Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2003, 15:44   #1
lnmvf09
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2003
Posty: 7
lnmvf09 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Liteon 411s - 2pytania:nagrywanie mp3 i dvd audio

witam
zamierzam kupic nagrywarke liteon 411s i chcialem zapyatc o 2 sprawy:
- pierwsza i najwazniejsze, bo czytam trutaj o wileu problemach , czy nagrywanie mp3 na cala plyte dvd nie stanowi jakiegos problemu i czy pozniej z odczytem ich nie ma problemu ?

- a druga sprawa to pytanie o dvd audio, czy ta nagrywarka moze nagrywac albo chociaz odczytywac plyty dvd audio ?

prosze o odp.

pozdrawiam
lnmvf09 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.11.2003, 16:07   #2
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez lnmvf09
witam
zamierzam kupic nagrywarke liteon 411s i chcialem zapyatc o 2 sprawy:
- pierwsza i najwazniejsze, bo czytam trutaj o wileu problemach , czy nagrywanie mp3 na cala plyte dvd nie stanowi jakiegos problemu i czy pozniej z odczytem ich nie ma problemu ?

- a druga sprawa to pytanie o dvd audio, czy ta nagrywarka moze nagrywac albo chociaz odczytywac plyty dvd audio ?

prosze o odp.

pozdrawiam
ad.1 możesz sobie nagrać mp3 na dvdr. Ale nie wiadomo czy twój odtwarzacz stacjonarny przeczyta płytę DVD-MP3. Poszukaj opisu playera na www.dvdrhelp.com . Inny sposób to nagranie mp3 jako Dolby Digital 2.0 za pomoca Adobe Encore (znajdziesz też opis chyba na dvdrhelp).

ad.2 raczej nie. Chyba tylko CDRAudio.

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline  
Stary 20.11.2003, 18:44   #3
lnmvf09
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2003
Posty: 7
lnmvf09 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jabba the Hutt: odnosnie pierwszego - nie precyzyjnie napisalem, chodzi mi oto czy te nagrane mp3 na dvd beda dobrze czytane na komputerze , czyli w tej nagrywarce i czy nie bedzie zadnych problemow z kopiowaniem ich na dysk twardy
bo po prostu chce zrobic miejsce na twardym dysku i trzymac je sobie na plytach dvd, a w razie potrzeby z nich kopiowac
lnmvf09 jest offline  
Stary 20.11.2003, 19:20   #4
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez lnmvf09
Jabba the Hutt: odnosnie pierwszego - nie precyzyjnie napisalem, chodzi mi oto czy te nagrane mp3 na dvd beda dobrze czytane na komputerze , czyli w tej nagrywarce i czy nie bedzie zadnych problemow z kopiowaniem ich na dysk twardy
bo po prostu chce zrobic miejsce na twardym dysku i trzymac je sobie na plytach dvd, a w razie potrzeby z nich kopiowac
Od tego jest palnik - mp3 są traktowane jako dane po prostu - jak każde inne pliki z danymi. I każda nagrywarka może je nagrać. Czy dobrze, czy źle to zalezy od softu, nośnika...A czy warto kupować LiteOna 411s ? Zastanów się , po tylu postach na CDRINFO...

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline  
Stary 20.11.2003, 21:24   #5
lnmvf09
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2003
Posty: 7
lnmvf09 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no wlasnie sie zastanawiam, tylko problem w tym ze nie ma praktycznie zadnej alternatywy do tej nagrywarki w okolicach ten ceny - czy sie moze myle ?
lnmvf09 jest offline  
Stary 20.11.2003, 21:39   #6
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez lnmvf09
no wlasnie sie zastanawiam, tylko problem w tym ze nie ma praktycznie zadnej alternatywy do tej nagrywarki w okolicach ten ceny - czy sie moze myle ?
Na to nic nie poradzę. Pamietaj jednak o określeniu :
"Tanie mięso psy jedzą". One mogą, my powinniśmy jeść lepsze. Proponuję pooszczędzać na Pionka, Plexa, TDK... Albo poczekać na Litka x8, może coś poprawią.

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline  
Stary 21.11.2003, 09:58   #7
oorbi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.10.2003
Lokalizacja: Płock
Posty: 15
oorbi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt
.........
"Tanie mięso psy jedzą". .............

Jabba

Trochę nie prawda
widać nie masz psów a już na pewno nie masz rasowego psa
moje sznaucerki jedzą tylko wołowinę i białe mięso z kurczaka
a jeśli chodzi o karmę to Eukanubę lub Hillsa po 25 zł za kilogram
ale to nie w temacie ...
o ile sam poprzednio marudziłem na temat liteona, to teraz odkąd jest FSOF
mogę każdemu polecić tą nagrywarę
pali teraz bez problemu i princo i esperanze i X-diski DVD-R
bo DVD+R paliła od początku idealnie ....
__________________
OOrbi@poczta.onet.pl
oorbi jest offline  
Stary 21.11.2003, 19:30   #8
privaten
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.07.2003
Posty: 30
privaten w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A może Ty wiesz coś na temat DVDAudio ?
Również mam 411 i problem z taką płytką. Założyłem nawet oddzielny temat ale chyba nikt nie wie o co chodzi. DVD Audio to taki nowy standard dźwięku na płytach DVD- wysokiej jakści tylko dla audiofilów, ale moze ktos po prostu zetknął się z tym, bo np. karty komputerowe serii Audigy czytają takie płyty.
privaten jest offline  
Stary 21.11.2003, 19:51   #9
Gajorus
Leszcz
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 46
Gajorus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ktos tu wyzej wspomnial ze pali Esperazny? no nie wiem... dzis kupilem ta nagryware, kupilem 10 sztuk Esperanzy DVD-R, przepalilem jedna i stwierdzilem ze wiekszego gowna nie widzialem! ledwo sie daly te plyty odczytac! oczywiscie mowie o nagrywaniu na najnowszy biosie!;-( potem wypalilem Verbatima i TDK i wszystko lata jak trzeba! jednak firmowe to firmowe plytki!
Gajorus jest offline  
Stary 21.11.2003, 20:56   #10
lnmvf09
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2003
Posty: 7
lnmvf09 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
privaten: ja chce kupic glownie ta nagrywarke do nagrywnaia mp3, ale czytalem wlasnie o tym dvd audio ze wspolpracuje z kartami audigy2, a tak sie sklada ze wlasnie mam ta karte muzyczna i dlatego zapytalem w tym temacie jak ta nagrywarka ma sie do tych plyt
lnmvf09 jest offline  
Stary 22.11.2003, 00:31   #11
privaten
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.07.2003
Posty: 30
privaten w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Karta ma się spoko, problem tylko w sofcie do wypalania tych płyt, chyba że to wina samych płytek. Może ktos palił DVDAudio i powie na jakich płytkach było ok ?
privaten jest offline  
Stary 22.11.2003, 16:39   #12
exbach
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.11.2003
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 32
exbach w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Widzę że nie tylko ja mam problem z LiteOn 411s.
W zasadzie nie ma więszego problemu z płytami +R,+RW. Jeżeli jednak chodzi o płyty -R,-RW to wypada blado. Fakt że użuwałem raczej tanich płyt (eperanza,media store,platinium,Hawk,OPTODISC(-RW). I większość pozornie nagrywała się poprawnie (komunikat- operacja nagrywania zakończona sukcesem). Jednak przy próbie odczytu pojawiał się komunikat dysk uszkodzony, a odtwarzacz stacjonarny wypluwa płytę nie mogąc jej otworzyć . zasami startuje ale po chwili zamraża obraz i koniec. Czasami ten sam film nagrywa się OK. Dodatkowo płyty -R, nagrywa z prędkością x2 mimo że są x4. Nagrywam Clonem DVD Pl . odtwarzacz stacjonarny Pioneer DV535. Ktoś powiedział że problem może tkwić w programie Clon. I tu ma drugi problem.
Nero 5 czy 6 nie chcą uaktywnić tego napędu. Mimo że w funkcji Nero toolkit\nero CD speed oraz \nero drive speed są rozpoznawalne i diagnozowane. To w "Nero ekspresie" czy " Nero Burnig Rum" widoczny jest tylko Image Recorder" .
Na razie zbieram zepsute płyty i mam już zastaw pod filiżanki na 12 osób, Jak tak dalej pójdzie to wystarczy na średnie wesele
Myślałem że to wina egzemplarza i wczoraj wymieniłem. Niestety dalej jest to samo. Może ktoś ma jakąś radę ?
exbach jest offline  
Stary 22.11.2003, 21:21   #13
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez oorbi
Trochę nie prawda
widać nie masz psów a już na pewno nie masz rasowego psa
moje sznaucerki jedzą tylko wołowinę i białe mięso z kurczaka
a jeśli chodzi o karmę to Eukanubę lub Hillsa po 25 zł za kilogram
ale to nie w temacie ...
Znałem jednego rasowego psa - polskiego owczarka nizinnego. Suczka znajomych. Zjadała wszystko co stało jej na drodze (rzeczy jadalne oczywiście), pewnie biedne sznaucery tez by zjadła . Niniejszym oddaję jej cześć, bowiem odeszła do Vallhalli i pije miód z herosami Nordheimu ! Była wspaniałym przyjacielem (jako pies).

To też nie na temat.

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline  
Stary 23.11.2003, 11:03   #14
privaten
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.07.2003
Posty: 30
privaten w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sory ale problemu z 411-ką to ja raczej nie mam. Płytki po wgraniu FSOF wypalają sie ok, tylko a tą DVDAudio mam problem. gdzieś widziałem jakis program który pozwala na kopiowanie takich płytek, jednak gdzieś sie podział....
privaten jest offline  
Stary 23.11.2003, 18:56   #15
donvit
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika donvit
 
Data rejestracji: 24.01.2003
Lokalizacja: Poznań, Wałbrzych
Posty: 119
donvit zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
411S jest cool. Najnowszy FSOF i jeszcze nie znalazłem płyty, która niepoprawnie chodzi.
Pozdro.
__________________
Athlone 3000+XP Barton
ASUS A7N8X-Deluxe
Gainward GeForce FX5900 Ultra2
Sound Blaster Live!
Ram 1000 MB PC 433
donvit jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.