Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.03.2011, 17:15   #1
Chmielekkk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.03.2011
Posty: 1
Chmielekkk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Liteon DH20A3P nie widzi płyt DVD+R DL

Witam, tak jak w temacie, mam problem, moja nagrywarka nie widzi płyt DL. Rozkręcałem ją, czyściłęm laser, wgrałem nowy bios i nic. Kupiłem 10 sztuk płyt verbatimów i nagrywarka nie widzi ani jednej z nich, ostatnio kupiłem 1 sztukę w media markt i wszystko było ok, nagrało się bez problemu. Płyty na 100% nie są wadliwe ponieważ każda z nich działa na takiej samej nagrywarce w komputerze mojego brata, dodam jeszcze że z napedem jest wszystko ok, czyta płyty, i nagrywa też, dopiero teraz mam taki problem, kiedyś kupiłem płyty omegi to miałem taki sam problem ale myślałem że to wina płyt ale to samo mam teraz.
Chmielekkk jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.04.2011, 17:22   #2
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Kup plyte Verbatima i sprawdz. Jezeli nagrywarka nie bedzie widziala tego nosnika, to raczej nic jej juz nie pomoze.
__________________
Pozdrawiam
Misiek4

Wydaje Ci się, że masz szybki dysk twardy/SSD? Dodaj go do rankingu i sprawdź czy jest najszybszy .
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
lite-on, nagrywarka nie widzi nosnikow, problem z plyta dl


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16
Kopiowanie DVD - ciekawy problem Coppermine Napędy optyczne DVD 8 09.03.2009 18:32
LITEON 5235K nie widzi płyt DVD thico_ Napędy optyczne DVD 1 29.03.2007 09:18
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 15:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.