Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.12.2003, 16:36   #1
qba01
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2003
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 23
qba01 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lite-On 411S a PS2

Witam
Zamierzam zakupić sobie nagrywarkę dvd Lite-on 411s głównie z zamierzeniem nagrywania sobie gier na płytach dvd-r na konsole PS2. Chciałbyn aby ktoś podzielił się spostrzeżeniami na temat tej nagrywarki wykorzystywanej do nagrywania gier na PS2. Po prostu czy ta nagrywarka sie do tego nadaje?. Chodzi mi zarówno o kop[iowanie z oryginalnych płyt jak i gier obrazów gier ściągnietych z netu.
Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.
Spostrzeżenia odnośnie filmów dvd także mile widziane
dziekuje z góry
Pozdrawiam
Kuba
qba01 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2003, 09:03   #2
Janush'ek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.06.2003
Posty: 113
Janush'ek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Do tych zastosowan tylko pioneer. Moze byc nawet 105. LiteOn sobie odpusc, no chyba ze lubisz problemy;-)
__________________
Jachu
Janush'ek jest offline  
Stary 30.12.2003, 23:29   #3
Wampir
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.11.2003
Posty: 29
Wampir w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja mam 411s głównie do kopiowania kier na PS2 i jest całkiem nieżle kupuje tanie płytki DVD-R Mediastore 1-4x nagrywam z prędkością 2X i wszystko na moim PS2 działa dobrze nagrywałem też inne nośniki i było ok. Oczywiście są wyjątki Jak nagrałem na takiej płytce jak wyżej z prędkością 4x to nawet w nagrywarce jej nie czytało, jednego akossa dvd-r nagrało dobrze ale nie mogło zamknąć sesji jak narazie tylko dwie z ok 15 płytek sie nie udały zupełnie a jedna działa na kompie i u kolegi na PS2 ale nie działa na moim PS2.
To tyle co moge napisać o tej nagrywarce używam nero 6.X.X.X do kopiowania płyt i nagrywania obrazów i jak narazie jestem zadowolony.
Wampir jest offline  
Stary 01.01.2004, 03:45   #4
Kosi
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Kosi
 
Data rejestracji: 01.01.2004
Lokalizacja: Lubartow
Posty: 11
Kosi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam zamiar kupic nagrywarke Nec ND-1300 i slyszalem ze jest to jedna z lepszych nagrywarek ale jestem ciekawy jak radzi sobie z nagrywaniem plyt do PS2 , Jakby ktos mial z tym jakies doswiadczenia to bym byl wdzieczny za info.
Kosi jest offline  
Stary 01.01.2004, 12:27   #5
Janush'ek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.06.2003
Posty: 113
Janush'ek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kosi
Mam zamiar kupic nagrywarke Nec ND-1300 i slyszalem ze jest to jedna z lepszych nagrywarek ale jestem ciekawy jak radzi sobie z nagrywaniem plyt do PS2 , Jakby ktos mial z tym jakies doswiadczenia to bym byl wdzieczny za info.
Polecam. Bardzo dobry sprzet. Ale do PS2 ci wystarczy tanszy Pioneer 105. Nie musisz miec nagrywarki dwu systemowej. Minus w zupelnosci wystarczy.
__________________
Jachu
Janush'ek jest offline  
Stary 01.01.2004, 15:08   #6
thomas_anders
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.12.2003
Posty: 5
thomas_anders w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co do LDW-411s i PS2 to mam i zmieniam na Pioneera, a to wlasnie dlatego, ze plyty na PS2 nagrane na niej trzeba bootowac w konsoli nawet 10-20 razy, zanim sie poprawnie uruchomia, no i oczywiscie skacza filmiki w grach. Oprocz tego i w grach, i podczas odtwarzania filmow glowica lasera "pyka" jak by nie "lapala" sciezek plyty. Nagrywalem na nosnikach TDK i Verbatim z predkoscia 2x. Raz kupilem no-name 1x i ten zawsze sie odpala, ale juz na poczatku plyty dane sa nie do odczytu. Pisalem o tym juz we wczesniejszych postach, ze gdyby w Lite-onie byla do wyboru predkosc 1x (przy plytach 2x i pow.) to byloby OK. W Pioneerze z tego co wiem jest (ale w nim dziala nawet przy 2x-4x).
thomas_anders jest offline  
Stary 01.01.2004, 19:18   #7
Kosi
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Kosi
 
Data rejestracji: 01.01.2004
Lokalizacja: Lubartow
Posty: 11
Kosi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Janush'ek
Polecam. Bardzo dobry sprzet. Ale do PS2 ci wystarczy tanszy Pioneer 105. Nie musisz miec nagrywarki dwu systemowej. Minus w zupelnosci wystarczy.
Gdybym nagrywal wylacznie gry na PS2 to napewno kupilbym tansza jednosystemowa nagrywarke ale jeszcze mam zamiar archiwizowac dane i nagrywac filmy a w tym przypadku wygodniejsza jest dwusystemowa ze wzgledu na wiekszy dobur nosnikow gluwnie tych tanszych pod kontem archiwizacji niema sensu kupowac verbatim albo TDK i placic ponad 11zł
Kosi jest offline  
Stary 02.01.2004, 01:55   #8
smyk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.10.2003
Lokalizacja: Katowice
Posty: 13
smyk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Powiem wam ze nagralem ok 220 plyt dvd na moim 401s@411s w 99% byly to filmy i nie bylo z nimi zadnych problemow. Nagrywarka ta ma tylko problem z kilkoma nosnikami mianowicie +r esperanza w stacjonarnym odwarzaczu dvd lubi sie zacinac a na akosach +/- nie udalo mi sie nic poprawnie nagrac. Naczesciej nagrywam na platinium +r (sa tanie i nagrywaja sie bez bledu) ogolnie jestem zadowolony z zakupu wlasnie tego modelu ;]. Pozdrawiam
smyk jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.