Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.10.2004, 12:31   #1
lukand
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.10.2004
Posty: 31
lukand w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jakie są wymagania sprzętowe, aby nagrywać sygnał w formacie DVD?

Mam pewien problem dotyczący nagrywania obrazu telewizyjnego lub przy przepisywaniu sygnału podawanego z wyjścia cyfrowego tunera satelitarnego wyposażonego w twardy dysk. Początkowo próbowałem użyć formatu SVCD, lecz po stworzeniu płyty w tym formacie i odtwarzaniu jej w dyskowidzie DVD (tak się powinno poprawnie nazywać to urządzenie, a nie jakiś ***8222;odtwarzacz***8221;, gdyż w przeciwnym razie konsekwentnie odtwarzaczem należałoby określać również archaiczny gramofon), jakość obrazu okazała się być dla mnie zbyt niska (telewizor 29"). Mam komputer wyposażony w kartę Leadtek, której oprogramowanie pozwala na wybranie opcji zapisu DVD. W tej chwili nie dysponuję jeszcze nagrywarką DVD, lecz mam wątpliwości, czy sprzęt (procesor , pamięć, karta graficzna, płyta główna) oraz system Windows 98 SE pozwalają na stworzenie takiego pliku bez gubienia klatek. Mój procesor to AMD Athlon 1500+, pamięć operacyjna DDR 512 MB, karta graficzna GeForce 2 Pro z pamięcią DDR 64 MB. Czy to pozwala na wykonanie zadania, czy muszę zmienić coś w konfiguracji sprzętowej? Ponieważ nie mam wystarczającego rozeznania, co do mechanizmu zapisu na twardym dysku komputera (czy kluczową rolę odgrywa rodzaj procesora, czy pamięć operacyjna, czy może częstotliwość taktowania procesora albo magistrali płyty głównej) nie wiem na co powinienem zwrócić uwagę w tym przypadku. Prosiłbym więc o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
lukand jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.10.2004, 14:21   #2
99none
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.10.2004
Posty: 16
99none w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
- to jest temat rzeka.

- ja podszełem do mojego problemu w ten sposób:

interesowało mnie nagrywanie DVd w szybkości x16, czytałem posty i notowałem z postów , a raczej pod postami konfiguracje kolegów, autorów interesujących mnie postów.
- jeśli im działał DVD w ich konfiguracji, to pozostało tylko skopiować konfigurację.
- załozyłem pewien margines, zrealizowałem swoją konfiguracje i pieknie wszystko śmiga.

99none jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.