Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.08.2004, 00:42   #316
Ghost_82
Bywalec
 
Avatar użytkownika Ghost_82
 
Data rejestracji: 17.08.2004
Posty: 31
Ghost_82 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam maly problem przerobilem nagrywarke lite-on401@411 i podczas nagrywania nero 6
wyskakuje ze nagranie sie powiodlo ale tak nie jest gdzies pod koniec nagrywania cus sie psuje ( 90%) cos ulega nie nagraniu

Ostatnio zmieniany przez Ghost_82 : 19.08.2004 o godz. 00:48
Ghost_82 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.08.2004, 00:46   #317
Ghost_82
Bywalec
 
Avatar użytkownika Ghost_82
 
Data rejestracji: 17.08.2004
Posty: 31
Ghost_82 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
moze problem polega na tym ze zawolno nagrywam 2x
moze palic na max i w tedy bedzie dobrze moze ktos mam pomysl jak tego sie pozbyc
Pozdrawiam @all
Ghost_82 jest offline  
Stary 05.09.2004, 10:40   #318
Ghost_82
Bywalec
 
Avatar użytkownika Ghost_82
 
Data rejestracji: 17.08.2004
Posty: 31
Ghost_82 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Smile

Witam
mam pytanie czy ktos juz probowal nowe biosy do nagrywarki lite-on401@411
DR4FS0K i do modelu 811 DR8HS0R
Pozdrowienia dla @all
Ghost_82 jest offline  
Stary 21.10.2004, 19:00   #319
Alat57
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.04.2004
Posty: 10
Alat57 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dokonałem przeróbki z 401s na 411s, oczywiście za pierwszym razem była kicha po operacji cały czas migała dioda na pomar. ale wróciłe do wersjii 401s, stwierdziłem że jest oky więc zdecydowałem się na jeszcze jedną próbę no i udało się!!!!
Wszystko chodzi jak należy bez żadnych problemów.

Dla tych którzy dopiero będą to robili jedna uwaga, jest dość istotny błąd w instrukcji autorstwa "-"na stronie a wygląda to tak:
ODNOŚNIE ODWRACANIA!!!

jest tak:
A. Uruchom program Ltnflash 1.24.exe i w zakładce napędów wybierz na liście napędów wybieramy LITE-ON DVDRW LDW-411S i przejdź do zakładki EEPROM. Wciśnij Load File i podaj ścieżkę dostępu do EEPROMA oryginalnego z nagrywarki LDW401S Firmare ES0G od 401 ODKRECANIE.bin . Następnie kliknij Write i poczekaj kila sekund na wgranie EEPROMa (po zakończeniu pojawi się nowe okno z komunikatem potwierdzający pomyślne wgranie)

B. Przejdź do zakładki Flash programu Ltnflash 1.24.exe , zaznacz opcję Update a następnie kliknij Browse i podaj ścieżkę dostępu do Twojego oryginalnego EEPROMa zapisanego w pkt.2 czyli MY EEPROM 401s.bin , następnie kliknij Go co spowoduje programowanie nagrywarki trwające około pół minuty, i objawiające się miganiem diody na czerwono i pomarańczowo. Po zakończeniu procesu ujrzymy w polu statusu programu Ltnflash napis Done.

a powinno być tak:

A. Uruchom program Ltnflash 1.24.exe i w zakładce napędów wybierz na liście napędów wybieramy LITE-ON DVDRW LDW-411S i przejdź do zakładki EEPROM. Wciśnij Load File i podaj ścieżkę dostępu do EEPROMA oryginalnego z nagrywarki LDW401S MY EEPROM 401s.bin Następnie kliknij Write i poczekaj kila sekund na wgranie EEPROMa (po zakończeniu pojawi się nowe okno z komunikatem potwierdzający pomyślne wgranie)

B. Przejdź do zakładki Flash programu Ltnflash 1.24.exe , zaznacz opcję Update a następnie kliknij Browse i podaj ścieżkę dostępu do Twojego oryginalnego EEPROMa zapisanego w pkt.2 czyli Firmare ES0G od 401 ODKRECANIE.bin . , następnie kliknij Go co spowoduje programowanie nagrywarki trwające około pół minuty, i objawiające się miganiem diody na czerwono i pomarańczowo. Po zakończeniu procesu ujrzymy w polu statusu programu Ltnflash napis Done.

Ostatnio zmieniany przez Alat57 : 21.10.2004 o godz. 19:13
Alat57 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.