Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.04.2005, 22:15   #736
profs
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.03.2005
Posty: 18
profs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tylko ze wyskakuje mi komunikat NO MATCHED DRIVE DETECTED! this utility is only for LITE-ON.

Bios znajduje naped ale system windows go nie widzi.
profs jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.04.2005, 22:31   #737
adax
Iniemamocny
 
Avatar użytkownika adax
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,362
adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zobacz tu http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=47639 wprawdzie problem dotyczy sytuacji odwrotnej ale może coś pomoże.
Kolega @Ricki podaje przepis na reanimację .
__________________
Pozdrawiam
adax jest offline  
Stary 03.04.2005, 10:32   #738
profs
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.03.2005
Posty: 18
profs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No niestety nie dziala. Jest moze jakas mozliwosc spod windowsa naprawic to?
profs jest offline  
Stary 03.04.2005, 10:48   #739
profs
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.03.2005
Posty: 18
profs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ok. Udalo sie. Nagrywareczka ponownie widoczna. Zrobilem tak jak radzili w tym temacie co podales link. Dzieki.
profs jest offline  
Stary 04.04.2005, 09:39   #740
Cuba
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2003
Posty: 14
Cuba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
I znów na zielono

No i znów mój litek 1213S błyska tylko zieloną diodą. Musiałem zmienić bios na BS41 ponieważ ten od sony BYX3 nie potrafił palić na minusach . Szkoda bo mała rzecz a cieszyła, że wreszcie przy zapisie była czerwona diódka a przy odczycie zielona . Swoją drogą skoro takie cóś już jest zamontowane to cholera powinno działać i to na orginalnym biosie. A nie dopiero spaczowany bios od sony uruchamia tą opcję .A może jest ktoś kto wie jak ten drobny problem rozwiązać ??Stawiam dobrze schłodzone
Cuba jest offline  
Stary 04.04.2005, 09:51   #741
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Cuba
No i znów mój litek 1213S błyska tylko zieloną diodą. Musiałem zmienić bios na BS41 ponieważ ten od sony BYX3 nie potrafił palić na minusach . Szkoda bo mała rzecz a cieszyła, że wreszcie przy zapisie była czerwona diódka a przy odczycie zielona . Swoją drogą skoro takie cóś już jest zamontowane to cholera powinno działać i to na orginalnym biosie. A nie dopiero spaczowany bios od sony uruchamia tą opcję .A może jest ktoś kto wie jak ten drobny problem rozwiązać ??Stawiam dobrze schłodzone
Musisz przepuścić bios przez OP

I zaznaczyć ostatnią opcję

Tak zapisany bios dopiero ładuj do spawarki
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
LITE-ON SOHW-1213S@SONY DRU-710A czyli SOHW-1633S-mrugajaca.jpg  
__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 05.04.2005, 08:27   #742
Cuba
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2003
Posty: 14
Cuba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
E nic z tego

Vizzard ja od OP zawsze zaczynam ot tak dla spokojności. Ale dzięki za ściągę może komuś się przyda . A wracając do tego biosu sony byx3 niestety kupa , minusów jak nie palił tak nie pali. Wróciłem znów do bs41. Ale moja ukochana dyskoteka już nie działa . Ino zielona dioda tylko leniwie mruga i koniec. Wiem, wiem jestem upierdliwy działa dobrze to czego jeszcze chcieć . Ano tego aby to co zainstalowane działało a nie jako bonus ukryty tylko dla dociekliwych. Swoją drogą czy właściciele litka 1213s wiedzą, że mają trzy kolory diód, zieloną, pomarańczową i czerwoną tylko do cholery to nie działa .
Cuba jest offline  
Stary 05.04.2005, 08:54   #743
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Cuba
Vizzard ja od OP zawsze zaczynam ot tak dla spokojności. Ale dzięki za ściągę może komuś się przyda . A wracając do tego biosu sony byx3 niestety kupa , minusów jak nie palił tak nie pali. Wróciłem znów do bs41. Ale moja ukochana dyskoteka już nie działa . Ino zielona dioda tylko leniwie mruga i koniec. Wiem, wiem jestem upierdliwy działa dobrze to czego jeszcze chcieć . Ano tego aby to co zainstalowane działało a nie jako bonus ukryty tylko dla dociekliwych. Swoją drogą czy właściciele litka 1213s wiedzą, że mają trzy kolory diód, zieloną, pomarańczową i czerwoną tylko do cholery to nie działa .
Spróbuj więc TEGO biosu

Diody będą migać jak trzeba

A i może "minusy" palić się będą


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 06.04.2005, 08:22   #744
Cuba
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2003
Posty: 14
Cuba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lepiej.....

No Vizzard toś mnie zaskoczył tego biosu akurat nie miałem. Dzięki sie przyda do kolekcji. A na razie testuję go na Platinum dvd-rw z oporami ale poszło, występują jeszcze błędy podczas zgrywania danych, film poszedł gładko. Czyli jestem w fazie testów na razie na dvd-rw bo takie mam pod ręką a później już na zwykłych Verbatimach i będę miał już jasność w tym względzie. Bo na panelu czołowym faktycznie jasno i kolorowo czyli tak jak powinno być 8 ) . Na razie dzięki i należy Ci się Warka Strong i to dobrze schłodzone.
Cuba jest offline  
Stary 06.04.2005, 08:46   #745
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Cuba
No Vizzard toś mnie zaskoczył tego biosu akurat nie miałem. Dzięki sie przyda do kolekcji. A na razie testuję go na Platinum dvd-rw z oporami ale poszło, występują jeszcze błędy podczas zgrywania danych, film poszedł gładko. Czyli jestem w fazie testów na razie na dvd-rw bo takie mam pod ręką a później już na zwykłych Verbatimach i będę miał już jasność w tym względzie. Bo na panelu czołowym faktycznie jasno i kolorowo czyli tak jak powinno być 8 ) . Na razie dzięki i należy Ci się Warka Strong i to dobrze schłodzone.
zawsze!

Raczej nie odmawiam


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 07.04.2005, 21:46   #746
Cuba
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2003
Posty: 14
Cuba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No i po herbacie ....

Testy biosu kosztowały mnie 3 verbatimy i 2 platinum. A dwie Benqi uratowałem . Za każdym razem wywalało komunikat brak płytki w napędzie-co jest kurde przecie jest i to dobra ale nic to wkładam następną a napęd cóś tam rzeźbi i wypluwa bład zapisu . I wten oto sposób straciłem 5 ( słownie pięć) płytek. Były by 3 Wareczki Strong Ech. Ale jak testowanie to i poświęcić się trzeba. Mowa oczywiście o biosie CS0K. A tu ciekawostka, miałem pliki zgrane z filmu i po wgraniu na powrót biosu BS41 Nero łyknął bez czkawki i tym sposobem 2 płyty siem ocalały gdzie ponoć były walnięte. Na razie daje sobie na wstrzymanie i zostaję ze starym biosem oraz z leniwie mrugającą zieloną diodą
Cuba jest offline  
Stary 08.04.2005, 16:12   #747
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Cuba
Testy biosu kosztowały mnie 3 verbatimy i 2 platinum. A dwie Benqi uratowałem . Za każdym razem wywalało komunikat brak płytki w napędzie-co jest kurde przecie jest i to dobra ale nic to wkładam następną a napęd cóś tam rzeźbi i wypluwa bład zapisu . I wten oto sposób straciłem 5 ( słownie pięć) płytek. Były by 3 Wareczki Strong Ech. Ale jak testowanie to i poświęcić się trzeba. Mowa oczywiście o biosie CS0K. A tu ciekawostka, miałem pliki zgrane z filmu i po wgraniu na powrót biosu BS41 Nero łyknął bez czkawki i tym sposobem 2 płyty siem ocalały gdzie ponoć były walnięte. Na razie daje sobie na wstrzymanie i zostaję ze starym biosem oraz z leniwie mrugającą zieloną diodą :\
Zapodaj jakiś test w kProbe

Coś mi się wydaje, że nie tylko w biosie tkwi twój problem

Jest rzeczą niemożliwą, żeby takie płytki w tak okrutny sposób psuł

Na jakimkolwiek biosie


Zobacz jeszcze TO i TO

Nie wiem czy pomoże - ale spróbować można

Jakie dokładnie komunikaty o błędach ci wyświetla i po jakim czasie?

Jakim programem nagrywasz i z jakimi prędkościami?
__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 11.04.2005, 09:48   #748
Cuba
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2003
Posty: 14
Cuba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
proszę o cierpliwość

Vizzard bo na razie mam w domu Sajgon czyli remont . I nie za bardzo mam jak porobić testy tych nośników, które zaliczyły padaczkę. No niektóre to już służą za podstawkę pod piwo ale inne jeszcze zipią i nawet stacjonarny DVD je łyka bez bólu. Oczywiście ASPI wgrane. Co do programów to jest ich trochę : Nero, Shrink, Alcohol. Być może któryś z nich robi krecią robotę . A najważniejsze parametry kompa :
Sempron 2500 +
Gibabyte GA-7VT600P-RZ
1024 MB ramu
120 WDC WD1200JB
Nvidia GeForce4 MX440 AGP8X ( wiem cienizna ale na razie brak kasy :\ )
Muza realtek AC97 ( wykopałem LIve 5,1 realtek lepszy dla mnie )
No i LITEON 1213S
Karta sieciowa Realtek RTL8139 Fast Ethernet Adapter PCI
Monitor Hyundai ImageQuest F&90D :cool:
Cholerka zapomniałem jaki kupiłem nowy zasilacz ale w każdym bądż razie nie najlepszy ale dobry
To na razie tyle.
Wkrótce CDN
Cuba jest offline  
Stary 11.04.2005, 17:24   #749
SpeedFreaK
Guru
 
Avatar użytkownika SpeedFreaK
 
Data rejestracji: 06.09.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 4,225
SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Zmieniłem sobie BIOS w moim SOHW-1213S na CS0K od 1653S. Jestem normalnie zszokowany. Nie wiedziałem, że Litek może tak dobrze palić

Na większości przyzwoitych płyt (Sony, Philips) PI Failures max 2, PI Errors max 30. Na Verbatimach i TDK jest jeszcze lepiej
__________________
Intel Core i7 4790K @ 4.00GHz MSI Z97 Gaming 3 Kingston HyperX XPM Beast 32 GB MSI GeForce GTX1060 SSD Samsung 840 EVO 250GB Samsung SH224DB Chieftec CTG-750C Zalman Z11 Plus
SpeedFreaK jest offline  
Stary 18.04.2005, 14:05   #750
.PaVLo.
Bywalec
 
Avatar użytkownika .PaVLo.
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Posty: 63
.PaVLo. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
witka

co oznacza dopisek rs w biosach z tej paczki ?, bo zastanawiam sie który sobie wgrać
__________________
tymczasowo złomik Lite-on SOHW 1653S
.PaVLo. jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.