Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.11.2005, 19:52   #1
Mashter
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Mashter
 
Data rejestracji: 10.11.2005
Posty: 22
Mashter w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Który odtwarzacz jest do wszystkiego co da się nagrać ??

Witam. Zwracam się do was z MEGA prośbą. wiem, że ten temat był poruszany kilkaset razy tu na forum ale jestem w kropce i po prostu chciałbym zaciągnąć porady ekspertów. Otóż mam zamiar kupić sobie odtwarzacz dvd (eh, temat rzeka). W każdym razie co do firmy to jest mi to obojetne.Chcę mieć dobry odtwarzacz który mi będzie działał i mi nie eksploduje wraz z płytą dvd z wypożyczalni w teraz co najważniejsze. Chcę by czytał wszystko co jest możliwe do odczytania. Wszystko czyli dvix,xvid,mp3,jpeg i inne nieznane mi zapewne bajery z wsyztskich płyt. Chcę po prostu mieć sprzęt przy którym nie będę się przejmował że np mam nagrane od kumpla mp3 na płycie dvd i odtwarzacz mi tego nie odtworzy. Chcę aby czytał on wszystkie "+" i "-" DVD, r i rw. Po prostu wszystko co sie tylko da. no i oczywiście też polskie napisy txt do filmów divx/xvid. Chciałbym również by można było na nim odtwarzać z płyt zarówno cd-r jak i cd-rw czy też dvd+-r/rw filmy divx/xvid. Dużo tego ale przyznam się że po prostu się boję kupować sprzętu który okaże się że nie czyta takich formatów jakie chcę. Co do ceny to chcę wydać 300 zł max. W końcu to odtwarzacz dvd a nie stacjonarna nagrywarka dvd z wbudowanym twardzielem(eh,marzenie takie 400 GB). W każdym razie tak to wygląda. trochę szperałem na internecie, W sumie niby belwood by mi odpowiadał gdyż przy niektórych odtwarzaczach nie ma nawet wyświetlacza, ale z kolei nie wiem jak to w jego przypadku wyglada sprawa mp3, dvx/xvid z dvd+-r/rw. Tak więc proszę WAS pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam i czekam na dober rady
Mashter jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.11.2005, 19:58   #2
oddwor
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 01.08.2005
Lokalizacja: Kielce
Posty: 575
oddwor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak to Ci tylko w Erze dopasują


Obejrzyj Mante Emperora 3, ale raczej nie licz na to, że odtwarzać będzie wszystko (rmvb na pewno nie). Cały czas powstaja nowe wersje kodeków i niemożliwe jest żeby jakiś sprzęt stacjonarny je wszystkie odtwarzał
Jeśli taki super odtwarzacz by istniał, to tylko on by się sprzedawał.
__________________
Tak, na pewno tak, raczej tak, chyba tak, chyba nie, raczej nie, na pewno nie, nie.

Ostatnio zmieniany przez oddwor : 21.11.2005 o godz. 20:04
oddwor jest offline  
Stary 21.11.2005, 20:35   #3
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Warto zastanowic sie również nad tym http://napisy.org/sklep/opis.php?id=16 modelem.
Qbi@k jest offline  
Stary 21.11.2005, 21:30   #4
Mashter
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Mashter
 
Data rejestracji: 10.11.2005
Posty: 22
Mashter w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Qbi@k
Warto zastanowic sie również nad tym http://napisy.org/sklep/opis.php?id=16 modelem.
A propo tego modelu to znalazłem porządny artykuł tu http://www.pcworld.pl/news/84823.html jest tam komentarz który mówi, że ten sprzęt nie jest Ok a co do tej osoby od tego jak i innych to pisze że polecają belwooda. Kurcze już teraz mam mętlik w głowie co jest dobre
Mashter jest offline  
Stary 22.11.2005, 08:02   #5
Mashter
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Mashter
 
Data rejestracji: 10.11.2005
Posty: 22
Mashter w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok to sprawa wygląda tak. Chcę by ten odtwarzacz odtwarzał dane typu mp3, dvix,xvid,jpeg, txt(napisy) zarówno z płyt cdr/cdrw jak i z płyt DVD+-r/rw.
Co do sprzętu to dalej nie wiem na który się zdecydować. Czekam Więc na dalszą pomoc z Waszej strony
Mashter jest offline  
Stary 22.11.2005, 08:09   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://www.korr.pl/ - stajnia Belwooda
ed hunter jest offline  
Stary 22.11.2005, 15:24   #7
Mashter
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Mashter
 
Data rejestracji: 10.11.2005
Posty: 22
Mashter w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A co sądzicie o Wiwa DVD/DIVX HD 238B czy jes to sprzet lepszy niż Korr DVD/DIVX HYD-9907DX
Bo chyba te 2 wchodzą w rachubę jeżeli chodzi o zakup.
Mashter jest offline  
Stary 22.11.2005, 16:06   #8
andreg
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 29.09.2004
Posty: 148
andreg zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kup jeden i drugi,razem to 300 zetów,tyle ile chciałeś wydać!Dokładnie 312,u mnie na giełdzie komp.
andreg jest offline  
Stary 22.11.2005, 16:35   #9
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mashter
A co sądzicie o Wiwa DVD/DIVX HD 238B czy jes to sprzet lepszy niż Korr DVD/DIVX HYD-9907DX
Bo chyba te 2 wchodzą w rachubę jeżeli chodzi o zakup.
eee...tam
i tak wybrałbym to http://www.manta.com.pl/produkty.php?id=1224&lang=pl
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline  
Stary 22.11.2005, 16:41   #10
MIETSOFT
Bywalec
 
Avatar użytkownika MIETSOFT
 
Data rejestracji: 06.01.2005
Lokalizacja: Opole
Posty: 54
MIETSOFT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Polecam iXBOXa.
MIETSOFT jest offline  
Stary 22.11.2005, 17:02   #11
Arcadio
Zeropostowiec
 
Avatar użytkownika Arcadio
 
Data rejestracji: 12.09.2005
Posty: 370
Arcadio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie ma to jak posty w stylu "wiem że było 100 razy ale niechcemisie"
__________________

Arcadio jest offline  
Stary 22.11.2005, 18:02   #12
Mashter
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Mashter
 
Data rejestracji: 10.11.2005
Posty: 22
Mashter w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Arcadio
Nie ma to jak posty w stylu "wiem że było 100 razy ale niechcemisie"
PISZĘ TU PONIEWAŻ OD TEGO TO FORUM JEST
Mashter jest offline  
Stary 22.11.2005, 18:04   #13
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez MIETSOFT
Polecam iXBOXa.
za 300 złotych? biorę!
ed hunter jest offline  
Stary 22.11.2005, 18:17   #14
karel48
Dobre muchy nie są złe...
 
Avatar użytkownika karel48
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Krakow
Posty: 528
karel48 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
za 300 złotych? biorę!
Dokładnie to samo przyszlo mi na myśl ... wezmę 10 sztuk
__________________
Benq DW-1640 (BSRB), Liteon LH-18A1H (HL09), Liteon SOHR-5238S (S09),

Liteon - i po co przepłacać ...
karel48 jest offline  
Stary 22.11.2005, 20:28   #15
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez karel48
Dokładnie to samo przyszlo mi na myśl ... wezmę 10 sztuk
Ja też!!!
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.