Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.03.2006, 14:13   #1
lukk21
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 96
lukk21 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Komu wierzyć? LiteON 832S czy BenQ 1650??

jak wiecie (albom i nie ) kupilem week temu nową nagrywarkę..mój litek miał iść na sprzedaż i w ogóle sielanka..no ale coś mnie tknęło i sprawdziłem sobie płyte sprzed 2 lat (Verbatim DVD+R) na tym nowym BenQ...i co widze?? płyta nie do odczytu pod koniec przestraszyłem sie i zacząłem sprawdzać CAŁĄ kolekcje moich DVD wypalonych przez Litka..sprawdzałem cały czas na BenQ..sprawdzałem w sumie tylko końcówki płyt aby nie tracic czasu..i ok

uzbierało się wadliwych plyt ok 20-30 (Memorex,TDK,Verb)..no to zacząłem zrzucam je na dysk i przegrywać..3 płyty faktycznie były bardzo widocznie źle nagrane bo nie dało sie ich zrzucic ani BenQ ani Litkiem no ale reszta zgrana Litkiem w 100%

mam ok połowe płyt za sobą w tym momencie nagranych na nowo

i tak sobie dzis siedze i myślę..a ciekawe co pokaże mi Litek w Nero CD/DVD Speed na tych płytach co są niby do przegrania (ta reszta oprócz tych 3 padniętych)..biorę Verba pastela..uruchamiam progsa..ustawiam sprawdzanie na 8X (wiem że powinno byc na 4x na Litku ale nie chce mi sie czekać) i co widzę??




przecież to są bardzo dobrze nagrane płyty!!! (oczywiscie pomijając że powinno być REMOVE THE SPIKE no ale w nero tego nie ma..aha uprzedzajac pytania..Kprobe nie sprawdze bo przestało mi działać po upgradzie kompa restartuje się komp jak tylko chcę włączyć progsa)
wracajac do płyt..nie dośc ze sprawdzane 8x na Litku (przecież zawsze są gorsze wyniki na 8x niż na 4x na litku no nie??) to one i tak są super nie chce mi sie wklejac testu BenQ ale na BenQ ta płytka pod koniec ma PIF na czerwono, wieżyczkę na 50

komu teraz wierzyć?? zgrywać płyty te co BenQ mi niby wypluwa?? czy sprawdzic wszystkie na Litku i nim sie kierować (litek i tak u mnie zostaje jednak )
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-verblitek.jpg   -verblitek2.jpg  
lukk21 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.03.2006, 22:43   #2
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
TRUST NO ONE!


__________________
VIZZARD jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.