Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.12.2005, 20:20   #1
Me 262
Banned
 
Data rejestracji: 04.07.2005
Posty: 38
Me 262 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jakie nosniki DVD (16x?) z obecnie dostepnych do LG 4163B [A105]?

Witam.

Do tej pory uzywalem glownie Verbatim DVD+R 8x DataLife+ (MCC003), mialem ich zapas, ale wlasnie sie skonczyl. Bylem w celach rozpoznawczych na gieldzie komp. przy Stodole w Wawie, no i zonk - nie ma juz takich plytek niestety. Co polecacie w zamian o porownywalnej jakosci (marka i faktyczny producent plyt)? Preferuje DVD +R. Wydawaloby sie, ze logicznym zakupem sa Verbatimy DVD +R 16x (Advanced AZO+), ale po ogledzinach zdziwilo mnie, ze pod napisem Verbatim nie ma juz na nich napisu DataLife+ (na zdjeciach w necie ten napis jest - tzn. na MCC004), no i sa Made in India (8x byly z Tajwanu i mialy napis DataLife+). Mam pytanie: kto je robi - przypadkiem nie MBI? Jak sie pala na tym LG? A moze jakies inne wziac: TDK, Sony (16x)?

Jeszcze jedno: na 1 stoisku widzialem Verbatimy DVD -R 8x DataLife+ Made in Japan - wiecie, kto je produkuje i co sa warte w polaczeniu z LG? Moze z braku +R 8x je wziac (jesli jeszcze sa).

Pomocy, bo jestem w kropce, a przed swietami chcialbym cos kupic.
Me 262 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.12.2005, 23:30   #2
Me 262
Banned
 
Data rejestracji: 04.07.2005
Posty: 38
Me 262 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A moze gdzies jeszcze w Wawie sa dostepne Verbatimy DVD+R 8x DataLife+ (MCC003), ale cake 25 szt. (w MM widzialem tylko box'y po prawie 3 PLN/szt. i to b. malo)?
Me 262 jest offline  
Stary 17.12.2005, 08:37   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Me 262
A moze gdzies jeszcze w Wawie sa dostepne Verbatimy DVD+R 8x DataLife+ (MCC003), ale cake 25 szt. (w MM widzialem tylko box'y po prawie 3 PLN/szt. i to b. malo)?
głowy nie dam, że to MCC003, sklepy są na Warszawskiej Giełdzie Elektronicznej.

http://wge.com.pl/pawilony.php pawilon 36 lub 17a lub na Rozdrożu 4

http://www.nosniki.net/product_info....products_id/54
ed hunter jest offline  
Stary 17.12.2005, 09:03   #4
xw9
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.11.2005
Posty: 21
xw9 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeżeli trafisz na Verbatimy Pastelowe x8 pakowane po 5 sztuk cena ok 13 zł to bierz śmiało. Na opakowaniu pisze że są z Mitsubishi Chemical Company
a w środku niespodzianka bo nośnik to Yuden000T02 z Taiyo Yuden Company
a więc super. Po wypaleniu na mojej nagrywarce LiTeon 832 z biosem VSOA PI rzadko kiedy jest wyższe niż 14 (na ogół zawsze jest niżej) a PIF nigdy nie przekracza 2. Zawsze kupuje Verbatimy i nigdy się na nich nie zawiodłem niezależnie czy są od Mitsubishi czy Taiyo, wykresy po zapisie są podobne. Na płyty Magnetics raczej nie trafimy bo one najczęściej występują w szpindlach, ale z tego co gdzieś przeczytałem Verbatim już z nimi chyba nie współpracuje, bo przez nich podupadała marka firmy. Nośniki kupiłem w sieci Mediamarkt w Szczecinie i myślę, że w innych miastach też powinny być.

Ostatnio zmieniany przez xw9 : 17.12.2005 o godz. 09:06
xw9 jest offline  
Stary 17.12.2005, 09:18   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez xw9
Jeżeli trafisz na Verbatimy Pastelowe x8 pakowane po 5 sztuk cena ok 13 zł to bierz śmiało. Na opakowaniu pisze że są z Mitsubishi Chemical Company
a w środku niespodzianka bo nośnik to Yuden000T02 z Taiyo Yuden Company
a więc super. Po wypaleniu na mojej nagrywarce LiTeon 832 z biosem VSOA PI rzadko kiedy jest wyższe niż 14 (na ogół zawsze jest niżej) a PIF nigdy nie przekracza 2. Zawsze kupuje Verbatimy i nigdy się na nich nie zawiodłem niezależnie czy są od Mitsubishi czy Taiyo, wykresy po zapisie są podobne. Na płyty Magnetics raczej nie trafimy bo one najczęściej występują w szpindlach, ale z tego co gdzieś przeczytałem Verbatim już z nimi chyba nie współpracuje, bo przez nich podupadała marka firmy. Nośniki kupiłem w sieci Mediamarkt w Szczecinie i myślę, że w innych miastach też powinny być.
jasne, tylko, że cena w MM jest dla idiotów - bez obrazy.
ed hunter jest offline  
Stary 17.12.2005, 10:00   #6
xw9
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.11.2005
Posty: 21
xw9 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kupując w sklepach internetowych wcale nie wyjdzie taniej, dochodzą opłaty za przesyłkę, często nie wiadomo dokładnie co to za płyty można więc sobie kupić takiego kota w worku, że później nie wiadomo co z tym robić. Czasami warto być idiotą, bo chytry może na tym stracić więcej. Ale i w Mediamarkt można kupić coś naprawdę w super cenie np odtwarzacz DVD Pioneer 380
w najlepszej cenie bo za 319 zł, (nie wiem czy ta promocja jest aktualna) nawet na Allegro jest drożej od 340 zł wzwyż, do tego super polskie oprogramownie robione przez wspaniałych ludzi samodzielnie rozgryzających tajniki procesora MTK 1389 (firma produkująca ten procesor nie udostępnia kodu)i publikowane na www.divx.pl, z którego już korzystają użytkownicy na całym świecie. Nawet programiści Pioneera są zaskoczeni i zdziwieni ile Polacy potrafili wyciśnąć z tego procesora. To dzięki tym ludziom pasjonatom odwarzacz ten odtwarza też płyty DVD-AUDIO. To oprogramowanie dostępne jest też dla innych modeli z divx tej firmy.
xw9 jest offline  
Stary 17.12.2005, 10:24   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kolega @Me 262 pytał się o dostępność w Warszawie - to można kupić w tch miejscach co podałem. jeszcze giełda komputerowa dzisiaj i jutro - nawet taniej można wyczesać.
ed hunter jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.