Pozdrawiam i znowu zachęcam do dyskusji!!!
Skoczy jest offline  
Stary 01.11.2002, 23:59   #33
HelpMAN
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika HelpMAN
 
Data rejestracji: 31.10.2002
Posty: 144
HelpMAN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tylko .........

moim zdaniem tylko TOSHIBA bo inne modele sie nie oplaca np. ten nowy ASUS niby ata100 ale chodzi tak samo jak Toshiba wiec po co a na Toshibe masz 24michy gwarancji!! takze jak chesz jak kupisz daj znac co i jak ci chodzi?? siema
__________________
<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>
Please don`t hit me!!!!
<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>
HelpMAN jest offline  
Stary 02.11.2002, 10:38   #34
johhny
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.10.2002
Lokalizacja: Starogard Gdański
Posty: 30
johhny zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: tylko .........

Cytat:
HelpMAN napisa***322;(a)
moim zdaniem tylko TOSHIBA bo inne modele sie nie oplaca np. ten nowy ASUS niby ata100 ale chodzi tak samo jak Toshiba wiec po co a na Toshibe masz 24michy gwarancji!! takze jak chesz jak kupisz daj znac co i jak ci chodzi?? siema
dzięki. na pewno dam znać.
__________________
johhny
johhny jest offline  
Stary 02.11.2002, 19:52   #35
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: ANO MOŻE

Cytat:
Skoczy napisa***322;(a)
Ano może TOSHIBA jest lepsza jako CDek do przegrywania 20tu płyt dziennie, lecz ja powtarzam - mój DVD służy jako czytnik płyt z filmami oraz CDek z normalną używalnością. Powtarzam ponownie, SAMSUNG jest cichy, chodzi bez zarzutów - a jak mi się popsuje kupię następny, nowszy model SAMSUNGA Pozdrawiam i znowu zachęcam do dyskusji!!!
Wiesz, używam Toshib'e i jakoś nie przypominam sobie aby była głośna. A jeżeli oglądasz film to przecież z prędkością 1x, a nie 16x. Więc jest absolutna cisza.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.