Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.11.2006, 23:48   #1
koozyn
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.11.2006
Posty: 4
koozyn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LG GSA-H10N problem z nagrywaniem

Problem polega na tym, że napęd wykrywa mi płyty DVD i CD bezproblemu, ale kiedy wrzucam czystą płytkę i chcę coś nagrać nic mi nie wykrywa Próbowałem nagrywać przez NERO 6.3.1.20 , NERO 7.0.1.4 a także alcohol120 najnowszą edycję i nic.
Wkładam płytę do napędu wciskam start nagrywania, płytę mi trochę pomieli a potem wywala błąd i tak w każdym programie
Grzebałem trochę w google i znalazłem coś podobnego tu:
http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=192233
jestem zielony w temacie napędów i potrzebuje bardziej łapotologicznego wytłumaczenia.
Jeśli ktoś coś może poradzić będę wdzięczny.
kofig kompa:
Intel c2d 1.86gzh
gigabyte GA-965P-S3
2*512 (677) goodram
caviar 250gb
chieftec 450W
lg gsa-h10n

ps. jeśli nie mogę wkleić linka to przepraszam z góry
koozyn jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.11.2006, 23:53   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jaki b***322;***261;d? log z Nero najlepiej daj.
ed hunter jest offline  
Stary 15.11.2006, 00:10   #3
koozyn
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.11.2006
Posty: 4
koozyn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
http://www.inter-c.pl/~ptr/NeroHistory.log

chyba to jak się nie mylę.
koozyn jest offline  
Stary 15.11.2006, 00:24   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
CdRomPeripheral : HL-DT-STDVDRAM GSA-H10N JL10 JRAID Port 4 ID 0 DMA: Off
Wypada***322;oby w***322;***261;czy***263; DMA - jest w FAQ temat o tym.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 15.11.2006, 01:26   #5
koozyn
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.11.2006
Posty: 4
koozyn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
robiłem tak jak w FAQ i niby mam włączone DMA spróbowałem jeszcze raz nagrać płytkę, wywaliło mi błąd więc sprawdziłem Log i dalej wyszło, że DMA jest wyłączone mimo iż jest inaczej z tego co jest napisane w menadzerze urządzeń :/
koozyn jest offline  
Stary 15.11.2006, 07:06   #6
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie masz mo***380;liwo***347;ci innego pod***322;***261;czenia tej nagrywarki?

Usuwa***322;e***347; kontroler w managerze urz***261;dze***324;?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 15.11.2006, 12:22   #7
koozyn
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.11.2006
Posty: 4
koozyn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam tylko jedną taśmę i gniazdo na IDE na tej płytce głównej. Odinstalowałem kontrolery i też nic nie pomogło. Komp ma tydzień więc nie ma problemu i mógłbym z tym iść w miejsce gdzie go złożyłem, ponieważ wszystko jest na gwarancji, ale chciałbym tego uniknąć.
koozyn jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.