Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.11.2020, 16:04   #1
space9115
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika space9115
 
Data rejestracji: 01.09.2020
Lokalizacja: Polska
Posty: 11
space9115 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Który napęd wybrać? LG vs LiteOn

Witajcie. Składam sobie komputer i mam pod ręką dwa napędy DVD.
Jeden to LG GH24NSB0, drugi to LiteOn iHAS122-04 WU.
Który z nich mam wybrać? Który jest lepszy?
space9115 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.11.2020, 05:20   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez space9115 Podgląd Wiadomości
Witajcie. Składam sobie komputer i mam pod ręką dwa napędy DVD.
Jeden to LG GH24NSB0, drugi to LiteOn iHAS122-04 WU.
Który z nich mam wybrać? Który jest lepszy?
Ja bym wybrał LG GH24NSB0 -bardzo fajny napęd jak na LG

LiteOn iHAS122-04 WU - bardzo dobrze radzi sobie z odczytem i zapisem CD ale z DVD jest bardzo słabo .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2020, 07:34   #3
space9115
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika space9115
 
Data rejestracji: 01.09.2020
Lokalizacja: Polska
Posty: 11
space9115 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Ja bym wybrał LG GH24NSB0 -bardzo fajny napęd jak na LG

LiteOn iHAS122-04 WU - bardzo dobrze radzi sobie z odczytem i zapisem CD ale z DVD jest bardzo słabo .
Czy LiteOn lepiej sobie radzi z zapisem CD niż ten LG?
Słabo radzi sobie z odczytem DVD czy tylko z zapisem?
Ja głównie będę używał napędu do sporadycznego nagrania Audio CD, jakiegoś obrazu ISO na CD (czasami DVD). DVD nagrywam bardzo sporadycznie.
space9115 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2020, 10:43   #4
space9115
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika space9115
 
Data rejestracji: 01.09.2020
Lokalizacja: Polska
Posty: 11
space9115 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez space9115 Podgląd Wiadomości
Czy LiteOn lepiej sobie radzi z zapisem CD niż ten LG?
Słabo radzi sobie z odczytem DVD czy tylko z zapisem?
Ja głównie będę używał napędu do sporadycznego nagrania Audio CD, jakiegoś obrazu ISO na CD (czasami DVD). DVD nagrywam bardzo sporadycznie.
Więcej info o tym napędzie LiteOn:
Data produkcji: Luty 2013
KCC-REM-PLD-DH-24AWSH
Jest możliwość jeszcze jakiegoś "ulepszenia" tego napędu?
space9115 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2020, 17:13   #5
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Po wgraniu odpowiedniego softu jest w stanie gasić światło w kuchni.
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2020, 19:53   #6
space9115
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika space9115
 
Data rejestracji: 01.09.2020
Lokalizacja: Polska
Posty: 11
space9115 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Po wgraniu odpowiedniego softu jest w stanie gasić światło w kuchni.
Wiem, głupie pytania zadaje, ale...
Czy w takim stanie przewyższył by mojego LG?
Czy mógłbym prosić o taki "odpowiedni" soft i program do jego instalacji?
Czy do mojego LG jest również taki zmodyfikowany soft, a jeśli tak, to z obu "zmodyfikowanych" napędów który byłby lepszy do zadań które określiłem kilka postów temu?
space9115 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2020, 20:52   #7
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez space9115 Podgląd Wiadomości
Wiem, głupie pytania zadaje, ale...
Czy w takim stanie przewyższył by mojego LG?
Czy mógłbym prosić o taki "odpowiedni" soft i program do jego instalacji?
Czy do mojego LG jest również taki zmodyfikowany soft, a jeśli tak, to z obu "zmodyfikowanych" napędów który byłby lepszy do zadań które określiłem kilka postów temu?
Zostaw LG, używaj dobrych płyt i problemu nie będzie. Opcjonalnie możesz wydać 50zł i zakupić nowy napęd z niezajechanym laserem.
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2020, 21:30   #8
space9115
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika space9115
 
Data rejestracji: 01.09.2020
Lokalizacja: Polska
Posty: 11
space9115 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Zostaw LG, używaj dobrych płyt i problemu nie będzie. Opcjonalnie możesz wydać 50zł i zakupić nowy napęd z niezajechanym laserem.
Ok, to wezmę LG. Dziękuje wam za opinie.
space9115 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
który, lg, liteon, napęd, wybrać

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.