![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
![]() |
#1 |
Nowy na forum
Data rejestracji: 22.09.2002
Posty: 14
![]() |
KProbe- nie tylko do Liteon'ow ?
Od jakiegos czasu posiadam pare napedow Liteon. Oczywiscie przy sprawdzaniu napedow i nosnikow korzystam z oslawionego KProbe. Jednak ostatnio nabylem nagrywarke LG 8424B i DVD-ROM Toshiba SD-M1802. Naszla mnie nieodparta pokusa sprawdzenia napedow za pomoca KProbe. Okazuje sie, ze mimo iz z zalozenia program ma sluzyc do sprawdzania Liteon'ow dobrze spisuje sie z napedami innych firm. Jedynym mankamentem jaki zauwazylem jest brak mozliwosci zablokowania predkosci odczytu na stalym poziomie.
Moze zechcialby ktos sprawdzic aplikacje na jeszcze innych napedach. Gdyby zadzialalo... program stal by sie pewnie standardem przy sprawdzaniu jakosci napedow i nosnikow, a ocena ich jakosci bardziej objektywna. |
![]() |
#ads | |
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
![]() |
![]() |
#2 |
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
![]() ![]() |
Wydaje mi sie ze te dane nie beda obiektywne. Kprobe na DVDROMach Liteona tez sie odpala ale niestety nie wiadomo czym sa bledy ktore zglasza. Podobno to nie jest to samo co bledy zglaszane przez nagrywarke.
|
![]() |
![]() |
#3 |
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 09.02.2003
Lokalizacja: Opole
Posty: 94
![]() |
Na Lg4020b Kprobe nie chce przeprowadzic zadnego testu oprocz testu transferu, bios A109.
__________________
Dawniej DVD2DVD-R + DVD Verbatim x2 + Lg GMA 4020B = brak problemow howgh. Teraz Pioneer 111D@111L. |
![]() |
![]() |
#4 |
Nowy na forum
Data rejestracji: 22.09.2002
Posty: 14
![]() |
Jesli chodzi o DVD-ROM to mam wrazenie, ze jednak dane powinny byc prawdziwe poniewaz Kprobe podczas testu wylacza uklady korekcji napedu.
Testy przeprowadzalem na Liteon'ie 166S i Toshibie SD-M1802 .Pewnosci nie mam ale z obserwacji wykresow wydaje sie, ze wskazania nie sa przeklamane. |
![]() |
![]() |
|
|