Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.06.2004, 20:21   #16
czopochrup
Toshiba... :>
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Posty: 163
czopochrup zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja tam nie wierze w zadne powtarzam ZADNE recenzje w GAZETACH wole posznupac w necie poczytac opinie na zagranicznych stronka recenzje ludi i tyle i tym sie suerowale kupujac DVD-RW... no i cena =] i musze pwoeidziec ze sie narazie nie zawiodlem za ta cene ktora dalem nie mogem kupic lepiej heh gazet sux nawet chip cyz KS... :\ najlepiej w necie posznupac...
czopochrup jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.06.2004, 21:21   #17
puch
Forumator
 
Data rejestracji: 21.03.2003
Lokalizacja: Ł
Posty: 954
puch zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie jestem "wewnątrz", więc trudno mi się na ten temat wypowiadać, ale nie sądzę, by testy były "kupowane" przez producentów czy dystrybutorów. Możliwe, że prędzej już redakcja może nie chcieć utracić dobrego reklamodawcy i powstrzymać się przed jasnym napisaniem czegoś niepochlebnego. Znam jedno takie amerykańskie pismo (nie komputerowe), gdzie o wyrobach nie pisze się źle - cechy pozytywne się uwydatnia, a cechy negatywne - przemilcza lub wzmiankuje w wyjątkowo oględny sposób.
W innym renomowanym piśmie zagranicznym czytałem o sytuacji, bardzo wiele lat temu, gdy rozeźlony przedstawiciel jednej ze znanych firm wpadł do redakcji i zażądał rewizji testu, w którym jego wyroby wypadły gorzej od wyrobów innej, wówczas mało znanej firmy, i zagroził wycofaniem wszystkich reklam. Pismo renomowane, więc wierzę. Jak widać, zdarzały się więc przypadki wywierania nacisku na redakcje.

A jeśli chodzi o testy "redakcyjne" i "domowe"? No cóż, redakcja może mieć dostęp do rozmaitych urządzeń pomiarowych i sprzętu testowego, do jakich użytkownik domowy nie będzie miał dostępu, może wykonać badania w powtarzalnych warunkach laboratoryjnych, itd. Trzeba tylko dobrze zapoznać się z metodologią testu, sposobem oceniania, i przełożyć wyniki na swoje potrzeby, a nie bezkrytycznie patrzeć na sumę punktów i na miejsce w rankingu.
__________________
pozdrowienia
puch
puch jest offline  
Stary 01.06.2004, 22:55   #18
Copart
Bywalec
 
Avatar użytkownika Copart
 
Data rejestracji: 03.05.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 76
Copart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Heh, nie trzeba w zagranicznych magazynach szukac takich sytuacji. W naszym krajowym FILMie dość głośna była sprawa dystrybutora (przemilczę jakiego), który poczuł sie urażony recenzją swojego filmu (słuszną zreszta bo film był przegłupi) i wycofał swoje reklamy.
Ja podobnie jak Chopochrup wolę sobie poczytać co mają do powiedzenia userzy. I to nie tylko jeśli chodzi o temat DVD-RW
__________________
Pozdrawiam
Copart
Copart jest offline  
Stary 02.06.2004, 08:05   #19
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Copart@ ... wiem ... pracowalem u takiego jednego

dlatego dziwie sie ze nie dopuszczacie takiej mozliwosci np. w swoich firmach
taka presja/sponsoring jest przez dystrybutorow ogolnie stosowany
to jest polska i mentalnosc ludzi nie szybko sie zmieni ... do utopi to nam jeszcze duuuuzzzoooo brakuje
__________________
AleX69 jest offline  
Stary 02.06.2004, 11:10   #20
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam!

Ja ostatnio patrzałem test nagrywarek DVD w PCWK, Chip i KŚ. Według mnie najlepszy test był w PCWK, najbardziej wiarygodny. Jednakże sądze iż Plextor jest najlepszy a następnie Lite-ON@Sony.
bakupl jest offline  
Stary 04.06.2004, 20:08   #21
andrzej701
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.05.2004
Posty: 28
andrzej701 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Baku[pl] a mógłbys mi przesłać ten test?Akurat nikt z moich znajomych nie kupuje tej gazetki a sam też nie kupiłem.
mój adres
kupiec701Wp.pl
andrzej701 jest offline  
Stary 04.06.2004, 20:09   #22
andrzej701
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.05.2004
Posty: 28
andrzej701 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sorrki Baku,adres winien być
kupiec701@wp.pl
andrzej701 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.