Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.01.2006, 13:17   #1
oki23
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.01.2006
Posty: 6
oki23 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
korekta ekranu i format zapisu z vhs na dysk

Witam
Posiadam karte Gigabyte GeForce z vivo i ostatnio zgrywam material vhs i svhs na nosniki cyfrowe.Programu jakiego uzywam to InterVideo WinDVR 3 do mpeg2,
lecz przy prubie konwersji na dvd trwa to wieki i do tego zajmuje wiecej pamieci niz oryginalny dvd.Jest jakis kodek lub program ktory umozliwilby mi zgranie materialu od razu do formatu dvd (vob) ??
Moje nastepne pytanie to jak ustawic parametry ekranu (ktory jest zgrywany na dysk)choci mi tu o szerokosc i wysokosc bowiem przy zgrywaniu systemem PAL od dolu zauwazalne sa zaklucenia obrazu ,natomisat w NTSC ekran jest obciety w 10% od dolu.

Dziekuje za odpowiedzi
oki23 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.01.2006, 18:01   #2
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez oki23
Witam
Posiadam karte Gigabyte GeForce z vivo i ostatnio zgrywam material vhs i svhs na nosniki cyfrowe.Programu jakiego uzywam to InterVideo WinDVR 3 do mpeg2,
lecz przy prubie konwersji na dvd trwa to wieki i do tego zajmuje wiecej pamieci niz oryginalny dvd.Jest jakis kodek lub program ktory umozliwilby mi zgranie materialu od razu do formatu dvd (vob) ??
Moje nastepne pytanie to jak ustawic parametry ekranu (ktory jest zgrywany na dysk)choci mi tu o szerokosc i wysokosc bowiem przy zgrywaniu systemem PAL od dolu zauwazalne sa zaklucenia obrazu ,natomisat w NTSC ekran jest obciety w 10% od dolu.

Dziekuje za odpowiedzi
Chyba nie ma takiego programu co zrzuca od razu do (VOB), ale wypróbuj (jeśli masz możliwość) Ulead DVD Movie Factory lub Ulead Video Studio.

Parametry DVD:
Pal 720x576 Audio 48Khz
Ntsc 720x480 Audio 48Khz
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.