Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.10.2004, 22:48   #1
Zeus
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Zeus
 
Data rejestracji: 17.10.2000
Lokalizacja: Najsmutniejsze miasto w Polsce
Posty: 564
Zeus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Liteon SOHW-1633s (nie pali RW - wcale)

Witam
Mam Panwie maly problem, moja spawarka nie pali wcale plyt RW tzn cdrw,jesli sa czyste to wogole nie widzi a jesli sa nagrane to przy probie jej skasowania wywala tekst (nero 6.6.0.0, wczesniejsze zreszta tez) ze plyta nie jest RW. Tyczy to sie moich wszstkich plyt cdrw (memorex 24x, dysan 1-4x, platinum 1-4x, hp 1-4x). Z plytami DVD+RW jest troszke lepiej poniewaz je rozpoznaje ale juz ich nie pali (write error). Jedyne co robi z DVD+RW to za pierwszym razem je formatuje i potem juz jest caly czas "idle" i nic (plyty Verbatim 4x DVD+RW). Do spawarki byl wgrany najnowszy oficjalny bios DS0C. Dodam jeszcze ze moj litek LTR-52246S nie ma problemow z tymi plytami RW (oczywiscie wylaczajac z tego grona plyty DVD+RW z oczywistych wzgledow ). Moze ktos ma jakies pomysly co moze byc grane?. Aha niewiem czy ze starym biosem palila plyty bo jej nietestowalem z RW, natomiast wiem ze ze starym biosem bardzo wolno palila CDR i dlatego wgralem nowy bios, Windows byl juz przeinstalowany, Alcohol daj takie same efekty.

Wlasnie probowalem zrobic pelne kasowanie plyty DVD+RW i po ok 3 minutach wywalilo mi błąd ktorego nierozumiem, otworzyl tacke a dioda dalej mryga jakby dalej czyscil plyte
Pozdrawiam
Dołączone obrazki
Liteon  SOHW-1633s (nie pali RW - wcale)-6.jpg 
__________________
"myślisz że kim jestem ?? CZŁOWIEKIEM ??" - "Matrix Rewolucje"
"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja to moja jest mojsza niż twojsza, że wlaśnie moja racja jest racja najmojsza." - "Dzień świra"

PIJ MLEKO!!! BEDZIESZ WIELKI!!!

Powered by LTR-52246S

Ostatnio zmieniany przez Zeus : 24.10.2004 o godz. 23:09
Zeus jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.