Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.11.2004, 11:05   #1
akruppa
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika akruppa
 
Data rejestracji: 22.11.2004
Posty: 7
akruppa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
konwersja .txt na .srt

piwo: Witam, wczoraj trochę poczytałem o problemie odtwarzania plików txt przez dvd z divx-em.Dowiedziałem się że program SubRip sobie z tym poradzi . Oczywiście ściągnąłem go no i zainstalowałem. Mam film na cd (avi) z z textem w formacie txt i chciałem dograć do płytki plik w formacie srt. Nioestety nie mogę otworzyc pliku txt programem subrip żeby go później skonwertować do .srt. Oczywiście plik txt zgrałem wcześniej na twardziela. Proszę o pomoc. Model dvd to Medion 68..
Dzięki za szybką odpowiedź
__________________
LUCKY LOOK
akruppa jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.11.2004, 16:39   #2
peterka
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika peterka
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: Żyrardów
Posty: 131
peterka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez akruppa
piwo: Witam, wczoraj trochę poczytałem o problemie odtwarzania plików txt przez dvd z divx-em.Dowiedziałem się że program SubRip sobie z tym poradzi . Oczywiście ściągnąłem go no i zainstalowałem. Mam film na cd (avi) z z textem w formacie txt i chciałem dograć do płytki plik w formacie srt. Nioestety nie mogę otworzyc pliku txt programem subrip żeby go później skonwertować do .srt. Oczywiście plik txt zgrałem wcześniej na twardziela. Proszę o pomoc. Model dvd to Medion 68..
Dzięki za szybką odpowiedź

Do konwersji użyj SUBTITLE WORKSHOP 2.51 lub Subedit Playera
peterka jest offline  
Stary 26.11.2004, 19:37   #3
Maulder
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Maulder
 
Data rejestracji: 15.11.2004
Posty: 2
Maulder w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
oczywiście możesz użyć SubRip 1.17.1.a napisy wczytujesz w ten sposób,że klikasz w 2 okno u samej góry[taki zielony kwadracik]-nazywa się"Pokaż/ukryj okno z napisami"o czym ukazuje się na dole dodatkowy panel,a w nim klikasz na Plik-otwórz i wczytujesz napisy,następnie klikasz na Format wyjściowy i Ustaw Format Wyjściowy-spośród kilkunastu formatów wybierasz Subrip[srt] i klikasz na Konweruj do tego formatu i zapisz w określonym miejscu.
To wszystko
Maulder jest offline  
Stary 27.11.2004, 08:47   #4
Leoni
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.07.2004
Posty: 26
Leoni w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
o wiele prostsza zabawa to Subeditplayer ( przy okazji swietny odtwarzacz divx-ow)...konwertuje z kazdego formatu na kazdy
Leoni jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.