Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.03.2006, 23:33   #1
ViP3R
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.11.2003
Lokalizacja: Łódź/Niekłań
Posty: 17
ViP3R w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LG GSA-4163B Kilka pytan...

Witam.
Posiadam nagrywarke DVD jak w temacie. Z tego co sie dowiedzialem ten w tym modelu nie moge dokonywac testowania jakosci plyt DVD. Wobec tego mam kilka pytan..

1. Na jakich plytach najlepiej wypalac na tym sprzecie ? Czy oblaca sie szukac Verbatimow firmy Taiyo Yuden Company ? Jesli tak to czy wie ktos moze gdzie w Lodzi mozna je dostac?
Na tej stronce twierdza ze TYC nie robi DVD Verbatim (?)
Nie wiem tez czy kraj produkcji ma znaczenie. Przy CD najlpeiej podobno bylo z Made in Japan.. A jak wyglada sprawa z DVD?

2. Czy oplaca sie wgrywac najnowszy bios do mojej nagrywaki? Glownie interesuje mnie czy dzieki temu zabiegwi bede mogl dokonywac testow plyt czy tylko moj naped bedzie rozpoznawal nowsze nosniki ? Jak wogole sprawdzic jaka mam wersje biosu?

Od niedawna posiadam naped DVD i raczkuje w tej dziedzinie. Staram sie przeszukiwac forum ale szczerze mowiac zbyt duzo na raz jest informacji aby je wszystkie poukladac i natychmiast wyciagnac wnioski..
Prosze o zyczliwosc i konkretne odpowiedzi.
Z gory dziekuje i pozdrawiam
ViP3R jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.03.2006, 00:21   #2
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
1. Najlepiej wypalac na firmowych plytach robionych przez TY, ale Verbatimy od MCC tez sa bardzo dobre. Kraj produkcji ma znaczenie, najlepiej aby bylo Made In Japan
2. Napewno oplaca sie wgrac nowy bios, poprawic on moze strategie zapisu, obsluge nosnikow i jakosc nagrywania, co do testow to te nowe LG nie obsluguja testow jakosci, nie jestem pewny czy wszsytkie ale wiekszosc mysle ze tak, nowy bios moze wlaczyc ta obsluge, ale to malo prawdopodobne, sprawdzenie jaki masz bios mozna zobaczyc w programie NeroInfotool
Bródka jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.