Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 21.08.2004, 19:18   #1
look4me
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.08.2004
Posty: 5
look4me w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation LiteOn 832s - Kprobe "Servo error"

Od dzisiaj mam ową wypalarke i już pojawiły się problemy....
Jako 1 nagrałem dvd+r Emtec-a po sprawdzeniu w Kprobe wyniki Pi nie były zadowalające ale sprawdziło do końca...

Postanowiłem zmienić bios ale przed tym chciałem nagrać dvd+rw aby porównać wyniki przed i po zmianie bios-u. Jako pierwsza nagrałem tanią płyte 3,9 zł dvd+rw supratec.... (nagrywałem film 700 MB z pręd. 4x). Po nagraniu odpaliłem Kprobe (2.4.0) i do ok 4 % było ok potem nagle procenty się zatrzymały i na dole, w lewym rogu zaczeły pojawiać się komunikaty "Servo Error....." i tak ciągle.... po zastopowaniu (ileż można czekać sprawdzenie dvd+r emteca trwało kilka min a tu 15 min i 10%) pokazał się cały zielony pasek na wykresie (od pewnego momentu).

Więc nagrałem dvd-rw Verbatim te same dane (z pręd x2.4) i to samo....

Aby spradzić czy to nie wina Kprobe włożyłem do napędu jakąś płyte dvd z filmem z gazety (pani domu itp.) i kprobe dojechał do końca bez "Servo error..."

Co może być winą tych błędów ? Plik po otworzeniu działa normalnie... Bios ver VS01
look4me jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.