Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.10.2004, 22:24   #1
McGregror
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.10.2004
Posty: 2
McGregror w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Liteon1213S A DVD stacjonarne !!! PROBLEM!!

jestem zielony (dopiero co kupilem nagrywarke DVD) i nie wiem o co chodzi, nagralem plytke z danymi MP3, i moje stacjonarne DVD (philips mx 3800d) nie chece mi tego odtworzyc. Ngrywalem na plytkach platnium 8x (predkoscie 8 i 4) i nie chcialo chodzic (licznik przeleciał czas utworu i tylko tyle mozna bylo posluchac) nagrywalem takze na TDK DVD-RW 2X i to samo. Czy nie da sie odtowrzyc mp3 nagranych na plytkach DVD czy tez moja ngrywarka zle nagrywa (moze plytki inne) PROSZE o pomoc, bo moge jeszcze oddac nagrywarke (wymienic na inną), czy tak ma byc czyli nie mozna odtworzyc mp3 czy tez jest cos nie tak. DZIEKI ZA ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!!!!!
McGregror jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.10.2004, 08:55   #2
THX
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.03.2004
Posty: 14
THX w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Philips

Jedna rzecz ważna - Philips stawia tylko na PLUSA. Widziałem nagrywarkę Philipsa, która pracuje w obydwu stand. Jak zauważyłem w opisie - używasz płytek minusowych. Sprawdź, czy ten odtwarzacz czyta minusy
THX jest offline  
Stary 11.10.2004, 17:33   #3
McGregror
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.10.2004
Posty: 2
McGregror w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez THX
Jedna rzecz ważna - Philips stawia tylko na PLUSA. Widziałem nagrywarkę Philipsa, która pracuje w obydwu stand. Jak zauważyłem w opisie - używasz płytek minusowych. Sprawdź, czy ten odtwarzacz czyta minusy
Wlasnie sprawdzilem na Plusach (Verbatim) to samo widzi pliki i przelatuje i tyle to chyba cos z nagrywarka
Ale dzieki za odpowiedz
McGregror jest offline  
Stary 11.10.2004, 19:01   #4
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez McGregror
jestem zielony (dopiero co kupilem nagrywarke DVD) i nie wiem o co chodzi, nagralem plytke z danymi MP3, i moje stacjonarne DVD (philips mx 3800d) nie chece mi tego odtworzyc. Ngrywalem na plytkach platnium 8x (predkoscie 8 i 4) i nie chcialo chodzic (licznik przeleciał czas utworu i tylko tyle mozna bylo posluchac) nagrywalem takze na TDK DVD-RW 2X i to samo. Czy nie da sie odtowrzyc mp3 nagranych na plytkach DVD czy tez moja ngrywarka zle nagrywa (moze plytki inne) PROSZE o pomoc, bo moge jeszcze oddac nagrywarke (wymienic na inną), czy tak ma byc czyli nie mozna odtworzyc mp3 czy tez jest cos nie tak. DZIEKI ZA ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!!!!!
nie wszystkie odtwarzacze stacjonarne czytają MP3 nagrane na DVD to samo tyczy się JPG-ków
__________________
namor jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.