Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.12.2004, 07:01   #46
djwlew
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2004
Posty: 1
djwlew w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez wirsz
Cześć Wesyr87!
Ściągło pięknie , uaktualniłem bios ,jest już wersja CS09.Niestety nagrywarka dalej widzi czyste płyty DVD jako Audio CD. Ale wielkie dzięki za podpowiedż z biosem. Pozdrawiam!
Mam ten sam problem. Czy poza zmiana systemu istnieje rozwiazanie tego problemu
djwlew jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2004, 14:55   #47
karel48
Dobre muchy nie są złe...
 
Avatar użytkownika karel48
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Krakow
Posty: 528
karel48 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dołączam się z pytankiem o możliwość modu 1653@1673. w załączeniu link - może ktoś rozszyfruje:http://club.cdfreaks.com/lite/t-116205.html
karel48 jest offline  
Stary 30.12.2004, 16:02   #48
ralphsan
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika ralphsan
 
Data rejestracji: 28.12.2004
Posty: 4
ralphsan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja kupilem przed swietami 1653s.
No i na poczatku wkurzylem sie bo kazda doslownie plyte marnowala. Przy lead-in zatrzymywala sie i nagrywanie dalej nie szlo. Jak jednak zmienilem wersje Nero to wszystko wrocilo do porzadku. Po prostu ten Nero OEM co dostalem razem z nagrywarka byl do niczego... Teraz na najnowszej wersji wszystko dziala poprawnie. Nagrywa na kazdym rodzaju plyty bez problemu + - RW na plytach wszystkich firm.
Podsumowujac jestem zadowolony.
A tak przy okazji to mam tego Nero OEM reklamowac zeby mi dali nowsza wersje ktora dziala z moja nagrywarka ?
ralphsan jest offline  
Stary 30.12.2004, 21:17   #49
adeon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.12.2004
Posty: 7
adeon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez tomekkk
Ja też muszę się pochwalić że też kupiłem ten palnik i dużo poczytałem i posiedziałem zanim się skusiłem i teraz jestem strasznie zachwycony robie tak jak mój poprzednik nagrywam na tdk i verbatimkach jakieś podrzedne dziadostwo nie wchodzi w gre tymbardziej że godzinny na cce i obróbce mojej klasiki nie może szybko trafić do śmieci.
Super nagrywarka za tak niskie pieniążki i obawiam się że w tym przedziale cenowym jest to strzał w dziesiątki.
A ja sie rozczarowalem ta nagrywarka, mimo iz kupilem ja za bardzo niska cene (265 OEM), ale po zakupie miala problemy z _wykryciem_ Esperanz CD-R silver-blue a takze miala problemy z odczytem dolaczonej plytki z Nero. W sklepie wymienili mi ja na nowa, lecz ta druga rowniez ma problem z wykryciem plyty Esperanza CD-R, a ponadto przy testach odczytu w Kprobe pojawiaja sie jakies dziwne piki : http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=45458 Chyba bede ja musial znowu wymienic
adeon jest offline  
Stary 03.01.2005, 21:02   #50
wirsz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.12.2004
Posty: 4
wirsz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam.
- LiteOn 1653S- pod Win98 widzi czyste płyty DVD jako Audio CD.
Wstyd mi się do tego przyznać ale jako potencjalny klient kupujący nagrywarkę LiteOn 1653S miałem prawo tego nie wiedzieć.
To Windows 98 widzi te płyty jako Audio CD i załącza najbliżej skojarzony odtwarzacz muzyczny i nic poza tym. Po włożeniu płyty do nośnika trzeba załączyć Nero Burning lub Clone DVD i postępować zgodnie z kolejnością nagrywania. Ja zasugerowałem się tym że płyta widoczna jest jako Audio CD i nie sprawdzałem już czy nagrywa i to był mój błąd.
Byłem z nagrywarką w punkcie serwisowym (Kraków) gdzie stwierdzono że jest uszkodzona i wymieniono mi na nową 1653S (i dalej było to samo) , co oznacza że poziom wiedzy serwisantów w tym temacie jest taki sam jak mój.
Dobra dość już tego nabijania się.
-djwlew- spróbuj normalnie coś nagrać , nie zważaj na to że widzi płytę jako Audio Cd. - u mnie działa dobrze.
Pozdrawiam.
wirsz jest offline  
Stary 04.01.2005, 18:20   #51
Adam.Kar
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.01.2005
Posty: 3
Adam.Kar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tak samo ma litka 1653 i po początkowych problemach z nagrywanie dvd-r teraz wszystko działa znakomicie. A informacje o możliwościa usunięcia tego problemu znalazłem na tym forum i chciłbym wszystkim chętnym pomagać podziękować.
Adam.Kar jest offline  
Stary 04.01.2005, 23:43   #52
GUMI70
wierzę w intela i nokię
 
Data rejestracji: 17.02.2004
Lokalizacja: LUBLIN
Posty: 104
GUMI70 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wiem że w tej sytuacji najlepiej by mi było zainstalować WinXP bo tu nagrywarka działa bez zarzutów ale pracuje na pewnych programach z którymi są problemy pod WinXP więc na razie się z tym wstrzymuje.Może wreszcie się uda trafić na ten brakujący punkt.-wirsz

może pomyśl nad postawieniem dwóch systemów.
__________________
Tylko twardziele pierdzą przy szczaniu !

Ostatnio zmieniany przez GUMI70 : 04.01.2005 o godz. 23:45
GUMI70 jest offline  
Stary 05.01.2005, 12:45   #53
wesyr87
Gotowy do użycia...
 
Avatar użytkownika wesyr87
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Posty: 45
wesyr87 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez GUMI70
Wiem że w tej sytuacji najlepiej by mi było zainstalować WinXP bo tu nagrywarka działa bez zarzutów ale pracuje na pewnych programach z którymi są problemy pod WinXP więc na razie się z tym wstrzymuje.Może wreszcie się uda trafić na ten brakujący punkt.-wirsz

może pomyśl nad postawieniem dwóch systemów.


Lub zobacz czy te programy dzialaja na winXP jak wklaczysz zgodnosc z innym system windows, czasem to pomaga...
wesyr87 jest offline  
Stary 05.01.2005, 14:04   #54
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ralphsan
Ja kupilem przed swietami 1653s.
No i na poczatku wkurzylem sie bo kazda doslownie plyte marnowala. Przy lead-in zatrzymywala sie i nagrywanie dalej nie szlo. Jak jednak zmienilem wersje Nero to wszystko wrocilo do porzadku. Po prostu ten Nero OEM co dostalem razem z nagrywarka byl do niczego... Teraz na najnowszej wersji wszystko dziala poprawnie. Nagrywa na kazdym rodzaju plyty bez problemu + - RW na plytach wszystkich firm.
Podsumowujac jestem zadowolony.
A tak przy okazji to mam tego Nero OEM reklamowac zeby mi dali nowsza wersje ktora dziala z moja nagrywarka ?
Nowszą wersję możesz sobie ściągnąć za darmo - ze stron aheada lub od nas. Aktualizacja nic nie kosztuje.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 05.01.2005, 19:22   #55
lopus
WeldMaster
 
Avatar użytkownika lopus
 
Data rejestracji: 16.08.2001
Posty: 1,246
lopus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dzis zakupiłem porzadne płytki do mojej nagr LITEON1653S i popatrzcie na wyniki!!!.Nie dosc ze na płytce jest index 8X to mozna nagrywac 12X.SUPER.
(Nosnik VERBATIM minus).Na razie biosu nie zmieniam,jestem zadowolony z wyników.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-verbatim.jpg  

Ostatnio zmieniany przez lopus : 05.01.2005 o godz. 19:43
lopus jest offline  
Stary 05.01.2005, 19:45   #56
lopus
WeldMaster
 
Avatar użytkownika lopus
 
Data rejestracji: 16.08.2001
Posty: 1,246
lopus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
cd gornego tematu.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-plyta.jpg  
lopus jest offline  
Stary 06.01.2005, 00:19   #57
Stich
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Stich
 
Data rejestracji: 05.01.2005
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 14
Stich w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez hands0me
to teraz ja mam pytanie
Czy posiadacze LiteOna 1653s tez zauwazyli cos takiego? .
Dokładnie > Nie nagrywa płytek DVD-R ... jestem w trakcie testów z nowym Biosem SC09 ale dalej zima.
Stich jest offline  
Stary 06.01.2005, 05:49   #58
wesyr87
Gotowy do użycia...
 
Avatar użytkownika wesyr87
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Posty: 45
wesyr87 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Stich
Dokładnie > Nie nagrywa płytek DVD-R ... jestem w trakcie testów z nowym Biosem SC09 ale dalej zima.

Jakto nie nagrywa ?? Sam przeciez nagralem minusy bez problemu nawet tansze plyty (Mediastore, Esperanza)...
wesyr87 jest offline  
Stary 06.01.2005, 11:29   #59
karel48
Dobre muchy nie są złe...
 
Avatar użytkownika karel48
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Krakow
Posty: 528
karel48 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Stich
Dokładnie > Nie nagrywa płytek DVD-R ... jestem w trakcie testów z nowym Biosem SC09 ale dalej zima.
To coś chyba u Ciebie nie tak ponieważ ja nagrywam na platinium 8x i jest ok!
Z gorszymi nośnikami rzeczywiście są problemy ale i tak nie zamierzam ryzykować.
__________________
Benq DW-1640 (BSRB), Liteon LH-18A1H (HL09), Liteon SOHR-5238S (S09),

Liteon - i po co przepłacać ...
karel48 jest offline  
Stary 06.01.2005, 20:27   #60
radw
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika radw
 
Data rejestracji: 12.03.2003
Lokalizacja: Olsztyn/Walsall
Posty: 296
radw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam, u mnie litek wypala wszystkie płytki. Z tym nie ma kłopotu. Po za jednym. Po zmianie biosu palnika, mogę wypalać z maksymalną prędkością 4x. Nie zauważyłem, aby wybrzydzał w płytkach czy to +/- oba rodzaje wypala dobrze.
radw jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.