Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.01.2008, 12:01   #1
Takeshii
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Takeshii
 
Data rejestracji: 17.01.2008
Posty: 8
Takeshii w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lite On DVDRW LH-20A1P - Problem z płytami Verbatim

Witam.
Mam problem z nagrywarką Lite On DVDRW LH-20A1P,
nagrywarka nagle przestała czytać płyty Verbatim DVD
czasami jej się uda ale to trwa, a o nagrywaniu można zapomnieć bo nagrywarka nie widzi płyty,tylko ją mieli i mieli a dioda nagrywarki cały czas się świeci i nic...
zdarzyło sie parę razy że po kilku minutach takiego mielenia płyta zaskoczyła i można ja było wypalić, ale po włożeniu nowej było tak samo.
Z innymi płytami nie ma problemu , normalnie je czyta/wypala.
Próbowałem zainstalować ją jeszcze raz, zmieniłem frimware na nowsze ale to nic nie daje.

Czy wie ktoś w czym problem ?
Takeshii jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.01.2008, 17:24   #2
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A czy pr***243;bowa***322;e***347; na innych p***322;ytach? My***347;l***281; jednak, ***380;e verby to dobre p***322;yty i problemu szukaj w nagrywarce, a nie p***322;ytach. Zobacz jak nagrywarka zachowuje si***281; po w***322;o***380;eniu innej p***322;yty niz verbatim.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2008, 17:39   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez punisher Podgląd Wiadomości
A czy próbowałeś na innych płytach? Myślę jednak, że verby to dobre płyty i problemu szukaj w nagrywarce, a nie płytach. Zobacz jak nagrywarka zachowuje się po włożeniu innej płyty niz verbatim.
Cytat:
Napisany przez Takeshii Podgląd Wiadomości
Witam.
...
Z innymi płytami nie ma problemu , normalnie je czyta/wypala.
Próbowałem zainstalować ją jeszcze raz, zmieniłem frimware na nowsze ale to nic nie daje...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2008, 17:59   #4
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Takeshii Podgląd Wiadomości
Witam.
Mam problem z nagrywarką Lite On DVDRW LH-20A1P,
nagrywarka nagle przestała czytać płyty Verbatim DVD
czasami jej się uda ale to trwa, a o nagrywaniu można zapomnieć bo nagrywarka nie widzi płyty,tylko ją mieli i mieli a dioda nagrywarki cały czas się świeci i nic...
zdarzyło sie parę razy że po kilku minutach takiego mielenia płyta zaskoczyła i można ja było wypalić, ale po włożeniu nowej było tak samo.
Z innymi płytami nie ma problemu , normalnie je czyta/wypala.
Próbowałem zainstalować ją jeszcze raz, zmieniłem frimware na nowsze ale to nic nie daje.

Czy wie ktoś w czym problem ?
Kolega marudzi. Jak nie czyta i nagrywa Verbatima to innych płyt też nie będzie.

Płytki uszkodzone, źle nagrane a zresztą Kolega doskonale wie co z płytkami się stało.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2008, 19:17   #5
Takeshii
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Takeshii
 
Data rejestracji: 17.01.2008
Posty: 8
Takeshii w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj Podgląd Wiadomości
Kolega marudzi. Jak nie czyta i nagrywa Verbatima to innych płyt też nie będzie.
A właśnie że czyta i wypala bez problemu, próbowałem na płytach TDK, Sony i nawet na jakimś syfie za 80gr.

Cytat:
Napisany przez slawekj Podgląd Wiadomości
Płytki uszkodzone, źle nagrane a zresztą Kolega doskonale wie co z płytkami się stało.
Z Płytami nic się nie stało, nie są uszkodzone, źle nagrane itd.
Jak już mówiłem nagrywarka nagle przestała je czytać, nie miała wcześniej z nimi problemów.
Zresztą te płyty działają bez problemu na odtwarzaczu DvD i PS2 więc raczej nie są uszkodzone.
Jeszcze co do nagrywania, kupiłem dwa 10 paki Verbatim'a i na żadnej z tych płyt nie można nic nagrać, bo nagrywarka ich nie widzi, no to chyba raczej nie jest wina płyt
Takeshii jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2008, 19:22   #6
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Laser ma problem z barwnikiem?
Upgrade firmware nagrywarki?
(moze nie ma ich w spisie - znaczy plyt w firmware)
I pytanie dodatkowe:
-czy plyty, to oryginalne Verby, czy tez niekoniecznie?
Bo w dzisiejszych czasach naet podrobienie ATIPu nie nie jest problemem.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.